NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Madden 08 Balkanska liga sezona 4

+4
Steel
Danijel Lg
Peyton Manning
krtitza
8 posters

Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 3]

1Madden 08 Balkanska liga sezona 4 Empty Madden 08 Balkanska liga sezona 4 Ned 08 Apr 2012, 09:36

krtitza

krtitza
Rookie
Rookie

DOBRODOŠLI U MADDEN 08 BALKANSKU LIGU SEZONA 4

PRAVILA:

OVO JE DŽENTLMENSKA IGRA, I U SKLADU SA TIM SE PONAŠAJTE U SVAKOM TRENUTKU.

Podešavanja: All Madden , 5 min QTR, podesite slidere na 50/50 i za Human i za CPU, Fair play ON, Fatigue ON, sve ostalo na OFF, igra se na pokrivenom stadionu.
Domaći tim je odgovoran za sva podešavanja.
Ako primetite da podešavanja nisu dobra, restartujte igru u prvoj četvrtini. Ako nastavite da igrate, rezultat važi.
Ako kojim slučajem manipulišete slajderima, i to otkrijemo, izgubićete utakmicu 30-0.

Dužni ste da obezbedite ispravan kompjuter i stabilan internet. Ukoliko imate problema sa kompjuterom i internetom bilo koje vrste, obavestite svog protivnika o tome i on će u tom slučaju biti host. Da ni bi uvodili kažnjavanja oko prekida utakmice, što može biti poprilično nezahvalno, obzirom na to da razlozi prekida utakmice ne moraju biti samo subjektivne nego i objektivne prirode, dužni ste da na kraju poluvremena, a ukoliko ste u mogućnosti i na kraju svake četvrtine snimite utakmicu kao neku vrstu checkpointa. Ukoliko dođe do prekida utakmice zbog interneta, host će snimiti utakmicu i nastaviće se, a njegov protivnik će napraviti Print Screen trenutnog rezultata i vremena, za svaka dva slučaja ukoliko se hostu pokvario komp i nije bio u mogućnosti da snimi. Tako da će se uz pomoć toga namestiti vreme, pozicija i posed lopte u trenutku prekida ukoliko host nije snimio utakmicu u trenutuku prekida. Ukoliko je snimljen neki bliži checkpoint, sve će biti mnogo lakše. S obzirom da je ovde bilo najviše problema, očekujem da maksimalno korektno odradite ovaj deo zbog cele lige kao i njenih igrača. Ukoliko dođe do ovakve situacije, a igrači ne mogu džentlmenski da se dogovore, obratite se meni kako bi rešili problem. Iskreno se nadam da do ovoga neće doći…

Oba igrača morajtu da dozvole jedan drugom koliko god vremena je potrebno da izvrši izmenu pre kick off-a i tokom utakmice.

Ukoliko nekoliko dana iz bilo kojih razloga nećete biti u mogućnosti da odigrate svoje utakmice u obavezi ste da postujete na forumu i obavestite svoje protivnike putem email-a ili PM-a na forumu.
Ukoliko vam se desi 3 puta da se danima ne javljate i ne pojavljujete bez obrazloženja, bicete izbačeni iz lige i svaka utakmica ce se registrovati sluzbenim rezultatom 30-0.

Ko god odustane u toku odigravanja utakmice, dobija automatski poraz u toj i narednoj utakmici po rasporedu, tako da automatski gubite 2 utakmice.
Odustanete od 3 utakmice, bićete izbačeni iz lige i svaka utakmica će se registrovati službenim rezultatom 30-0.

Nema pravila oko postizanja broja poena, pa ovde računam na vaše džentlmensko ponašanje i maksimalnu korektnost. Apsolutno nema potrebe za iživljavanjem i dokazivanjem bilo kakve poente.

Statistika

Odradite sledeće podešavanje:
MENU-SETTINGS-GAME OPTIONS-STATS
EXIBITION GAME LOG
FILE TYPE-TEXT
OVERWRITE EVERY GAME-UNIQUE
Tako će svaka utakmica biti posebno snimljena u vaš Stats folder i dužnost domaćina je, ukoliko se igrači ne dogovore drugačije, da meni pošalje e-mail na [Only admins are allowed to see this link] sa Gamelog-om u attachmentu. Takav fajl mi je potreban da bi lakše obrađivao statistiku i prezentovao vama. Statistika će biti ažurirana jednom dnevno i obajavljivaću je svakog dana oko 17h za prethodni dan. Izveštaj će biti u excel formatu i imaćete pregled kako timske tako i individualne statistike, kao i rangiranje. Sada će biti lakše jer se igra 3 puta manje tekmi nego u prošloj sezoni, tako da će statistike biti 100%. Na forumu možete da kačite statistiku.

Sistem takmičenja:

Ekipe će biti podeljene u dve Divizije A i B i to:

DIVISION A
Aleksandar
Sirmium
Danijel
Cenci

DIVISION B
Žele
Peyton
Tom Brady
Steel

Igra se dvokružno u diviziji i jednokružno sa ekipama iz druge divizije. Primenjivaće se tiebreaker koji je važio do sada. U slučaju istog skora dva ili više tima, prvo se gleda međusobni skor, pa međusobna poen razlika. U slučaju da je sve to izjednačeno gleda se poen razlika sa ekipama iz divizije.

Nakon odigranog regularnog dela igra se playoff na dve dobijene utakmice po sledećem ključu:
1 Runda Wildcard
A1, B1-bye
A2-B3, A3-B3-wildcard

2 Runda - Polufinale
Pobednik A2-B3 - B1
Pobednik A3-B2 - A1

3 Runda Finale

Parovi su sledeći:
1 KOLO
Aleksandar - Steel 46 - 21
Sirmium - Tom Brady -
Danijel - Peyton 10 - 20
Cenci - Žele 31 - 24

2 KOLO
Steel - Žele 21 - 33
Peyton - Cenci 34 - 28
Tom Brady - Danijel -
Aleksandar - Sirmium -

3 KOLO
Sirmium - Steel 28 - 20
Danijel - Aleksandar -
Cenci - Tom Brady -
Žele - Peyton 20 - 3

4 KOLO
Steel - Peyton 25 - 28
Tom Brady - Žele -
Aleksandar - Cenci -
Sirmium - Danijel -

5 KOLO
Danijel - Steel -
Cenci - Sirmium -
Žele - Aleksandar -
Peyton - Tom Brady -

6 KOLO
Steel - Tom Brady -
Aleksandar - Peyton -
Sirmium - Žele -
Danijel - Cenci 24 - 13

7 KOLO
Cenci - Steel 49 - 16
Žele - Danijel -
Peyton - Sirmium 49 - 21
Tom Brady - Aleksandar -

8 KOLO
Cenci - Aleksandar -
Danijel - Sirmium -
Žele - Steel 24 - 22
Tom Brady - Peyton -

9 KOLO
Cenci - Danijel -
Sirmium - Aleksandar -
Tom Brady - Steel -
Peyton - Žele -

10 KOLO
Sirmium - Cenci -
Aleksandar - Danijel -
Peyton - Steel 48 - 14
Žele - Tom Brady -



Možete da počnete! Cool



Poslednji put izmenio krtitza dana Čet 12 Apr 2012, 21:26, izmenio ukupno 2 puta

2Madden 08 Balkanska liga sezona 4 Empty Re: Madden 08 Balkanska liga sezona 4 Ned 08 Apr 2012, 13:40

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Slobodan sam popodne,nek se javi ko hoce. Smile

http://nfl.com/

3Madden 08 Balkanska liga sezona 4 Empty Re: Madden 08 Balkanska liga sezona 4 Ned 08 Apr 2012, 19:38

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Mozda bi trebali da se vratimo na hamachi,ima nas samo 8.

http://nfl.com/

4Madden 08 Balkanska liga sezona 4 Empty Re: Madden 08 Balkanska liga sezona 4 Pon 09 Apr 2012, 13:53

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Sta reci za Steelov i moj mec. Tri puta sam mislio da sam pobedio i izgubio. Na kraju je sreca presudila. Sve cestitke Steelu na igri.

http://nfl.com/

5Madden 08 Balkanska liga sezona 4 Empty Re: Madden 08 Balkanska liga sezona 4 Pon 09 Apr 2012, 14:34

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

dakle komplikuje se



STANE VAS SVE PRATI

6Madden 08 Balkanska liga sezona 4 Empty Re: Madden 08 Balkanska liga sezona 4 Pon 09 Apr 2012, 15:47

Steel

Steel
NFL Player
NFL Player

za pocetak 0-2 skor, ali ajde mozda sreca nece okrenuti ledja sledeci put. cini mi se da bi vise volio da sam izgubio 20 razlike. zakuvalo se...

7Madden 08 Balkanska liga sezona 4 Empty Re: Madden 08 Balkanska liga sezona 4 Pon 09 Apr 2012, 15:52

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

Oćeš tekmu sada?

8Madden 08 Balkanska liga sezona 4 Empty Re: Madden 08 Balkanska liga sezona 4 Pon 09 Apr 2012, 17:23

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Jos jedan OT,jos jedna pobeda. Opet sve cestitke protivniku.
Green,covek iz senke,presudio... Cool

http://nfl.com/

9Madden 08 Balkanska liga sezona 4 Empty Re: Madden 08 Balkanska liga sezona 4 Uto 10 Apr 2012, 20:18

krtitza

krtitza
Rookie
Rookie

Cenci ili steel, molim vas neka mi jedan od vas dvojice posalje na mail statistiku sa vase utakmice

10Madden 08 Balkanska liga sezona 4 Empty Re: Madden 08 Balkanska liga sezona 4 Uto 10 Apr 2012, 23:17

Steel

Steel
NFL Player
NFL Player

krtitza ::Cenci ili steel, molim vas neka mi jedan od vas dvojice posalje na mail statistiku sa vase utakmice



mislim da je cenci okacio stats sa te utakmice, tj siguran sam

11Madden 08 Balkanska liga sezona 4 Empty Re: Madden 08 Balkanska liga sezona 4 Sre 11 Apr 2012, 20:59

krtitza

krtitza
Rookie
Rookie

Meni treba na mail u txt formatu...

12Madden 08 Balkanska liga sezona 4 Empty Re: Madden 08 Balkanska liga sezona 4 Sre 11 Apr 2012, 21:37

krtitza

krtitza
Rookie
Rookie

[Only admins are allowed to see this image]

13Madden 08 Balkanska liga sezona 4 Empty Re: Madden 08 Balkanska liga sezona 4 Sre 11 Apr 2012, 21:38

Steel

Steel
NFL Player
NFL Player

Jos nisi dobio znaci. Ja sam izbrisao te statse pa bi zamolio Cencija da ti posalje ako se nije zezno kao ja...

14Madden 08 Balkanska liga sezona 4 Empty Re: Madden 08 Balkanska liga sezona 4 Sre 11 Apr 2012, 21:45

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

Nisam,sad ću ti poslati!

15Madden 08 Balkanska liga sezona 4 Empty Re: Madden 08 Balkanska liga sezona 4 Čet 12 Apr 2012, 00:10

AleksandarDolphinFan

AleksandarDolphinFan
Drafted
Drafted

Ja sam bio zaista zauzet u poslednjih nekoliko dana ipak bio sam na comodo nekoliko puta, ali niste bili vi nazalost samo je bio pazaratz i lavrinkovic Smile , ali kako god sutra cu biti dostupan i u dobrom raspolozenju za nekoliko dobrih utakmice pa ocekujem momci da se vidimo na comodo Very Happy
pozdrav

16Madden 08 Balkanska liga sezona 4 Empty Re: Madden 08 Balkanska liga sezona 4 Čet 12 Apr 2012, 11:39

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Ja sam tu,pa ko hoce nek se javi. Smile

http://nfl.com/

17Madden 08 Balkanska liga sezona 4 Empty Re: Madden 08 Balkanska liga sezona 4 Čet 12 Apr 2012, 19:09

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Cestitke bratu Zeletu na izvanrednoj igri i cestitke njegovom timu,koji je verovatno brzi od
[Only admins are allowed to see this image]
Very Happy

http://nfl.com/

18Madden 08 Balkanska liga sezona 4 Empty Re: Madden 08 Balkanska liga sezona 4 Čet 12 Apr 2012, 21:27

Steel

Steel
NFL Player
NFL Player

Toliko o mojim sampionskim ambicijama, na brzaka su me svi rasturili. Izgleda da sam bio previse ambiciozan na pocetku. Ostale mi jos dve revialne utakmice pa et valjda cu i njih da izgubim. Sve u svemu ne mogu biti zadovoljan nikako scratch scratch

19Madden 08 Balkanska liga sezona 4 Empty Re: Madden 08 Balkanska liga sezona 4 Čet 12 Apr 2012, 21:29

krtitza

krtitza
Rookie
Rookie

Peyton Manning ::Cestitke bratu Zeletu na izvanrednoj igri i cestitke njegovom timu,koji je verovatno brzi od
[Only admins are allowed to see this image]
Very Happy

Hvala! Very Happy

Cool runnings man! Cool

20Madden 08 Balkanska liga sezona 4 Empty Re: Madden 08 Balkanska liga sezona 4 Pet 13 Apr 2012, 10:06

krtitza

krtitza
Rookie
Rookie

Evo i dugo obecane statistike...

[Only admins are allowed to see this link]

Tu mozete naci po Sheetovima, Rezultate, Tabele, kao i statistiku i timsku i individualnu.
Malo pojasnjenje onoga sto je pisac hteo da kaze Very Happy
Sheet Gamestatoff se odnosi na vasu timsku statistiku koju ste zabelezili na odigranim utakmicama, dok Gamestatopp se odnosi na timsku statistiku koju su zabelezili vasi protivnici protiv vas, tipa koliko ste jardi primili i tako dalje.
Individualna statistika: malo sam se potrudio da uprosecim vrednosti kako bi bile uporedive, jel imamo igrace koji su igrali jednu tekmu, a neki 8.
Uostalom, mozete da filtrirate, sortitate, igrate se kako god vam je volja!

Uzivajte! Cool

PS. Otvoren sam za sve sugestije, kritike, sve u cilju da ovo bude sto bolje.

I ako imate neki sajt za bolje sharovanje fajlova, slobodno mi preporucite

21Madden 08 Balkanska liga sezona 4 Empty Re: Madden 08 Balkanska liga sezona 4 Pet 13 Apr 2012, 11:39

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Sta reci Zele... Svaka cast

http://nfl.com/

22Madden 08 Balkanska liga sezona 4 Empty Re: Madden 08 Balkanska liga sezona 4 Pet 13 Apr 2012, 11:44

Steel

Steel
NFL Player
NFL Player

Sve pohvale za za uradjeno, stvarno sam odusevljen Svaka cast Svaka cast Svaka cast

23Madden 08 Balkanska liga sezona 4 Empty Re: Madden 08 Balkanska liga sezona 4 Pet 13 Apr 2012, 11:49

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Apsolutni def lider za sad:
[Only admins are allowed to see this image]
Cool teg

http://nfl.com/

24Madden 08 Balkanska liga sezona 4 Empty Re: Madden 08 Balkanska liga sezona 4 Pet 13 Apr 2012, 12:06

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

Tabela je odlična,samo Zele ja imam 3-1,dobio sam Steela,Zele i Danijela,a izgubio od PM! Sve pohvale!

25Madden 08 Balkanska liga sezona 4 Empty Re: Madden 08 Balkanska liga sezona 4 Pet 13 Apr 2012, 12:13

krtitza

krtitza
Rookie
Rookie

Bice ispravljeno izvinjavam se

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 3]

Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu