NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Eurobasket 2011 - Lithuania

+18
Vick7
TMH34
Danijel Lg
cooper
viking
Freak
dr.dule
El Jefe runs San Diego
Sirmium Samurai
minglez a.k.a milanche
Ovan
Zona do trona
zvaljo
penban
Peyton Manning
Pohovani feniks
Miki HOF
Raising Arizona
22 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 3 od 14]

51Eurobasket 2011 - Lithuania - Page 3 Empty Re: Eurobasket 2011 - Lithuania Pet 02 Sep 2011, 15:49

Ovan

Ovan
Veteran
Veteran

keselj je nas najkorisniji igrac, covek je uhvatio 4,5 lopti u napadu, dao 4 trojke, nije potrosac lopti. on i savan odlicno igraju



2008. SK Nfl.com Fantasy Champion
2012. NFLFS Fantasy Playoff Challenge Champion

Zvezda! "Red Star is my dream, and Manchester United is a proof of my football success!" by Nemanja Vidic Zvezda!

52Eurobasket 2011 - Lithuania - Page 3 Empty Re: Eurobasket 2011 - Lithuania Pet 02 Sep 2011, 15:55

Ovan

Ovan
Veteran
Veteran

preludi savan



2008. SK Nfl.com Fantasy Champion
2012. NFLFS Fantasy Playoff Challenge Champion

Zvezda! "Red Star is my dream, and Manchester United is a proof of my football success!" by Nemanja Vidic Zvezda!

53Eurobasket 2011 - Lithuania - Page 3 Empty Re: Eurobasket 2011 - Lithuania Pet 02 Sep 2011, 16:03

penban

penban
Moderator
Moderator

Jako losa igra. Mora se popraviti do Nemaca.



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

54Eurobasket 2011 - Lithuania - Page 3 Empty Re: Eurobasket 2011 - Lithuania Pet 02 Sep 2011, 16:08

El Jefe runs San Diego

El Jefe runs San Diego
VIP
VIP

uopste nije losa igra nego smo se ispromasivali...ali ono sto je najgore je nestrucnost RTS majmuna i jos nestrucnijeg sagovornika. lose lose lose pracenje utakmice, non stop je kukao ovaj pacenik...

55Eurobasket 2011 - Lithuania - Page 3 Empty Re: Eurobasket 2011 - Lithuania Pet 02 Sep 2011, 16:08

El Jefe runs San Diego

El Jefe runs San Diego
VIP
VIP

penban ::Kakvo je uzivanje citati index.hr posle ovakve utakmice... Nezgodna grupa?! Laughing

@el Jefe

Da Dule vodi ekipu potpisao bih odmah prolaz. Gledao sam ih uzivo u kvalifikacijama i znam sta momci mogu. Dole su svi razocarani sa Radonjicem, a kako je vodio danas protiv BIH to je tuzno.

molim te nemoj mi reci da je svinjasti dobar trener

56Eurobasket 2011 - Lithuania - Page 3 Empty Re: Eurobasket 2011 - Lithuania Pet 02 Sep 2011, 16:15

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

dobar je u psovanju i kada mu sasa sa prangijom drzi sudiju.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Eurobasket 2011 - Lithuania - Page 3 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

57Eurobasket 2011 - Lithuania - Page 3 Empty Re: Eurobasket 2011 - Lithuania Pet 02 Sep 2011, 16:16

El Jefe runs San Diego

El Jefe runs San Diego
VIP
VIP

Dr.Dule ::dobar je u psovanju i kada mu sasa sa prangijom drzi sudiju.

exactly...

58Eurobasket 2011 - Lithuania - Page 3 Empty Re: Eurobasket 2011 - Lithuania Pet 02 Sep 2011, 18:51

penban

penban
Moderator
Moderator

Dule je odlican trener. Kada se pogleda sa kakvim finansijama je pravio nerealne rezultate u EL, osvajao NLB... pa nije Danilovic tukao Ilgauskasa i kompaniju?! Ako se dobro secam dobio je nagradu za najboljeg trenera Evrope, a sledece godine je nominovan pa je nije osvojio za par glasova i to u ULEB-u gde mi nemamo svoje predstavnike.

Govorio sam o igri rep CG sa i bez Duleta, to su dva sveta. Radonjic je nedorastao da vodi jednu rep na ovakvom takmicenju. Kvalitet rep je takav da se grupa morala proci bez teskoca, a onda se zbog slabe cetvrtfinalne grupe mogao ocivati i prolaz na OI. Da je Srbija u ovoj grupi vec bi bila u polufinalu.

59Eurobasket 2011 - Lithuania - Page 3 Empty Re: Eurobasket 2011 - Lithuania Pet 02 Sep 2011, 19:20

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Pratih sve vreme rezultat preko telefona i mogu reci da sam se vec bio zabrinuo u trecoj cetvrtini.

http://nfl.com/

60Eurobasket 2011 - Lithuania - Page 3 Empty Re: Eurobasket 2011 - Lithuania Pet 02 Sep 2011, 19:21

penban

penban
Moderator
Moderator

Pritisli su ozbiljno. Keselj je doktorski igrao.



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

61Eurobasket 2011 - Lithuania - Page 3 Empty Re: Eurobasket 2011 - Lithuania Pet 02 Sep 2011, 19:28

Ovan

Ovan
Veteran
Veteran

toliko koristan igrac svaki trener da ga pozeli.



2008. SK Nfl.com Fantasy Champion
2012. NFLFS Fantasy Playoff Challenge Champion

Zvezda! "Red Star is my dream, and Manchester United is a proof of my football success!" by Nemanja Vidic Zvezda!

62Eurobasket 2011 - Lithuania - Page 3 Empty Re: Eurobasket 2011 - Lithuania Pet 02 Sep 2011, 19:32

penban

penban
Moderator
Moderator

Ja inace iz nekih drugih razloga nisam njegov fan, ali me je danas prijatno iznenadio. Samo neka nastavi tako.



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

63Eurobasket 2011 - Lithuania - Page 3 Empty Re: Eurobasket 2011 - Lithuania Pet 02 Sep 2011, 19:40

El Jefe runs San Diego

El Jefe runs San Diego
VIP
VIP

penban ::Dule je odlican trener. Kada se pogleda sa kakvim finansijama je pravio nerealne rezultate u EL, osvajao NLB... pa nije Danilovic tukao Ilgauskasa i kompaniju?! Ako se dobro secam dobio je nagradu za najboljeg trenera Evrope, a sledece godine je nominovan pa je nije osvojio za par glasova i to u ULEB-u gde mi nemamo svoje predstavnike.

Govorio sam o igri rep CG sa i bez Duleta, to su dva sveta. Radonjic je nedorastao da vodi jednu rep na ovakvom takmicenju. Kvalitet rep je takav da se grupa morala proci bez teskoca, a onda se zbog slabe cetvrtfinalne grupe mogao ocivati i prolaz na OI. Da je Srbija u ovoj grupi vec bi bila u polufinalu.

znaci ne, nema veze sto ti igraci ne kostaju puno kada je igracki kadar sa izuzetkom Bozica bricklayera bio odlican. Zbog njih je neuspeli trener Srbije i CG i CSKA i dobio nagradu iako nije nista drugo do nepristojni prasac koji nikoga vise i ne moze da vodi osim Mornara iz Bara. Radonjic je bio inteligentan igrac i trener je kojem fali iskustva sa kojim ce doci i uspesi. Reci cu samo ovo Prasac je uspeo da sa CSKA izgubi 5 utakmica u grupi EL, a u nasoj rep je stavio na playa (svojevremeno) Vuleta Avdalovica. Pa da li treba jos nesto reci?

64Eurobasket 2011 - Lithuania - Page 3 Empty Re: Eurobasket 2011 - Lithuania Pet 02 Sep 2011, 19:49

penban

penban
Moderator
Moderator

Ocigledno ne gajis simpatije prema Duletu Smile, ali za mene je on jedan od najboljih trenera kod nas. U drugom delu sam se osvrnuo na njegovo vodjnje rep CG koje je bilo odlicno. Na EP 2003 nije imao srece prvo sa odazivom igraca, a onda i sa povredom Stojakovica u cetvrfinalu. Za CSKA znam proverenu pricu da su ga igraci bojkotovali. Radonjic jeste bio dobar igrac, ali stvar je u tome da nije spreman za ova iskusenja koja nosi EP.



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

65Eurobasket 2011 - Lithuania - Page 3 Empty Re: Eurobasket 2011 - Lithuania Pet 02 Sep 2011, 19:55

El Jefe runs San Diego

El Jefe runs San Diego
VIP
VIP

Nisam fan naravno, ali ne zato sto ne volim Partizan nego bas zato sto cenim Jugoslovensku skolu kosarke i sve igrace koji izadju u Evropu sa ovih prostora. Svi su vodeci igraci u timovima koji su u vrhu. Jednostavno on ne moze biti jedan od najboljih trenera jer bio je uspesan samo sa jednim timom, samo jednu sezonu, a i nije zahvalno to govoriti zbog Ivkovica, Obradovica, Pesica, Tanjevica, Duleta Ivanovica, Ace Petrovica itd itd Uspesi Partizana se ipak ne mogu racunati u Srbiji. Od sramne kradje Partizana nad Beopetrolom, ne gledam domacu kosarku...mada vise ne gledam ni stranu toliko

66Eurobasket 2011 - Lithuania - Page 3 Empty Re: Eurobasket 2011 - Lithuania Pet 02 Sep 2011, 20:01

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Dragane nemoj mi Duleta dirati!

http://nfl.com/

67Eurobasket 2011 - Lithuania - Page 3 Empty Re: Eurobasket 2011 - Lithuania Pet 02 Sep 2011, 20:05

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

Dule je najveci ubica prasica na palilulskoj pijaci.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Eurobasket 2011 - Lithuania - Page 3 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

68Eurobasket 2011 - Lithuania - Page 3 Empty Re: Eurobasket 2011 - Lithuania Pet 02 Sep 2011, 20:06

Ovan

Ovan
Veteran
Veteran

Dosta toga se slazem sa sefom. U nasoj ligi monopol mu je napravio dominantnu strukturu i veliak pomoc sudija u nekim delovima i raznorazna desavanja, kao sto je ako se secate trojka Drobnjaka iz auta itd itd... Kao trener je bio dobar samo u Partizanu, igraci koje je izbacio je mizeran za to vreme, gde je unistio talenat Luke Bogdanovica.



2008. SK Nfl.com Fantasy Champion
2012. NFLFS Fantasy Playoff Challenge Champion

Zvezda! "Red Star is my dream, and Manchester United is a proof of my football success!" by Nemanja Vidic Zvezda!

69Eurobasket 2011 - Lithuania - Page 3 Empty Re: Eurobasket 2011 - Lithuania Pet 02 Sep 2011, 20:07

El Jefe runs San Diego

El Jefe runs San Diego
VIP
VIP

Peyton Manning ::Dragane nemoj mi Duleta dirati!

pa zao mi je Filipe ali to su cinjenice. Drugim trenerima su renome gradili igraci koje su stvorili, a debelom RTS...

70Eurobasket 2011 - Lithuania - Page 3 Empty Re: Eurobasket 2011 - Lithuania Pet 02 Sep 2011, 21:28

Ovan

Ovan
Veteran
Veteran

Francuzi izuvaju Nemce. Nemci moraju da se pobede a protiv francuza sta bog da..



2008. SK Nfl.com Fantasy Champion
2012. NFLFS Fantasy Playoff Challenge Champion

Zvezda! "Red Star is my dream, and Manchester United is a proof of my football success!" by Nemanja Vidic Zvezda!

71Eurobasket 2011 - Lithuania - Page 3 Empty Re: Eurobasket 2011 - Lithuania Sub 03 Sep 2011, 18:57

penban

penban
Moderator
Moderator

BIH izgubila od Finske, Makedonija dobila Grke... Sta rade u toj grupi?



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

72Eurobasket 2011 - Lithuania - Page 3 Empty Re: Eurobasket 2011 - Lithuania Sub 03 Sep 2011, 19:33

Ovan

Ovan
Veteran
Veteran

ne znam sta rade, al mi tamo nista nije jasno Very Happy i kudim srecu..



2008. SK Nfl.com Fantasy Champion
2012. NFLFS Fantasy Playoff Challenge Champion

Zvezda! "Red Star is my dream, and Manchester United is a proof of my football success!" by Nemanja Vidic Zvezda!

73Eurobasket 2011 - Lithuania - Page 3 Empty Re: Eurobasket 2011 - Lithuania Sub 03 Sep 2011, 19:38

penban

penban
Moderator
Moderator

Grupa je toliko konfuzna da Finci imaju sanse za cetvrtfinale Very Happy



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

74Eurobasket 2011 - Lithuania - Page 3 Empty Re: Eurobasket 2011 - Lithuania Sub 03 Sep 2011, 20:00

Ovan

Ovan
Veteran
Veteran

to je bas vreme sporta i razonode Very Happy



2008. SK Nfl.com Fantasy Champion
2012. NFLFS Fantasy Playoff Challenge Champion

Zvezda! "Red Star is my dream, and Manchester United is a proof of my football success!" by Nemanja Vidic Zvezda!

75Eurobasket 2011 - Lithuania - Page 3 Empty Re: Eurobasket 2011 - Lithuania Sub 03 Sep 2011, 21:06

Ovan

Ovan
Veteran
Veteran

kaze komentator na hrtu i igra tomic protiv snaznog bjelice

Laughing Laughing Laughing



2008. SK Nfl.com Fantasy Champion
2012. NFLFS Fantasy Playoff Challenge Champion

Zvezda! "Red Star is my dream, and Manchester United is a proof of my football success!" by Nemanja Vidic Zvezda!

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 3 od 14]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu