NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Madden08 Balkanska Liga

+10
Pohovani feniks
Danijel Lg
Sirmium Samurai
steelers024
dr.dule
El Jefe runs San Diego
Cenci D
Peyton Manning
Raising Arizona
Stefanino
14 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 9 od 10]

201Madden08 Balkanska Liga - Page 9 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga Uto 07 Feb 2012, 17:58

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Stefanino ::Pocnite play-off.....
Vlada i ja verovatno vec veceras pocinjemo...znaci na dva dobijena meca se igra?

http://nfl.com/

202Madden08 Balkanska Liga - Page 9 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga Uto 07 Feb 2012, 18:02

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Kod:
http://torrentz.eu/a95f12de6f8cb0169704d818447c599afac478e1
Probaj tu...

http://nfl.com/

203Madden08 Balkanska Liga - Page 9 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga Uto 07 Feb 2012, 18:14

Stefanino

Stefanino
Standardan
Standardan

[Only admins are allowed to see this link]


probaj ovde

204Madden08 Balkanska Liga - Page 9 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga Uto 07 Feb 2012, 18:15

Stefanino

Stefanino
Standardan
Standardan

Peyton Manning ::
Stefanino ::Pocnite play-off.....
Vlada i ja verovatno vec veceras pocinjemo...znaci na dva dobijena meca se igra?


na dva!


Kazi jeri da dolazi da igramo...cekam ga na hamachiju

205Madden08 Balkanska Liga - Page 9 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga Uto 07 Feb 2012, 19:40

klodovik

klodovik
VIP
VIP

Stavio da se skida...!



[Only admins are allowed to see this image]

206Madden08 Balkanska Liga - Page 9 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga Uto 07 Feb 2012, 19:43

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Da te ocekujemo za 2.sezonu?

http://nfl.com/

207Madden08 Balkanska Liga - Page 9 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga Uto 07 Feb 2012, 19:46

klodovik

klodovik
VIP
VIP

Peyton Manning ::Da te ocekujemo za 2.sezonu?


Pa, prvo moram da probam sam...Biće tu i tamo po koje pitanjce, pa po koja prijateljska...E, onda se možda možemo i tući...! Very Happy



[Only admins are allowed to see this image]

208Madden08 Balkanska Liga - Page 9 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga Uto 07 Feb 2012, 19:47

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Znaci racunamo te...Very Happy

http://nfl.com/

209Madden08 Balkanska Liga - Page 9 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga Uto 07 Feb 2012, 19:50

Stefanino

Stefanino
Standardan
Standardan

klodovik ::
Peyton Manning ::Da te ocekujemo za 2.sezonu?


Pa, prvo moram da probam sam...Biće tu i tamo po koje pitanjce, pa po koja prijateljska...E, onda se možda možemo i tući...! Very Happy

pored tebe ima jos pocetnika u online igranju,pa ces imati i zanimljivih meceva......samo za play-off ces morati da se izvezbas bas ljudski........najbolje da krenes odmah sa prijateljskim mecevima i sa sezonom....kroz meceve jedino moze da se nauci inace practice sa komp uopste ne pomaze u igri....jedino rute mozes da izvezbas....sto se tice odbrane nju samo kroz meceve

210Madden08 Balkanska Liga - Page 9 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga Uto 07 Feb 2012, 19:52

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Stefanino ::
klodovik ::
Peyton Manning ::Da te ocekujemo za 2.sezonu?


Pa, prvo moram da probam sam...Biće tu i tamo po koje pitanjce, pa po koja prijateljska...E, onda se možda možemo i tući...! Very Happy

pored tebe ima jos pocetnika u online igranju,pa ces imati i zanimljivih meceva......samo za play-off ces morati da se izvezbas bas ljudski........najbolje da krenes odmah sa prijateljskim mecevima i sa sezonom....kroz meceve jedino moze da se nauci inace practice sa komp uopste ne pomaze u igri....jedino rute mozes da izvezbas....sto se tice odbrane nju samo kroz meceve
Potpis na ovo...

http://nfl.com/

211Madden08 Balkanska Liga - Page 9 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga Uto 07 Feb 2012, 19:57

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

evo ja sam ok protivnik za vježbu



STANE VAS SVE PRATI

212Madden08 Balkanska Liga - Page 9 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga Uto 07 Feb 2012, 19:58

klodovik

klodovik
VIP
VIP

Peyton Manning ::
Stefanino ::
klodovik ::
Peyton Manning ::Da te ocekujemo za 2.sezonu?


Pa, prvo moram da probam sam...Biće tu i tamo po koje pitanjce, pa po koja prijateljska...E, onda se možda možemo i tući...! Very Happy

pored tebe ima jos pocetnika u online igranju,pa ces imati i zanimljivih meceva......samo za play-off ces morati da se izvezbas bas ljudski........najbolje da krenes odmah sa prijateljskim mecevima i sa sezonom....kroz meceve jedino moze da se nauci inace practice sa komp uopste ne pomaze u igri....jedino rute mozes da izvezbas....sto se tice odbrane nju samo kroz meceve
Potpis na ovo...


Rekoh- probaćemo... Very Happy



[Only admins are allowed to see this image]

213Madden08 Balkanska Liga - Page 9 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga Uto 07 Feb 2012, 20:07

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

A s kim ja igram PO,trebao sam sa Steelersom,ali sad kad njega nema,il sam možda bya week prvu rundu? [Only admins are allowed to see this image]

214Madden08 Balkanska Liga - Page 9 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga Uto 07 Feb 2012, 20:07

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

Steeler brate nemoj šta zameriti,nisam znao da je takva situacija,oprosti još jednom!

215Madden08 Balkanska Liga - Page 9 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga Uto 07 Feb 2012, 20:26

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Cenci ::A s kim ja igram PO,trebao sam sa Steelersom,ali sad kad njega nema,il sam možda bya week prvu rundu? [Only admins are allowed to see this image]
Da,imas walktrough...

http://nfl.com/

216Madden08 Balkanska Liga - Page 9 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga Uto 07 Feb 2012, 20:36

steelers024

steelers024
NCAA
NCAA

CENCI nema frke uopste,neljutim se ja,niste mogli znati moju situaciju,sve je ok,igracemo friendly i srecno u play offu,i da otkrijem mog favorita,go stefanino go Very Happy ,mada mislim da osvaja zele,pozdrav svima

217Madden08 Balkanska Liga - Page 9 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga Uto 07 Feb 2012, 21:36

Stefanino

Stefanino
Standardan
Standardan

Steelers hvala sto si moj fan Cool ...potrudicu se da ne izneverim tvoje poverenje........

PS-Odigrah prvi mec playoffa....sta reci.....naljuti me covek i pade ciscenje......od sad Jere malo postovanja prema NE, inace, bice jos gore sledeci put

Prodjoh dalje....e sad je na redu bitka za finale....Zeljko je veliki favorit i ako opravda ocekivanja bice mi protivnik u polu-finalu a onda ce biti pakleno tesko

218Madden08 Balkanska Liga - Page 9 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga Sre 08 Feb 2012, 21:10

Stefanino

Stefanino
Standardan
Standardan

Dobili smo i prvi polufinalni par Stefanino(NE)-Zeljko(OAK)....bice paklene utakmice.....odoh da spremam taktiku afke Very Happy ....mec pocinje za 30 minuta

219Madden08 Balkanska Liga - Page 9 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga Sre 08 Feb 2012, 22:44

Stefanino

Stefanino
Standardan
Standardan

Izvestaj sa prvog meca mene i zelje rezultat 16-41 za zelju

.....razbio me zelje kao niko do sad.....mada po jardazi to ne deluje tako ali njegovo trcanje je bilo ubitacno...a pogotovo kik.return koji je odveo mec na dva td razlike posle sam ja silovao a zelje me iskusno odradio....Svaka cast majstore

1-0 za zeljka...sledi revans

220Madden08 Balkanska Liga - Page 9 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga Sre 08 Feb 2012, 23:07

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Prodjoh. Sad na Cencija. Bice pakleno tesko protiv njega.
Izvestaj sa majstorice protiv Sirmiuma,zavrsene rezultatom 49-31:
Sta reci. Sirmium totalno van svoje igre...vec posle mog prvog drive koji je iznosio 4 trcanja za 92y je bilo jasno kako ce se mec kretati. Do poluvremena prednost uvecana na 28-3. U drugom poluvremenu Sirmium konacno lici na sebe,ali kasno. Sve u svemu,izuzetno neocekivano lak mec. Sve cestitke protivniku na prethodna 4 meca ove sezone,koja su bila izuzetna.
Peyton 2-1 Sirmium

http://nfl.com/

221Madden08 Balkanska Liga - Page 9 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga Sre 08 Feb 2012, 23:39

Sirmium Samurai

Sirmium Samurai
Veteran
Veteran

Čestitke za prolazak...



[Only admins are allowed to see this image]
http://www.takolako.rs

222Madden08 Balkanska Liga - Page 9 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga Sre 08 Feb 2012, 23:47

Stefanino

Stefanino
Standardan
Standardan

Zeljku cestitke na jos jednoj pobedi i puno srece u finalu....potpuno zasluzeno si u finalu....posle pada forme opet si se vratio na stare staze uspeha...

Sto se tice drugog meca bilo je napeto do samog kraja....posle prvog poluvremena je bilo tvrdo i samo 10-7 a onda ja krecem da brljam na njegovoj polovini jedan int drugi...i ode rezultat na 24-7 a onda sam krenuo sa dobrom igrom i doveo skor na 24-21 medjutim posle ispucavanja Zelje je osvojio loptu i cak poentira za pobedu 31-21...

Trcao sam kao nekad ranije preko 200 jardi i zelje isto....zajedno oko 400jardi trcanjem...ubili su me Int cak 4 komada od kojih dva posle odbitaka a dva na moje lose bacanje...skroz sam pogresio dugme i bacao u guzvu umesto slobodnom igracu....

Jos jednom sve cestitke zeljku...

Meni ostaje da se spremam za narednu sezonu i pokusam da se docepam finala

223Madden08 Balkanska Liga - Page 9 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga Sre 08 Feb 2012, 23:51

krtitza

krtitza
Rookie
Rookie

Gotov revanš kod Stefa i mene. Neverovatno tvrda utakmica!
2-0 za mene i prođoh u finale... Izveštaj sam okačio na delu gde je statistika.
Čestitke Stefaninu na sjajnoj sezoni!

224Madden08 Balkanska Liga - Page 9 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga Čet 09 Feb 2012, 00:48

Stefanino

Stefanino
Standardan
Standardan

Dobi me i Cenci 20-17 u prijateljskoj....danas mi bas nije dan....4 utakmice 4 poraza Suspect

225Madden08 Balkanska Liga - Page 9 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga Čet 09 Feb 2012, 00:49

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

I to sam mu došao do 16 yrd za 15 sek!

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 9 od 10]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu