NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

H.Ward HOF? Vaše mišljenje

+9
cooper
Fat Mike
Dreamlord
Sirmium Samurai
zvaljo
Miki HOF
Cenci D
Danijel Lg
Steel
13 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 2]

26H.Ward HOF? Vaše mišljenje - Page 2 Empty Re: H.Ward HOF? Vaše mišljenje Čet 22 Mar 2012, 16:07

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

znao sam da će uslediti objektivan odgovor Very Happy

27H.Ward HOF? Vaše mišljenje - Page 2 Empty Re: H.Ward HOF? Vaše mišljenje Čet 22 Mar 2012, 22:09

Sirmium Samurai

Sirmium Samurai
Veteran
Veteran

HOF

Najbolji bloker medju riseverima i clutch hvatac + Superboul MVP!



H.Ward HOF? Vaše mišljenje - Page 2 Samu1
http://www.takolako.rs

28H.Ward HOF? Vaše mišljenje - Page 2 Empty Re: H.Ward HOF? Vaše mišljenje Čet 22 Mar 2012, 22:48

Dreamlord

Dreamlord
NFL Player
NFL Player

Realno covek nije za HoF.

Celu karijeru je odigrao a da pritom nije bio ni Top 10 WR u ligi. Nedovoljno je dobar i sa aspekta statistike, efikasnosti. Nikada nije bio difference maker na terenu.

Ima 2 prstena, ali ima i Art Monk i ne znam ko sve pa nista.

Realno ne treba ga razmatrati.

29H.Ward HOF? Vaše mišljenje - Page 2 Empty Re: H.Ward HOF? Vaše mišljenje Pet 23 Mar 2012, 02:46

Fat Mike

Fat Mike
Executive team
Executive team

ae videcemo Deda Mraz

30H.Ward HOF? Vaše mišljenje - Page 2 Empty Re: H.Ward HOF? Vaše mišljenje Pet 23 Mar 2012, 15:35

cooper

cooper
MVP
MVP

Nisam siguran da li zasluzuje, po meni ne, ali mislim da sigurno nece ni prismrdeti Slavnima.

31H.Ward HOF? Vaše mišljenje - Page 2 Empty Re: H.Ward HOF? Vaše mišljenje Pet 23 Mar 2012, 15:36

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

može u 100din?

32H.Ward HOF? Vaše mišljenje - Page 2 Empty Re: H.Ward HOF? Vaše mišljenje Pet 23 Mar 2012, 22:00

cooper

cooper
MVP
MVP

100 dinara uvek moze, ali bolje punjena pljeka, dinar stalno opada, ovako 300 grama je uvek 300 grama Smile

33H.Ward HOF? Vaše mišljenje - Page 2 Empty Re: H.Ward HOF? Vaše mišljenje Pet 23 Mar 2012, 22:03

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

cooper,

zadivio si me razmišljanjem. može u 300g pljeske...

ali kad će HW bude eligible?

34H.Ward HOF? Vaše mišljenje - Page 2 Empty Re: H.Ward HOF? Vaše mišljenje Pet 23 Mar 2012, 22:05

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Receptions 1,000
Receiving Yards 12,083
Receiving TDs 85
Po statistici da,al...

http://nfl.com/

35H.Ward HOF? Vaše mišljenje - Page 2 Empty Re: H.Ward HOF? Vaše mišljenje Pet 23 Mar 2012, 22:05

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

za 15 godinaq



STANE VAS SVE PRATI

36H.Ward HOF? Vaše mišljenje - Page 2 Empty Re: H.Ward HOF? Vaše mišljenje Pet 23 Mar 2012, 22:17

cooper

cooper
MVP
MVP

ajde onda ovako, od ove godine pocnemo da brojimo, i onda za svaku godinu dok cekamo 300g mesa. pa moze na kraju da se skupi i za neko prase ?

37H.Ward HOF? Vaše mišljenje - Page 2 Empty Re: H.Ward HOF? Vaše mišljenje Pet 23 Mar 2012, 22:18

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

neće biti za prase, taj dobija bust u Cantonu prve godine...


prihvatam

38H.Ward HOF? Vaše mišljenje - Page 2 Empty Re: H.Ward HOF? Vaše mišljenje Pet 23 Mar 2012, 22:19

cooper

cooper
MVP
MVP

ma samo da se neko najede Smile

39H.Ward HOF? Vaše mišljenje - Page 2 Empty Re: H.Ward HOF? Vaše mišljenje Pet 23 Mar 2012, 22:20

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

jel si iz BG?

da se nađemo na kod onih pljeski na autokomandi, meni je tu firma 50m odatle

40H.Ward HOF? Vaše mišljenje - Page 2 Empty Re: H.Ward HOF? Vaše mišljenje Pet 23 Mar 2012, 22:21

cooper

cooper
MVP
MVP

jesam.
moze kod vajata Smile

41H.Ward HOF? Vaše mišljenje - Page 2 Empty Re: H.Ward HOF? Vaše mišljenje Pet 23 Mar 2012, 22:22

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

da , kod vajata jebo ga vajat.

ne mogu pola sata da se setim kako se zove

42H.Ward HOF? Vaše mišljenje - Page 2 Empty Re: H.Ward HOF? Vaše mišljenje Pet 23 Mar 2012, 22:23

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

to mi blizu pa mogu i ja da dodjem. tada necu biti na liscu.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

H.Ward HOF? Vaše mišljenje - Page 2 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

43H.Ward HOF? Vaše mišljenje - Page 2 Empty Re: H.Ward HOF? Vaše mišljenje Pet 23 Mar 2012, 22:23

cooper

cooper
MVP
MVP

hit gril, ugao maksima gorkog i juznog bulevara, punjena razbija...

44H.Ward HOF? Vaše mišljenje - Page 2 Empty Re: H.Ward HOF? Vaše mišljenje Pet 23 Mar 2012, 22:44

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

znam i to. svakodnevno vidjam u 26tici. ovan je u komsiluku pa doktorirao na usluzi tog hita.
pre dvadeset godina preko puta bio grill ,,has mas''. radio odlicno.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

H.Ward HOF? Vaše mišljenje - Page 2 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

45H.Ward HOF? Vaše mišljenje - Page 2 Empty Re: H.Ward HOF? Vaše mišljenje Pet 23 Mar 2012, 23:05

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

kako od vorda dođosmo do leskovca



STANE VAS SVE PRATI

46H.Ward HOF? Vaše mišljenje - Page 2 Empty Re: H.Ward HOF? Vaše mišljenje Sub 11 Apr 2015, 22:53

Steel

Steel
NFL Player
NFL Player

Ovu temu ja slucajno otvorih prije koju godinu Very Happy Very Happy , evo da nastavimo sa HOF iz Pitt-a pa da ispratimo staru gardu a mozda i naslov teme da promjenimo. Ja mislim HOF sigurno, vidim dosta se vas i slozilo vec. Vjerujem da cemo tokom vremena ovdje ubaciti jos Bena, Harisona, Millera ...itd bice ih sigurno.....sretno Troy...

47H.Ward HOF? Vaše mišljenje - Page 2 Empty Re: H.Ward HOF? Vaše mišljenje Sub 11 Apr 2015, 23:21

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Troj mora uci kad tad. Najbolji sejfti svih vremena



H.Ward HOF? Vaše mišljenje - Page 2 Potpis

48H.Ward HOF? Vaše mišljenje - Page 2 Empty Re: H.Ward HOF? Vaše mišljenje Sub 11 Apr 2015, 23:54

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

jeste

i Roethlisberger najbolji QB eva`...

vi steelersi imate žurku?

Very Happy

49H.Ward HOF? Vaše mišljenje - Page 2 Empty Re: H.Ward HOF? Vaše mišljenje Ned 12 Apr 2015, 10:06

Srbistuta

Srbistuta
MVP
MVP

Gazda ::jeste

i Roethlisberger najbolji QB eva`...

vi steelersi imate žurku?

Very Happy

funny

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 2]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu