NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL fantasy league 4

+17
Niger iz huda
Vlado997
Miha
MarkZima
millhouse
Bizon
SymphonyX
Cenci D
BasBetis
Mos Def
Zona do trona
Zver
kb8
Minneapolis Miracle
dr.dule
Steelers
fckinfine
21 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 9]

26NFL fantasy league 4 - Page 2 Empty Re: NFL fantasy league 4 Čet 08 Avg 2019, 23:25

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

dr.dule ::
fckinfine ::pozdrav ljudi, nov sam na forumu, dajte link do tih liga ako ima jos mesta, uvek je draze mlatiti se sa svojima nego u nflmanaged34182694817264 ligi. hvala

nadji te momku mesto. samo treba da zna pravilo clanstva na forumu.
stavka 3 iz propisa o clanstvu je da u toku nedelje mora imati i postove van teme o fantasy ili mu sistem foruma blokira nalog.

ova stavka vazi od 5.9.2019


Ovaj Dule gori nego Tito! Very Happy

27NFL fantasy league 4 - Page 2 Empty Re: NFL fantasy league 4 Pet 09 Avg 2019, 11:51

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Trenutna lista ucesnika nove lige:
1. millhouse
2. Minneapolis Miracle
3. fckinfine
4. dr.dule
5. kb8
6. BasBetis
7. The Bad Man

Pod znakom ?
Zona do trona
Ol' Dirty Bastard

Male sanse
Wild Raven

Ima li zainteresovanih za komesara...



NFL fantasy league 4 - Page 2 Potpis

28NFL fantasy league 4 - Page 2 Empty Re: NFL fantasy league 4 Pet 09 Avg 2019, 12:35

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Jebenti komesare...

Pa šta ja stvarno moram preko jebenog mobitela hendlat Ligu?



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

29NFL fantasy league 4 - Page 2 Empty Re: NFL fantasy league 4 Pet 09 Avg 2019, 12:44

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Ako broj ucesnika dodje do 11, uskocicu i ja.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

30NFL fantasy league 4 - Page 2 Empty Re: NFL fantasy league 4 Pet 09 Avg 2019, 12:58

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

kb8 ::Jebenti komesare...

Pa šta ja stvarno moram preko jebenog mobitela hendlat Ligu?
Izgleda.. jer nema volontera Sad  hahah mada i dobro jer i treba neko sa iskustvom da bi napravio pocetna podesavanja



NFL fantasy league 4 - Page 2 Potpis

31NFL fantasy league 4 - Page 2 Empty Re: NFL fantasy league 4 Pet 09 Avg 2019, 13:04

Zver

Zver
VIP
VIP

Čelični...razglasi da se traži dobrovoljac za ulogu "TOLETA". Da vidiš koliko će da ih se javi...



...Sa Vajominškog Univerziteta

32NFL fantasy league 4 - Page 2 Empty Re: NFL fantasy league 4 Pet 09 Avg 2019, 13:18

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Rado bi svi bili u ulozi toleta kasnije kad se samo nadgleda aktivnost clanova Very Happy nego nece niko da se petlja dok je kreiranje lige u pitanju i zakazivanje drafta posao je to. Zato je tu kabe. Ali trebao si se ti prijaviti jer bi imao moc da konacno proguras ideju sa flex pozicijom



NFL fantasy league 4 - Page 2 Potpis

33NFL fantasy league 4 - Page 2 Empty Re: NFL fantasy league 4 Pet 09 Avg 2019, 13:28

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Taman IPA neka bude commish i neka postavi podesavanja kakva oce.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

34NFL fantasy league 4 - Page 2 Empty Re: NFL fantasy league 4 Ned 11 Avg 2019, 16:00

Bizon

Bizon
NFL Star
NFL Star

Evo mogu i ja.

35NFL fantasy league 4 - Page 2 Empty Re: NFL fantasy league 4 Ned 11 Avg 2019, 16:03

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Bizon ::Evo mogu i ja.
cheers

1. millhouse
2. Minneapolis Miracle
3. fckinfine
4. dr.dule
5. kb8
6. BasBetis
7. The Bad Man
8. Bizon

Pod znakom ?
Zona do trona
Ol' Dirty Bastard
SymphonyX
Wild Raven

Jos cekamo buduceg komesara da osnuje ligu Smile



NFL fantasy league 4 - Page 2 Potpis

36NFL fantasy league 4 - Page 2 Empty Re: NFL fantasy league 4 Ned 11 Avg 2019, 16:13

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Ja otpadam jer sam zaboravio na prvu ligu.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

37NFL fantasy league 4 - Page 2 Empty Re: NFL fantasy league 4 Ned 11 Avg 2019, 22:00

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Uz pozamasnu kotizaciju Wild Raven je postao komesar 4. lige. Nova liga ce biti odlucena shodno glasovima ankete, dal na nfl.com ili yahoo. svi zainteresovani igraci (do potencijalno 14) ce biti primljeni.
Novi komesar ce odluciti o krajnjem roku za prijavu, nakon cega ce otvoriti ligu i svima prijavljenim poslati Invite. E da, zadrzava pravo odluke o formatu lige, pozicijama i slicno.



NFL fantasy league 4 - Page 2 Potpis

38NFL fantasy league 4 - Page 2 Empty Re: NFL fantasy league 4 Ned 11 Avg 2019, 22:50

Zver

Zver
VIP
VIP

ES WIRD BEKANNT GEGEBEN

Nakon što mi je utrapljena uloga svemogućeg Toleta ovako će da bude...
Svi zainteresovani neka mi pošalju mail na pm. Do petka uveče 23:59:59 većinom glasova odlučujemo da li će se igrati na NFL ili yahoo. U slučaju nerešenog presuđuje glas svemogućeg Toleta...a to je glas za Yahoo.
Ne zaboravite da za igranje na Yahoo treba imati yahoo nalog.
Formiraću ligu nakon što se defiitivno odlučimo nfl ili yahoo. Nakon toga ćemo dati još neki rok ako bi se neko eventualno još prijavio. Nakon isteka tog roka zaokružujemo ligu i određujemo datum drafta.

Pozicije će biti sledeće...
QB
2 puta WR
2puta RB
Te
1 Flex (WR/RB/TE)
D/ST
K
2 puta IDP--- naknadno odlučeno da se izbaci

Bodovanje će biti 1/2 PPR ( pola poena za svako hvatanje vašeg aktivnog igrača u rosteru ) što je neka sredina između standardnog bodovanja i PPR bodovanja.

IDP je podložan izmenama. Ako se dogovorimo da ga ukinemo, OK. Možemo da se dogovorimo da ih bude trojica po jedan za svaku liniju. Možemo da se dogovorimo da ostanu dvojica po slobodnom izboru.

Primedbe, predlozi, protesti, amandmani...!?



Poslednji izmenio Wild Raven dana Pon 12 Avg 2019, 14:30, izmenjeno ukupno 1 puta



...Sa Vajominškog Univerziteta

39NFL fantasy league 4 - Page 2 Empty Re: NFL fantasy league 4 Pon 12 Avg 2019, 08:03

millhouse

millhouse
NFL Player
NFL Player

Sta je IDP? Moj glas ide nfl.com. (ni nemam.yahoo nalog ali napravicu ako bude trebalo). I samo pre drafta rexite je l.se racunaju kik I pant returneri (da znam kako da draftujem).

40NFL fantasy league 4 - Page 2 Empty Re: NFL fantasy league 4 Pon 12 Avg 2019, 09:27

Minneapolis Miracle

Minneapolis Miracle
Rookie
Rookie

Ja sam glasao za NFL.com mada ako bude trebalo napravicu yahoo nalog, takodje se slazem oko bodovanja i pozicija.

41NFL fantasy league 4 - Page 2 Empty Re: NFL fantasy league 4 Pon 12 Avg 2019, 10:27

kb8

kb8
Moderator
Moderator

millhouse ::Sta je IDP? Moj glas ide nfl.com. (ni nemam.yahoo nalog ali napravicu ako bude trebalo). I samo pre drafta rexite je l.se racunaju kik I pant returneri (da znam kako da draftujem).

What Is An IDP League

Ja sam više za klasične obrane, izaberemo DEF nekog tima i misa, nikakve varijacije na temu, ovo ostalo sve može...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

42NFL fantasy league 4 - Page 2 Empty Re: NFL fantasy league 4 Pon 12 Avg 2019, 11:55

Zver

Zver
VIP
VIP

Možda si u pravu...da ne komplikujemo.

Znači ipak bez IDP!?



...Sa Vajominškog Univerziteta

43NFL fantasy league 4 - Page 2 Empty Re: NFL fantasy league 4 Pon 12 Avg 2019, 11:56

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

ja i dalje nemam pojma o čemu vi to pričate.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

NFL fantasy league 4 - Page 2 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

44NFL fantasy league 4 - Page 2 Empty Re: NFL fantasy league 4 Pon 12 Avg 2019, 12:07

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Wild Raven ::Možda si u pravu...da ne komplikujemo.

Znači ipak bez IDP!?

Znači što se mene tiče...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

45NFL fantasy league 4 - Page 2 Empty Re: NFL fantasy league 4 Pon 12 Avg 2019, 12:10

Minneapolis Miracle

Minneapolis Miracle
Rookie
Rookie

Moze bez IDP

46NFL fantasy league 4 - Page 2 Empty Re: NFL fantasy league 4 Pon 12 Avg 2019, 13:22

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

I ja sam za klasicne odbrane.

Kao sto rekoh ja cu samo na yahoo igrati, ako se izglasa NFL.com onda nista. Znaci poslacu ti yahoo mail samo da ga napravim.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

47NFL fantasy league 4 - Page 2 Empty Re: NFL fantasy league 4 Pon 12 Avg 2019, 14:40

millhouse

millhouse
NFL Player
NFL Player

Ja sam u fazonu da nas ihra sto vise. Pa ako ima onih koji nece da igraju jednu ligu, onda sam ja za onu koju oni.hoce da igraju. Nisam nikad igrao yahoo, kakva je?

48NFL fantasy league 4 - Page 2 Empty Re: NFL fantasy league 4 Pon 12 Avg 2019, 14:50

Zver

Zver
VIP
VIP

Meni je interfejs na yahoo mnogo bolji i lepši, mada je u suštini sve to isto. Kad napraviš setovanja za ligu podjednako radi i tamo i ovamo.



...Sa Vajominškog Univerziteta

49NFL fantasy league 4 - Page 2 Empty Re: NFL fantasy league 4 Pon 12 Avg 2019, 15:06

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Ma isti qratz, igra je igra...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

50NFL fantasy league 4 - Page 2 Empty Re: NFL fantasy league 4 Pon 12 Avg 2019, 15:31

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Ma uglavnom je isto, sto kaze Raven interfejs je i meni lepsi ali u sustini nema tu neke razlike. Glavni razlog zasto hocu tamo je sto hocu da razdvojim ovu ligu ako cu je igrati od ostale 3 koje imam tamo jedino to. Tamo mi je svaka razlicita sa drugacijim pravilima i onda ako budem igrao ovu imacu dve iste pa mi se to ne svidja.
Nema potrebe da zbog mene se sad nesto menja, ako vas ima dovoljno i odluci se da se igra na NFL.com nikakav problem nije. Da ne pomisli neko da ja uslovljavam nekoga ili tako nesto Very Happy



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 9]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu