NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL fantasy league 4

+17
Niger iz huda
Vlado997
Miha
MarkZima
millhouse
Bizon
SymphonyX
Cenci D
BasBetis
Mos Def
Zona do trona
Zver
kb8
Minneapolis Miracle
dr.dule
Steelers
fckinfine
21 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 7 od 9]

151NFL fantasy league 4 - Page 7 Empty Re: NFL fantasy league 4 Čet 05 Sep 2019, 20:06

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Dok ja mozgam draft taktiku i vec sanjam fantasy duele sa Ipom i Mayockom,pojedinim delegatima,na sat vremena od drafta,najvece briga je da li imaju leda u zamrzivacu za vinjak.

152NFL fantasy league 4 - Page 7 Empty Re: NFL fantasy league 4 Čet 05 Sep 2019, 20:53

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

greska jogasu. hladan jack.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

NFL fantasy league 4 - Page 7 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

153NFL fantasy league 4 - Page 7 Empty Re: NFL fantasy league 4 Čet 05 Sep 2019, 22:07

millhouse

millhouse
NFL Player
NFL Player

Ja sam pokupio skoro sve sto sam hteo. Osim sto sam hteo Hopkinsa u prvoj rundi ako ne biram u prva tri pika pa da dignem Barklija ili Mcafrija.


Jedini kojeg sam bas zeleo a izmakao mi je Coleman iz SF.


154NFL fantasy league 4 - Page 7 Empty Re: NFL fantasy league 4 Čet 05 Sep 2019, 22:09

MarkZima


NCAA
NCAA

Moglo je i bolje kod mene, nego šta je ovo svi imamo bye week?

155NFL fantasy league 4 - Page 7 Empty Re: NFL fantasy league 4 Čet 05 Sep 2019, 22:11

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

Pa to i ja gledam. Startamo od week 2.

156NFL fantasy league 4 - Page 7 Empty Re: NFL fantasy league 4 Čet 05 Sep 2019, 22:13

Zver

Zver
VIP
VIP

Šta pričate vi. Kakav bye week



...Sa Vajominškog Univerziteta

157NFL fantasy league 4 - Page 7 Empty Re: NFL fantasy league 4 Čet 05 Sep 2019, 22:15

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

https://prnt.sc/p2dauh

NFL fantasy league 4 - Page 7 Ku9BxoU



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

158NFL fantasy league 4 - Page 7 Empty Re: NFL fantasy league 4 Čet 05 Sep 2019, 22:17

Zver

Zver
VIP
VIP

hehehhee

Znao sam za ovo. Liga automatski postavi start week 2 ukoliko se draft završi posle ponoći u sredu. Mora ručno da se namesti week 1



...Sa Vajominškog Univerziteta

159NFL fantasy league 4 - Page 7 Empty Re: NFL fantasy league 4 Čet 05 Sep 2019, 22:23

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

http://prntscr.com/p2ddy9

Jednom sam samo imao losiju ekipu od ove a to je bilo kad sam prvi put igrao fantazi pa birao Flaka u drugoj rundi jer nisam znao sta radim.

Hteo malo da promenim taktiku u ovoj ligi pa ispalo ocajno. Al bicu aktivan sa trejdovima sigurno.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

160NFL fantasy league 4 - Page 7 Empty Re: NFL fantasy league 4 Čet 05 Sep 2019, 23:24

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

I onda kad startamo? Week 1 ili 2

161NFL fantasy league 4 - Page 7 Empty Re: NFL fantasy league 4 Ned 08 Sep 2019, 09:12

Zver

Zver
VIP
VIP

Week 1 naravno...

Ovako:

Šarlo Akrobata: EVANS Q
Franklin Terraces: DIGGS Q

Povedite računa o njihovim statusima kako se meč bude približavao. Ostalo sve deluje da je na mestu.
Naravno, može se uvek desiti neka promena statusa u zadnjih sat ili sat i po pred utakmicu ali za takve situacije ću imati razumevanja.



...Sa Vajominškog Univerziteta

162NFL fantasy league 4 - Page 7 Empty Re: NFL fantasy league 4 Uto 10 Sep 2019, 17:40

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Ipo,nemoj shvatiti pogresno,igram fantasy dok ti jos nisi ni igrao.

Procitao sam pre puta u BG da je Evans imao stomacni virus i da ce 99 posto igrati.Nece bol u stomaku spreciti igraca AF da zaigra week 1. Smile

Samo da ti objasnim,status Q u najvecem broju slucaja se zavrsi tako sto igrac zaigra taj week.

163NFL fantasy league 4 - Page 7 Empty Re: NFL fantasy league 4 Uto 10 Sep 2019, 18:14

Zver

Zver
VIP
VIP

Pogrešno sam shvatio...



...Sa Vajominškog Univerziteta

164NFL fantasy league 4 - Page 7 Empty Re: NFL fantasy league 4 Uto 10 Sep 2019, 18:16

Zver

Zver
VIP
VIP

Ako je to nešto što komesari u svim ligama na forumu rade, onda ću to raditi i ja. Nebitno koliko dugo neko igra fantasy i nebitno šta Q pored imena igrača u real injury reportu znači.



...Sa Vajominškog Univerziteta

165NFL fantasy league 4 - Page 7 Empty Re: NFL fantasy league 4 Uto 10 Sep 2019, 22:20

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Wild Raven ::Pogrešno sam shvatio...


Laughing


Pa da, nije ni poenta da ga zamene ljudi kad to napises nego samo da se obrati paznja.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

166NFL fantasy league 4 - Page 7 Empty Re: NFL fantasy league 4 Uto 10 Sep 2019, 22:21

BasBetis

BasBetis
NFL Star
NFL Star

Ekeler mi podivljao, hvala mu.

167NFL fantasy league 4 - Page 7 Empty Re: NFL fantasy league 4 Ned 15 Sep 2019, 11:25

Zver

Zver
VIP
VIP

Bez imalo zle namere, pošto znam da svi sve znate, onako najprijateljskije skrećem pažnju, da se za neki nedajbože svaki slučaj u toku dana provere sledeći igrači koji su Q

Balkanski Špijuni:
L. Bell ( igra u MNF, pa je uvek rizik sačuvati takvog igrača kao aktivnog)
M. Williams ( game time decision )

Franklin Terraces
M. Ingram II  ( kažu da će igrati )

Šarlo Akrobata
M Andrews ( Kažu da će igrati )

The Bad Man
T Burton ( kažu game time decision )

Svi ostali su bombonica...



...Sa Vajominškog Univerziteta

168NFL fantasy league 4 - Page 7 Empty Re: NFL fantasy league 4 Ned 15 Sep 2019, 12:11

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Laughing



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

169NFL fantasy league 4 - Page 7 Empty Re: NFL fantasy league 4 Ned 22 Sep 2019, 12:04

Zver

Zver
VIP
VIP

You know the drill

Lazarus the Great: Marlon Mack game time decision

Šarlo Akrobata: Mark Andrews game time decision

Duletova Vinjak brigada: dva igrača koji su definitivno out i tri koja su Q... Dule reguliši to da ne bi bilo žutih kartona

ostalo je sve cakum pakum osim mog Hiltona kog ću da ispratim do početka mečeva.



...Sa Vajominškog Univerziteta

170NFL fantasy league 4 - Page 7 Empty Re: NFL fantasy league 4 Uto 24 Sep 2019, 10:50

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

http://prntscr.com/pa6zvu

Dule ima najjacu klupu ikada



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

171NFL fantasy league 4 - Page 7 Empty Re: NFL fantasy league 4 Uto 24 Sep 2019, 12:22

Zver

Zver
VIP
VIP

Ovako stoje stvari....

Trebaće jedan pomoćnik Toleta, s obzirom da ću tokom oktobra svaki vikend biti zauzet. Neke obaveze koje sam preuzeo na sebe mnogo pre nego je ova liga i spominjana. Verovatno neću stizati da gledam, a sigurno neću stizati da proveravam i upozoravam. Za pomoćnika Toleta treba neko ozbiljan i fantazy iskusan. S tim u vezi, za pomoćnika Toleta imenujem Starog Prljavog Kopilana

Čestitamo....



...Sa Vajominškog Univerziteta

172NFL fantasy league 4 - Page 7 Empty Re: NFL fantasy league 4 Uto 24 Sep 2019, 15:50

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Blento ::Za pomoćnika Toleta treba neko ozbiljan [/i]


Pomesao si me s nekim... Very Happy

Moze, nije problem.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

173NFL fantasy league 4 - Page 7 Empty Re: NFL fantasy league 4 Ned 29 Sep 2019, 09:00

Zver

Zver
VIP
VIP

The rising star: Edelman Q....kažu da će igrati
Dulo i Vinjaci: Burkhead Q
Balkanski Špijuni: Stafford Q....kažu da će igrati
Charles the Acrobat: Chris Godwin...istinski game time decision; Mark Andrews...Kažu da će igrati

ostalo deluje lepo



...Sa Vajominškog Univerziteta

174NFL fantasy league 4 - Page 7 Empty Re: NFL fantasy league 4 Pon 30 Sep 2019, 10:27

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Malo reći lijepo...

Sad kad sam se upiso u W kolonu, samo nebo je granica...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

175NFL fantasy league 4 - Page 7 Empty Re: NFL fantasy league 4 Pon 30 Sep 2019, 11:15

Minneapolis Miracle

Minneapolis Miracle
Rookie
Rookie

Ujebo me Brejdi mada svi su kiksnuli ali on bas bas

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 7 od 9]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu