NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Prijave za Madden ligu- 3 sezona

+20
Jeremija
LavQB
dr.dule
Pohovani feniks
Sasa21
marinia
Sirmium Samurai
Bucs_mkd
Neca96
WideReceiver83
igor96
Zeljko Djajic
klodovik
Tom Brady
Cenci D
Jacob
Peyton Manning
Raising Arizona
Danijel Lg
Stefanino
24 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 9]

26Prijave za Madden ligu- 3 sezona  - Page 2 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona Uto 14 Feb 2012, 15:34

igor96

igor96
NFL Player
NFL Player

ni ja ne menjam, ali sam protiv jereta probenio jer mi je bilo glupo da protiv njega igras sa green bay-om....

27Prijave za Madden ligu- 3 sezona  - Page 2 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona Uto 14 Feb 2012, 16:21

Bucs_mkd

Bucs_mkd
NCAA
NCAA

Jas sakam da se prijavam.Madden 08 se igra?
Ako moze nekoj da mi objasni kako mozam da igram online ke se prijavam Smile

28Prijave za Madden ligu- 3 sezona  - Page 2 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona Uto 14 Feb 2012, 16:38

Neca96

Neca96
Drafted
Drafted

Bucs_mkd ::Jas sakam da se prijavam.Madden 08 se igra?
Ako moze nekoj da mi objasni kako mozam da igram online ke se prijavam Smile

Da, igramo Madden 08 sa novim update-ovanim rosterima Smile igramo preko Comodo Unite-a ( [Only admins are allowed to see this link] - link za download)...u toku je 2.sezona, bices obavesten za 3.sezonu sve Smile

29Prijave za Madden ligu- 3 sezona  - Page 2 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona Uto 14 Feb 2012, 16:45

igor96

igor96
NFL Player
NFL Player

meni se ne dopada najvise ovo pravilo oko izabira timova i zato bih zeleo da oragnizujemo galasanje oko toga...pa koga vise ima neka bude po njegovom...ako ima vise njih koji zele da se timovi ne menjaju timovi se nece menjati...ali ako ne sto bi onda to radili tako ako mislimo da je ne ispravno

30Prijave za Madden ligu- 3 sezona  - Page 2 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona Uto 14 Feb 2012, 16:45

Neca96

Neca96
Drafted
Drafted

Bucs_mkd ::Jas sakam da se prijavam.Madden 08 se igra?
Ako moze nekoj da mi objasni kako mozam da igram online ke se prijavam Smile

Pogledaj samo prvi post, Stefanino je sve objasnio Smile

31Prijave za Madden ligu- 3 sezona  - Page 2 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona Uto 14 Feb 2012, 17:04

Stefanino

Stefanino
Standardan
Standardan

Bucs_mkd ::Jas sakam da se prijavam.Madden 08 se igra?
Ako moze nekoj da mi objasni kako mozam da igram online ke se prijavam Smile

Pozdrav i dobrodosao prijatelju!

Drago mi je da se jos jedna osoba iz Makedonije interesuje za ligu!

Sto se tice lige...nadam se da razumes srpski i da ces da se snadjes sa ovim sto pisem i sto je napisano....

Na ovom mestu u prvom postu je sve o prijavi za ligu za sezonu 3....https://www.nfl-fans-serbia.com/t856p20-prijave-za-madden-ligu-3-sezona

Na ovom mestu [Only admins are allowed to see this link]
je sve o ligi i sezoni broj 2...tu se nalaze u prvom postu pravila i sve ostalo!

Nadam se da si ovo razumeo? Ako nesto nije jasno pitaj ali prvo procitaj postove pa onda i obavezno dodji na comodo!

32Prijave za Madden ligu- 3 sezona  - Page 2 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona Uto 14 Feb 2012, 17:18

Bucs_mkd

Bucs_mkd
NCAA
NCAA

Do sega nemam koristeno comodo ama najverovatno ke se snajdam.
Inaku link za roster update?

33Prijave za Madden ligu- 3 sezona  - Page 2 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona Uto 14 Feb 2012, 17:20

Stefanino

Stefanino
Standardan
Standardan

Bucs_mkd ::Do sega nemam koristeno comodo ama najverovatno ke se snajdam.
Inaku link za roster update?

Kad budes instalirao i dosao u comodo sobu poslacu ti novi roster na mail

Comodo instaliraj i dodji u sobu....

34Prijave za Madden ligu- 3 sezona  - Page 2 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona Uto 14 Feb 2012, 17:22

Neca96

Neca96
Drafted
Drafted

igor96 ::meni se ne dopada najvise ovo pravilo oko izabira timova i zato bih zeleo da oragnizujemo galasanje oko toga...pa koga vise ima neka bude po njegovom...ako ima vise njih koji zele da se timovi ne menjaju timovi se nece menjati...ali ako ne sto bi onda to radili tako ako mislimo da je ne ispravno

slazem se sa igorom :p

35Prijave za Madden ligu- 3 sezona  - Page 2 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona Uto 14 Feb 2012, 17:28

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

Najbolje da se glasuje,daj Filipe stavi ono za glasanje,neku anketu il tako!

36Prijave za Madden ligu- 3 sezona  - Page 2 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona Uto 14 Feb 2012, 17:30

Stefanino

Stefanino
Standardan
Standardan

Cenci ::Najbolje da se glasuje,daj Filipe stavi ono za glasanje,neku anketu il tako!

Glasanja i preglasavanja su strogo zabranjena Very Happy by david stern Razz

37Prijave za Madden ligu- 3 sezona  - Page 2 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona Uto 14 Feb 2012, 17:32

igor96

igor96
NFL Player
NFL Player

who the hell is david stern

38Prijave za Madden ligu- 3 sezona  - Page 2 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona Uto 14 Feb 2012, 17:34

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

Komišiner NBA lige!

39Prijave za Madden ligu- 3 sezona  - Page 2 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona Uto 14 Feb 2012, 17:41

Stefanino

Stefanino
Standardan
Standardan

Igras NBA i ne znas ko je Stern ccccc

In delivering his stunning verdict, in declaring Chris Paul's trade to the Los Angeles Lakers dead before arrival

[Only admins are allowed to see this image]



David Stern ne bi dozvolio ovaku neozbiljnost na forumu....

A sta bi tek ovaj rekao na glasanja:

[Only admins are allowed to see this image]



Pala bi banovanja Razz

40Prijave za Madden ligu- 3 sezona  - Page 2 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona Uto 14 Feb 2012, 18:01

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Jedan je:
[Only admins are allowed to see this image]

http://nfl.com/

41Prijave za Madden ligu- 3 sezona  - Page 2 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona Uto 14 Feb 2012, 18:11

Stefanino

Stefanino
Standardan
Standardan

Mekan je taj Peytone.......samo cvrsta ruka kao David ili Bernie Very Happy

42Prijave za Madden ligu- 3 sezona  - Page 2 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona Uto 14 Feb 2012, 18:38

igor96

igor96
NFL Player
NFL Player

ovaj drugi je onaj predsednik ferarija.... u to sam siguran 99%....vidjao sam ga na trkama f1....kad bi mi rekao ime setio bi se

43Prijave za Madden ligu- 3 sezona  - Page 2 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona Uto 14 Feb 2012, 18:42

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

daj igore bježi



STANE VAS SVE PRATI

44Prijave za Madden ligu- 3 sezona  - Page 2 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona Uto 14 Feb 2012, 18:43

igor96

igor96
NFL Player
NFL Player

stoooooo

45Prijave za Madden ligu- 3 sezona  - Page 2 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona Uto 14 Feb 2012, 18:44

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

pa akako ne znaš ko je berni eklston



STANE VAS SVE PRATI

46Prijave za Madden ligu- 3 sezona  - Page 2 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona Uto 14 Feb 2012, 18:50

igor96

igor96
NFL Player
NFL Player

sad sam se setio ovaj je predsednik f1

47Prijave za Madden ligu- 3 sezona  - Page 2 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona Uto 14 Feb 2012, 21:12

Sirmium Samurai

Sirmium Samurai
Veteran
Veteran

Stefanino, da li si razmišljao da rangiraš ekipe po nekom ranijem uspehu? Čisto da ne budu svi jači igrači u jednoj konferenciji ili nešto slično...



[Only admins are allowed to see this image]
http://www.takolako.rs

48Prijave za Madden ligu- 3 sezona  - Page 2 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona Uto 14 Feb 2012, 21:22

Stefanino

Stefanino
Standardan
Standardan

Sirmium Samurai ::Stefanino, da li si razmišljao da rangiraš ekipe po nekom ranijem uspehu? Čisto da ne budu svi jači igrači u jednoj konferenciji ili nešto slično...

Rangiracemo 1+2 sezona.....i razdavajacemo prijatelje....

Opet ce u konferencijama biti po 3 jaka igraca plus novajlije i ostali

49Prijave za Madden ligu- 3 sezona  - Page 2 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona Uto 14 Feb 2012, 21:28

igor96

igor96
NFL Player
NFL Player

a kako ce biti ocenjeni oni koji nisu igrali 1 sezonu....samo na osnovu 2 ili

50Prijave za Madden ligu- 3 sezona  - Page 2 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona Uto 14 Feb 2012, 21:29

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

Stefanino ::
Sirmium Samurai ::Stefanino, da li si razmišljao da rangiraš ekipe po nekom ranijem uspehu? Čisto da ne budu svi jači igrači u jednoj konferenciji ili nešto slično...

Rangiracemo 1+2 sezona.....i razdavajacemo prijatelje....

Opet ce u konferencijama biti po 3 jaka igraca plus novajlije i ostali

sta znaci razdvajacemo priateljre



STANE VAS SVE PRATI

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 9]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu