NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Prijave za Madden ligu- 3 sezona

+20
Jeremija
LavQB
dr.dule
Pohovani feniks
Sasa21
marinia
Sirmium Samurai
Bucs_mkd
Neca96
WideReceiver83
igor96
Zeljko Djajic
klodovik
Tom Brady
Cenci D
Jacob
Peyton Manning
Raising Arizona
Danijel Lg
Stefanino
24 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 8 od 9]

176Prijave za Madden ligu- 3 sezona  - Page 8 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona Pet 02 Mar 2012, 21:01

igor96

igor96
NFL Player
NFL Player

e ja predlazem da promenimo sistem takmicenja iz ove sezone....da se neigra svako sa svakim neko da imaju 2 divizije....gde ce igrati svako sa svakim....odakle 1 ide direktno u polufinale....a 2 igra sa 3 iz druge grupe wildcard....

177Prijave za Madden ligu- 3 sezona  - Page 8 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona Pet 02 Mar 2012, 21:50

igor96

igor96
NFL Player
NFL Player

cenci mi sad rece da neci da igra 3 sezonu....jbg

178Prijave za Madden ligu- 3 sezona  - Page 8 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona Pet 02 Mar 2012, 21:51

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

Pa to svi znaju,samo tebe nema par dana pa nisi u toku!

179Prijave za Madden ligu- 3 sezona  - Page 8 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona Pet 02 Mar 2012, 21:51

igor96

igor96
NFL Player
NFL Player

jbg napisao sirmium ovu tabelu na kojoj si ti

180Prijave za Madden ligu- 3 sezona  - Page 8 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona Pet 02 Mar 2012, 21:52

igor96

igor96
NFL Player
NFL Player

igor96 ::e ja predlazem da promenimo sistem takmicenja iz ove sezone....da se neigra svako sa svakim neko da imaju 2 divizije....gde ce igrati svako sa svakim....odakle 1 ide direktno u polufinale....a 2 igra sa 3 iz druge grupe wildcard....
nisam rekao da se u grupi igra 2 meca svako sa svakim

181Prijave za Madden ligu- 3 sezona  - Page 8 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona Pet 02 Mar 2012, 22:43

igor96

igor96
NFL Player
NFL Player

e trebao bi da se odradi zreb...tj ako ce ga biti ako ne igramo kao 2 sezonu...ida pocinjemo polako sa 3

182Prijave za Madden ligu- 3 sezona  - Page 8 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona Pet 02 Mar 2012, 22:44

krtitza

krtitza
Rookie
Rookie

Hvala ljudi na podrsci i ponudjenoj pomoci. Problem sa 2 divizije je u tome sto sam nabrojao 15 ekipa (16-Milos). Tako da bi po mom misljenju ipak jednokruzni sistem sa jednom grupom trenutno najvise odgovarao broju takmicara. Rangiranje ima smisla ako se delimo u 2 divizije, ovako mislim da zbog neparnog broja takmicara ce to tesko da ide. Opet to je samo moje misljenje. Ja cu sutra u toku prepodneva predloziti raspored, sistem takmicenja i pravila lige. Nesto sam bio bolestan vec danima, pa cu sutra nadam se biti fit i krenuti ujutru odmah na posao kako bih imao predlog svega navedenog.

183Prijave za Madden ligu- 3 sezona  - Page 8 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona Pet 02 Mar 2012, 22:51

igor96

igor96
NFL Player
NFL Player

ako je neparan broj onda nema sanse da se igra u 2 divizije....samo ne znam rekao mi je wr83 da oce da igra ali trenutno nema net, i ne znam kad ce ga dobiti pa nzm da li njega da racunamo ili ne?

184Prijave za Madden ligu- 3 sezona  - Page 8 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona Sub 03 Mar 2012, 00:02

Raising Arizona

Raising Arizona
VIP
VIP

T-Wolf ce sutra odluciti da li igra, pa ako ne nadjemo 16. do njegove odluke mozda on upadne



[Only admins are allowed to see this link]

185Prijave za Madden ligu- 3 sezona  - Page 8 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona Sub 03 Mar 2012, 09:19

Zeljko Djajic

Zeljko Djajic
Drafted
Drafted

Kad pocinje liga? Stefanino rekao si mi da danas pocinje. Ja ipak ako pocinje danas nemogu nikako evo sad idem u Vrbas na utakmicu a posle toga idem odmah na posao, radim nocnu smenu.

186Prijave za Madden ligu- 3 sezona  - Page 8 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona Sub 03 Mar 2012, 09:38

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Ne pocinje danas.

http://nfl.com/

187Prijave za Madden ligu- 3 sezona  - Page 8 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona Sub 03 Mar 2012, 09:47

Neca96

Neca96
Drafted
Drafted

Ne bi bilo lose, ako nas bude 16, da budu 4 divizije po 4 igraca...svako sa svakim dva puta i prvi iz svake divizije ide u polufinale...

188Prijave za Madden ligu- 3 sezona  - Page 8 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona Sub 03 Mar 2012, 09:54

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

bolji je po saa 8 nego sa 4



STANE VAS SVE PRATI

189Prijave za Madden ligu- 3 sezona  - Page 8 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona Sub 03 Mar 2012, 09:56

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

Sirmium Samurai ::Preuzmi Zeljko, ako treba neka pomoc, tu sam.

Mogu za pocetak da odradim sistem rangiranja, kako je to Stef zamislio, pa ga vi prihvatite ako hoćete. To ću za koji minut.


1. Pejton 200
2. Zeljko 197
3. Stefanino 160
4. Tom Brady 120
5. SS 80
6. Cenci 71
7. Aleksandar 60
8. Milos 35
9. Igor 30
10. RA 20
11. Danijel 15
12. Neca 12
13. Zeljko Dj 6
14. Jere 6


čini mi se da bi ja trebao imati 20 bodova
boduje se i ispadanje u po u prvoj rundi



STANE VAS SVE PRATI

190Prijave za Madden ligu- 3 sezona  - Page 8 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona Sub 03 Mar 2012, 10:05

krtitza

krtitza
Rookie
Rookie

Sacekacemo T-Wolfa pa cemo videti...

191Prijave za Madden ligu- 3 sezona  - Page 8 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona Sub 03 Mar 2012, 10:29

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator


jbg ia ko bude 16 mislim da je bolje svako s svakim
ako budemo imali samo 3 protivnika ili 7 nema šanse da se povatamo da završimo ligu na vrijem



STANE VAS SVE PRATI

192Prijave za Madden ligu- 3 sezona  - Page 8 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona Sub 03 Mar 2012, 14:56

Sirmium Samurai

Sirmium Samurai
Veteran
Veteran

Ja sam za 4 x 4 ili 2 x 8 , da bi se napravila rivalstva, zanimljivije je tako. Proverite naravno svoje bodove, moguće da sam negde napravio grešku.



[Only admins are allowed to see this image]
http://www.takolako.rs

193Prijave za Madden ligu- 3 sezona  - Page 8 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona Sub 03 Mar 2012, 15:16

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

Evo sučajno ako vam bude falio 16 igrač ja sm tu da uskočim!

194Prijave za Madden ligu- 3 sezona  - Page 8 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona Sub 03 Mar 2012, 16:57

AleksandarDolphinFan

AleksandarDolphinFan
Drafted
Drafted

sta samo komplikujete stvari?!? od takvo komplikovanje dosli smo do ovo ( izgubili smo Stefanino ) i dosli smo do neki nepotrebni svadji ponasate se kao mali deca, ja cu igrati, ja necu igrati... SRAMOTA...kako je bilo u prosloj sezoni neka bude sve isto i hajmo da zapocnemo sezonu

195Prijave za Madden ligu- 3 sezona  - Page 8 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona Sub 03 Mar 2012, 19:04

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

ajmo igrati ljudi



STANE VAS SVE PRATI

196Prijave za Madden ligu- 3 sezona  - Page 8 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona Sub 03 Mar 2012, 19:09

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Cim Zele napravi raspored.

http://nfl.com/

197Prijave za Madden ligu- 3 sezona  - Page 8 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona Ned 04 Mar 2012, 00:07

Neca96

Neca96
Drafted
Drafted

WideReceiver83 dobija internet za par dana pa ako ocete da nas bude 16 sacekacemo ga par dana

198Prijave za Madden ligu- 3 sezona  - Page 8 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona Ned 04 Mar 2012, 02:42

Mean_Machine

Mean_Machine
NFL Star
NFL Star

Možda ne bi bilo loše da se napravi varijanta da se on priključi naknadno.

199Prijave za Madden ligu- 3 sezona  - Page 8 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona Ned 04 Mar 2012, 10:05

krtitza

krtitza
Rookie
Rookie

Ovo sve što ovde piše je predlog, molim vas da se izjasnite oko bilo čega što mislite da bi trebalo da bude drugačije ili da se popravi ili doda.

1. KOLO

Aleksandar -
Bucks_mkd - Željko DJ
Danijel - Žele
Igor96 - Tom Brady
Jere - Sirmium
LavQB - Sasa21
Mean_machine - R.Arizona
Neca96 - Peyton

2. KOLO

Peyton -
R.Arizona - Neca96
Sasa21 - Mean_machine
Sirmium - LavQB
Tom Brady - Jere
Žele - Igor96
Željko DJ - Danijel
Aleksandar - Bucks_mkd

3. KOLO

Bucks_mkd -
Danijel - Aleksandar
Igor96 - Željko DJ
Jere - Žele
LavQB - Tom Brady
Mean_machine - Sirmium
Neca96 - Sasa21
Peyton - R.Arizona

4. KOLO

R.Arizona -
Sasa21 - Peyton
Sirmium - Neca96
Tom Brady - Mean_machine
Žele - LavQB
Željko DJ - Jere
Aleksandar - Igor96
Bucks_mkd - Danijel

5. KOLO

Danijel -
Igor96 - Bucks_mkd
Jere - Aleksandar
LavQB - Željko DJ
Mean_machine - Žele
Neca96 - Tom Brady
Peyton - Sirmium
R.Arizona - Sasa21

6. KOLO

Sasa21 -
Sirmium - R.Arizona
Tom Brady - Peyton
Žele - Neca96
Željko DJ - Mean_machine
Aleksandar - LavQB
Bucks_mkd - Jere
Danijel - Igor96

7. KOLO

Igor96 -
Jere - Danijel
LavQB - Bucks_mkd
Mean_machine - Aleksandar
Neca96 - Željko DJ
Peyton - Žele
R.Arizona - Tom Brady
Sasa21 - Sirmium

8. KOLO

Sirmium -
Tom Brady - Sasa21
Žele - R.Arizona
Željko DJ - Peyton
Aleksandar - Neca96
Bucks_mkd - Mean_machine
Danijel - LavQB
Igor96 - Jere

9. KOLO

Jere -
LavQB - Igor96
Mean_machine - Danijel
Neca96 - Bucks_mkd
Peyton - Aleksandar
R.Arizona - Željko DJ
Sasa21 - Žele
Sirmium - Tom Brady

10. KOLO

Tom Brady -
Žele - Sirmium
Željko DJ - Sasa21
Aleksandar - R.Arizona
Bucks_mkd - Peyton
Danijel - Neca96
Igor96 - Mean_machine
Jere - LavQB

11. KOLO

LavQB -
Mean_machine - Jere
Neca96 - Igor96
Peyton - Danijel
R.Arizona - Bucks_mkd
Sasa21 - Aleksandar
Sirmium - Željko DJ
Tom Brady - Žele

12. KOLO

Žele -
Željko DJ - Tom Brady
Aleksandar - Sirmium
Bucks_mkd - Sasa21
Danijel - R.Arizona
Igor96 - Peyton
Jere - Neca96
LavQB - Mean_machine

13. KOLO

Mean_machine -
Neca96 - LavQB
Peyton - Jere
R.Arizona - Igor96
Sasa21 - Danijel
Sirmium - Bucks_mkd
Tom Brady - Aleksandar
Žele - Željko DJ

14. KOLO

Željko DJ -
Aleksandar - Žele
Bucks_mkd - Tom Brady
Danijel - Sirmium
Igor96 - Sasa21
Jere - R.Arizona
LavQB - Peyton
Mean_machine - Neca96

15. KOLO

Neca96 -
Peyton - Mean_machine
R.Arizona - LavQB
Sasa21 - Jere
Sirmium - Igor96
Tom Brady - Danijel
Žele - Bucks_mkd
Željko DJ - Aleksandar

Moj je predlog da odigramo ovako, 15 ekipa jednokružno, 8 ide u playoff, sve kao i prošle sezone. Za naredne sezone bi smo mogli da uvedemo divizije i konferencije, ali bih dao predlog da se ova sezona uzima kao osnov za rangiranje, da ne komplikujemo. Ostaje prostora da se ubaci još jedan igrač, ukoliko se javi uskoro, mislim da neće biti problem da se ubaci igrač naknadno i to neće poremetiti ritam igranja, s obzirom da može da se igra na preskok.
A od sledeće sezone ćemo uvesti sistem kao u NFL, što bi rekao Sirmium da napravimo rivalstva, i trebalo bi da bude mnogo interesantnije.

E sad predlog pravila:

OVO JE DŽENTLMENSKA IGRA, I U SKLADU SA TIM SE PONAŠAJTE U SVAKOM TRENUTKU.

Podešavanja: All Madden , 5 min QTR, podesite slidere na 50/50 i za Human i za CPU, Fair play ON, Fatigue ON, sve ostalo na OFF, igra se na pokrivenom stadionu.
Domaći tim je odgovoran za sva podešavanja.
Ako primetite da podešavanja nisu dobra, restartujte igru u prvoj četvrtini. Ako nastavite da igrate, rezultat važi.
Ako kojim slučajem manipulišete slajderima, i to otkrijemo, izgubićete utakmicu 30-0.

Dužni ste da obezbedite ispravan kompjuter i stabilan internet. Ukoliko imate problema sa kompjuterom i internetom bilo koje vrste, obavestite svog protivnika o tome i on će u tom slučaju biti host. Da ni bi uvodili kažnjavanja oko prekida utakmice, što može biti poprilično nezahvalno, obzirom na to da razlozi prekida utakmice ne moraju biti samo subjektivne nego i objektivne prirode, dužni ste da na kraju poluvremena, a ukoliko ste u mogućnosti i na kraju svake četvrtine snimite utakmicu kao neku vrstu checkpointa. Ukoliko dođe do prekida utakmice zbog interneta, host će snimiti utakmicu i nastaviće se, a njegov protivnik će napraviti Print Screen trenutnog rezultata i vremena, za svaka dva slučaja ukoliko se hostu pokvario komp i nije bio u mogućnosti da snimi. Tako da će se uz pomoć toga namestiti vreme, pozicija i posed lopte u trenutku prekida ukoliko host nije snimio utakmicu u trenutuku prekida. Ukoliko je snimljen neki bliži checkpoint, sve će biti mnogo lakše. S obzirom da je ovde bilo najviše problema, očekujem da maksimalno korektno odradite ovaj deo zbog cele lige kao i njenih igrača. Ukoliko dođe do ovakve situacije, a igrači ne mogu džentlmenski da se dogovore, obratite se meni kako bi rešili problem. Iskreno se nadam da do ovoga neće doći…

Oba igrača morajtu da dozvole jedan drugom koliko god vremena je potrebno da izvrši izmenu pre kick off-a i tokom utakmice.

Ukoliko nekoliko dana iz bilo kojih razloga nećete biti u mogućnosti da odigrate svoje utakmice u obavezi ste da postujete na forumu i obavestite svoje protivnike putem email-a ili PM-a na forumu.
Ukoliko vam se desi 3 puta da se danima ne javljate i ne pojavljujete bez obrazloženja, bicete izbačeni iz lige i svaka utakmica ce se registrovati sluzbenim rezultatom 30-0.

Ko god odustane u toku odigravanja utakmice, dobija automatski poraz u toj i narednoj utakmici po rasporedu, tako da automatski gubite 2 utakmice.
Odustanete od 3 utakmice, bićete izbačeni iz lige i svaka utakmica će se registrovati službenim rezultatom 30-0.

Nema pravila oko postizanja broja poena, pa ovde računam na vaše džentlmensko ponašanje i maksimalnu korektnost. Apsolutno nema potrebe za iživljavanjem i dokazivanjem bilo kakve poente.

Statistika

Odradite sledeće podešavanje:
MENU-SETTINGS-GAME OPTIONS-STATS
EXIBITION GAME LOG
FILE TYPE-TEXT
OVERWRITE EVERY GAME-UNIQUE
Tako će svaka utakmica biti posebno snimljena u vaš Stats folder i dužnost domaćina je, ukoliko se igrači ne dogovore drugačije, da meni pošalje e-mail na [Only admins are allowed to see this link] sa Gamelog-om u attachmentu. Takav fajl mi je potreban da bi lakše obrađivao statistiku i prezentovao vama. Statistika će biti ažurirana jednom dnevno i obajvljivaću je svakog dana oko 17h za prethodni dan. Izveštaj će biti u excel formatu i imaćete pregled kako timske tako i individualne statistike, kao i rangiranje. Oko objavljivanja ovoga ostaje još da se vidi tehničko rešenje, ali u najgorem slučaju će te dobijati na email svakoga dana. Na forumu možete objavljivati rezultate, mislim da nije neophodno da se kači kompletna statistika, ali vam niko ne može zabraniti da to radite ukoliko to želite.

200Prijave za Madden ligu- 3 sezona  - Page 8 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 3 sezona Ned 04 Mar 2012, 10:18

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

slažem se sa svime uz malu sugestiju
mislim da bi kačenje kompletne statistike za svaki meč na forumu trebalo ostati čisto zbopg laše analize pojedinih protivnika



STANE VAS SVE PRATI

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 8 od 9]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu