NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Eurobasket 2011 - Lithuania

+18
Vick7
TMH34
Danijel Lg
cooper
viking
Freak
dr.dule
El Jefe runs San Diego
Sirmium Samurai
minglez a.k.a milanche
Ovan
Zona do trona
zvaljo
penban
Peyton Manning
Pohovani feniks
Miki HOF
Raising Arizona
22 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 12 od 14]

276Eurobasket 2011 - Lithuania - Page 12 Empty Re: Eurobasket 2011 - Lithuania Pet 16 Sep 2011, 22:40

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Ovan ::tegija necu propustiti...

niko ne spori njegovu lucidnost i genijalnost tih pasova stvarno ima loptu koja ima oci, ali svako spori njegovu preteranu sebicnost, koja se odjednom pojavila, u prvom delu prvestva bio je prvi asistent i onda se covek izgubio i poceo je da se ispucava, da sutira da resava nesto, da dokazuje svoj ego. preterao je, keselj je zbog ovoga najvise trpeo, koliko puta smo ga mi svi videli samog a teo sutne ili ode na drugu stranu ili se jurca po terenu..

ali na zalost da je ovo problem lako bi nam bilo, postoje mnogo veci
To jeste...
Ja njega prvenstveno cenim kao organizatora igre...

http://nfl.com/

277Eurobasket 2011 - Lithuania - Page 12 Empty Re: Eurobasket 2011 - Lithuania Pet 16 Sep 2011, 23:13

penban

penban
Moderator
Moderator

Tegi cita bukvicu...



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

278Eurobasket 2011 - Lithuania - Page 12 Empty Re: Eurobasket 2011 - Lithuania Pet 16 Sep 2011, 23:16

Ovan

Ovan
Veteran
Veteran

jel on rece ovo povredjeni i uvredjeni... pricace se ovde price



2008. SK Nfl.com Fantasy Champion
2012. NFLFS Fantasy Playoff Challenge Champion

Zvezda! "Red Star is my dream, and Manchester United is a proof of my football success!" by Nemanja Vidic Zvezda!

279Eurobasket 2011 - Lithuania - Page 12 Empty Re: Eurobasket 2011 - Lithuania Pet 16 Sep 2011, 23:18

penban

penban
Moderator
Moderator

Aha... zato i kaze da cita slovo... bice svasta.
Zao mi je Kesa, momak samo sto nije zaplakao Sad



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

280Eurobasket 2011 - Lithuania - Page 12 Empty Re: Eurobasket 2011 - Lithuania Pet 16 Sep 2011, 23:19

Ovan

Ovan
Veteran
Veteran

njemu nema ama bas nista da se zameri odigrao covek posteno...

i nije neki gost veceras



2008. SK Nfl.com Fantasy Champion
2012. NFLFS Fantasy Playoff Challenge Champion

Zvezda! "Red Star is my dream, and Manchester United is a proof of my football success!" by Nemanja Vidic Zvezda!

281Eurobasket 2011 - Lithuania - Page 12 Empty Re: Eurobasket 2011 - Lithuania Pet 16 Sep 2011, 23:21

penban

penban
Moderator
Moderator

Slazem se za Kesa.
Vlada ce samo da prica to sto smo svi videli. Zanima me da li je Tegi uspeo da uzme jos koju izjavu, kao i cela Dudina izjava.



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

282Eurobasket 2011 - Lithuania - Page 12 Empty Re: Eurobasket 2011 - Lithuania Pet 16 Sep 2011, 23:22

Ovan

Ovan
Veteran
Veteran

voleo bih tea da cujem



2008. SK Nfl.com Fantasy Champion
2012. NFLFS Fantasy Playoff Challenge Champion

Zvezda! "Red Star is my dream, and Manchester United is a proof of my football success!" by Nemanja Vidic Zvezda!

283Eurobasket 2011 - Lithuania - Page 12 Empty Re: Eurobasket 2011 - Lithuania Pet 16 Sep 2011, 23:25

penban

penban
Moderator
Moderator

i ja, ali ne verujem da je on dao izjavu



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

284Eurobasket 2011 - Lithuania - Page 12 Empty Re: Eurobasket 2011 - Lithuania Pet 16 Sep 2011, 23:31

penban

penban
Moderator
Moderator

Sve se slazem sa Tegijem, osim da sa tim da su se borili.



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

285Eurobasket 2011 - Lithuania - Page 12 Empty Re: Eurobasket 2011 - Lithuania Pet 16 Sep 2011, 23:41

Ovan

Ovan
Veteran
Veteran

ovde se slazem, jako su nedostajali novica i tepic, tepic koji moze da odmeni tea i novica koji je imao redovnih 10-15 poena igrac koji moze da se snadje pod kosem ima sut za tri poena i ima agresivnost u oba pravca...

jako mi je ruzno spominjanje paunica i markovica na prvenstvu



2008. SK Nfl.com Fantasy Champion
2012. NFLFS Fantasy Playoff Challenge Champion

Zvezda! "Red Star is my dream, and Manchester United is a proof of my football success!" by Nemanja Vidic Zvezda!

286Eurobasket 2011 - Lithuania - Page 12 Empty Re: Eurobasket 2011 - Lithuania Pet 16 Sep 2011, 23:44

penban

penban
Moderator
Moderator

Govori o hendikepu igraca koji ne znaju da igraju napad, a Tripka je najurio.
Kako moze da kaze da bolje igrace nemamo?! Da ovaj tim u ovom sastavu ne bi egzistirao u grckoj ligi... Spominje Pauna non-stop u negativnom kontekstu...
Pa on je pravio taj tim. On je selektirao, znaci on nije uradio dobar posao.
I onda sam sebe demantuje.

287Eurobasket 2011 - Lithuania - Page 12 Empty Re: Eurobasket 2011 - Lithuania Pet 16 Sep 2011, 23:46

Ovan

Ovan
Veteran
Veteran

Trip je najuren jer je bio jos jedna rupa u odbrani, ako je petorka teo trip kes savan krle imas ogromnu rupu napred, ne bi mogli jedan napad da brane..

tripkovic nije suter koji je konstantna pretnja znas i sam da njega dok krene mnogi navijaci partizana ostali su bez kose....



2008. SK Nfl.com Fantasy Champion
2012. NFLFS Fantasy Playoff Challenge Champion

Zvezda! "Red Star is my dream, and Manchester United is a proof of my football success!" by Nemanja Vidic Zvezda!

288Eurobasket 2011 - Lithuania - Page 12 Empty Re: Eurobasket 2011 - Lithuania Pet 16 Sep 2011, 23:50

penban

penban
Moderator
Moderator

Ali za raziku od Pauna ili Stifona Tripka ce da krene. Nije kosarka fudbal pa da imas zadnjeg veznog da stopira protivnika. Mogla je da igra postava Tepa, Tripko, Kes, Savan i Krle.



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

289Eurobasket 2011 - Lithuania - Page 12 Empty Re: Eurobasket 2011 - Lithuania Pet 16 Sep 2011, 23:50

T-Wolf

T-Wolf
Hall of Fame
Hall of Fame

Ja sam zaboravio jednu stvar. Mozete da pljujete Tea i Ivkovica, nazivate ih glavnim krivcima, ali jedan detalj je presudio tok prvenstva i poprilicno sam ubedjen da bi minimum bili medju prvih 6, a verovatno bi se borili za medalju. Promasaj Savanovica protiv Francuza. I niko ni rec nije rekao o tome. I on je odigrao katastrofalno svaki mec posle tog pa niko nista nije rekao za njega. Izvolite pa pljujte i njega. Sve bi bilo drugacije, pocev od psihologije igraca...
PS Maricu, u potpunosti razumem na sta si mislio kada si okacio sliku i da to u sustini nema veze sa Teom vec sa nama kao nacijom. I lepo si rekao za Novaka. Videce se i to...

I sto se Djordjevica tice, mislim da on moze da bude dobar trener, ali mozda je bolje da prvo pece zanat u nekom klubu, a ne u reprezentaciji...

290Eurobasket 2011 - Lithuania - Page 12 Empty Re: Eurobasket 2011 - Lithuania Pet 16 Sep 2011, 23:51

T-Wolf

T-Wolf
Hall of Fame
Hall of Fame

Ovan ::Trip je najuren jer je bio jos jedna rupa u odbrani, ako je petorka teo trip kes savan krle imas ogromnu rupu napred, ne bi mogli jedan napad da brane..

tripkovic nije suter koji je konstantna pretnja znas i sam da njega dok krene mnogi navijaci partizana ostali su bez kose....

Da je Duda znao da ce da ostane bez Rasica i Tepica, Tripkovic bi sigurno usao u 12. To je jedini razloga zasto nam je nedostajao. Da su ova dvojica bili zdravi, Tripkovicu tu nema mesta, jer su ovi bolji odbrambeni igraci...

291Eurobasket 2011 - Lithuania - Page 12 Empty Re: Eurobasket 2011 - Lithuania Pet 16 Sep 2011, 23:52

Ovan

Ovan
Veteran
Veteran

T-Wolf ::Ja sam zaboravio jednu stvar. Mozete da pljujete Tea i Ivkovica, nazivate ih glavnim krivcima, ali jedan detalj je presudio tok prvenstva i poprilicno sam ubedjen da bi minimum bili medju prvih 6, a verovatno bi se borili za medalju. Promasaj Savanovica protiv Francuza. I niko ni rec nije rekao o tome. I on je odigrao katastrofalno svaki mec posle tog pa niko nista nije rekao za njega. Izvolite pa pljujte i njega. Sve bi bilo drugacije, pocev od psihologije igraca...
PS Maricu, u potpunosti razumem na sta si mislio kada si okacio sliku i da to u sustini nema veze sa Teom vec sa nama kao nacijom. I lepo si rekao za Novaka. Videce se i to...

I sto se Djordjevica tice, mislim da on moze da bude dobar trener, ali mozda je bolje da prvo pece zanat u nekom klubu, a ne u reprezentaciji...

ja sam spomenuo Smile poredio sam sa OI i izgubljenom utakmicom protiv Argenitne kada nam djinobili uvalio na kraju Smile

kao sto sam rekao ne pljuje se poraz vec nacin na koji je on dosao. ova ekipa je otisla tamo sa svesti da mora da izgubi neku utakmicu...



2008. SK Nfl.com Fantasy Champion
2012. NFLFS Fantasy Playoff Challenge Champion

Zvezda! "Red Star is my dream, and Manchester United is a proof of my football success!" by Nemanja Vidic Zvezda!

292Eurobasket 2011 - Lithuania - Page 12 Empty Re: Eurobasket 2011 - Lithuania Pet 16 Sep 2011, 23:58

penban

penban
Moderator
Moderator

Da je odigarano racionalnije protiv Rusa ne bi bio bitan taj Savanov promasaj, tu je krivica Tea i Dude. Savanov promasaj je njega izbacio i snosi krivicu naravno. Pored tog promasaja mi smo prosli drugu grupu, gde nije bilo zara, nije bilo poleta poleta ni u jednoj utakmici posle Francuza i tu je po meni greska Dude, a na sve ovo sto sam nabrojao nastavlja se Teova samovolja, sebicnost i prepotentnost.

Nije mi jasno to sto se kaze da se pljuje... ako kazes da nekog ne volis, ili izneses svoje misljenje da se ne slazes sa necim ne znaci da pljujes.



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

293Eurobasket 2011 - Lithuania - Page 12 Empty Re: Eurobasket 2011 - Lithuania Sub 17 Sep 2011, 00:04

penban

penban
Moderator
Moderator

Kada igraju Paun i Markovic obrana ide vise na udvajanja ostalih igraca jer znaju da ova dvojica vola ne mogu da ubodu. Trip bi vezao igraca, Teo i Tepa bi lakse disali.



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

294Eurobasket 2011 - Lithuania - Page 12 Empty Re: Eurobasket 2011 - Lithuania Sub 17 Sep 2011, 00:07

Vick7

Vick7
NFL Player
NFL Player

T-Wolf ::Ja sam zaboravio jednu stvar. Mozete da pljujete Tea i Ivkovica, nazivate ih glavnim krivcima, ali jedan detalj je presudio tok prvenstva i poprilicno sam ubedjen da bi minimum bili medju prvih 6, a verovatno bi se borili za medalju. Promasaj Savanovica protiv Francuza. I niko ni rec nije rekao o tome. I on je odigrao katastrofalno svaki mec posle tog pa niko nista nije rekao za njega. Izvolite pa pljujte i njega. Sve bi bilo drugacije, pocev od psihologije igraca...
PS Maricu, u potpunosti razumem na sta si mislio kada si okacio sliku i da to u sustini nema veze sa Teom vec sa nama kao nacijom. I lepo si rekao za Novaka. Videce se i to...

I sto se Djordjevica tice, mislim da on moze da bude dobar trener, ali mozda je bolje da prvo pece zanat u nekom klubu, a ne u reprezentaciji...

druže, taj promašaj savana je posledica a ne uzrok.. tako da je to potpuno irelevantna stvar.. zašto? zato što do njega ne bi došlo da sjajni batum nije promašio oba bacanja za pobedu u regularnom (jedini put na prvenstvu da mu se to desilo) ili da ludi marković nije dao trojku od table a rašić iz odbojke.. ljudi su nas dobili tako što su dali jednu trojku a zabili 97 poena.. mislim smešno je pričati o tome

uostalom, tim koga poremeti jedan promašaj tako da odigra narednih 5 mečeva kriminalno, nije tim.

i kakav crni tripković, šta je vama.. lik je šutirao trojke na pripremnim mečevima 8-38.. alo bre.. dobio otpusnicu iz unicaje, raspada se čovek.. u odbrani je gori od tea.. zvanično propao igrač

http://www.mozzartbet.com

295Eurobasket 2011 - Lithuania - Page 12 Empty Re: Eurobasket 2011 - Lithuania Sub 17 Sep 2011, 00:23

penban

penban
Moderator
Moderator

Mislim da Trip jos nije rekao svoje. Odbrana kod njega ne postoji to stoji. Ima problem sa samopouzdanjem, ali na tome se ne radi kako je Duda postupao u prijateljskoj sa Hrvatima. Povreda ga je naterala da promeni mehaniku suta, a verujte mi znam da je to jako zeznuto. Nadam se da ce doci kod nas (mada ne verujem da ce ga dovesti), ako ga niko drugi nece, dace mu se sansa da dokaze da vredi.

Razmisljam jos o Dudinoj izjavi za Pauna, na koju se nadaovezao sa recima da ce se neki igraci menjati... Paun je zavrsio rep karijeru, sad je pitanje ko ga 2013. menja, mada ima dosta do tada,



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

296Eurobasket 2011 - Lithuania - Page 12 Empty Re: Eurobasket 2011 - Lithuania Sub 17 Sep 2011, 00:30

Vick7

Vick7
NFL Player
NFL Player

ma matori je prolupao, podseća me malo na toma coughlina.. ne zna ni šta priča a kamoli šta radi

danas posle meča mrtav ladan izjavi "nemam objašnjenje".. alo čoveče.. čuj nemam objašnjenje.. pa kakav je to odgovor?! Ja kao posmatrač mogu da kažem da nemam objašnjenje za ovu bruku, ali selektor da to izjavi.. pa 200 iz mesta prijatelju.. doviđenja prijatno. Ako ne znaš uzrok, kako misliš da ispraviš posledice??

http://www.mozzartbet.com

297Eurobasket 2011 - Lithuania - Page 12 Empty Re: Eurobasket 2011 - Lithuania Sub 17 Sep 2011, 00:33

penban

penban
Moderator
Moderator

Jesi li slusao celo obracanje?



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

298Eurobasket 2011 - Lithuania - Page 12 Empty Re: Eurobasket 2011 - Lithuania Sub 17 Sep 2011, 00:40

Vick7

Vick7
NFL Player
NFL Player

“Sigurno je da sam najodgovorniji, ali istovremeno nemam objašnjenje. Otkako sam počeo da radim, kao mlad trener, vodio sam preko 1000 utakmica i ovo mi se nikad nije dogodilo. A kako se osećam? Loše".


“Teško jeste, poraz treba da se prihvati i ne treba da se traže apsolutno nikakva opravdanja. Što se tiče lične odgovornosti, moja je najveća i meni je lako da je prihvatim. Sa svim svojim znanjem i iskustvom, nisam mogao da pretpostavim što će se dogoditi. Ono što stoji je da su sve to mladi igrači, daleko od svog zenita. Ovo im je velika škola za budućnost. Nemam pravo da tražim nikakvo opravdanje, ali mi nismo bili onaj isti tim koji se pripremao četiri godine".



Ivković je pronalazio reči objašnjenja za loš početak u duelu sa selekcijom Grčke i 34 primljena poena u prvoj četvrtini koja su odlučila pitanje pobednika.

“Izgubili smo neobično i neočekivano. Grci su sigurno bili bolji, ali kad kažem neobično, to znači da smo izgubili na način na koji nisam mogao da pretpostavim. Praktično smo izgubili u prvoj četvrtini u kojoj smo primili rekordna 34 poena, što mislim da se nije desilo u duelu timova iste kategorije. Ovo je ipak bila ključna utakmica, zato je teško razumeti tako loš početak. Razgovarao sam sa igračima, pokušavao da nađem razloge, međutim sad jednostavno nisam u stanju da ih pronađem. Pogotovo što smo sve tri sledeće četvrtine uspeli da dobijemo”, istakao je Ivković.

+++++++++++

evo šta je čovek izjavio.. sve mu je neobično, nestvarno, neočekivano.. ne može da nađe razloge, nije u stanju da podigne tim posle poraza tako da se to reflektuje na narednih 5 mečeva.. pri tom se služi mahinacijama kako smo dobili 3 od 4 čet. protiv grka što je egzaktan pokazatelj da čovek nije svoj.

ako iko može tu stavku da iznese kao bilo kakav argument i analizu onda definitivno nešto nije u redu s njim. samo lud čovek može da pomisli da bi grci isto igrali na +20 i na +2/3.. u prevodu ne da su se opustili i izrotirali nego im je pucao k. za rezultat po četvrtinama.

http://www.mozzartbet.com

299Eurobasket 2011 - Lithuania - Page 12 Empty Re: Eurobasket 2011 - Lithuania Sub 17 Sep 2011, 00:44

penban

penban
Moderator
Moderator

Znam, ali da totalno sam drugacije doziveo kada sam video kako prica. Najvise me zabolela recenica da nemamo bolje igrace i da bi se tim u ovom sastavu (mislio je bez Tepe, Rasica i Novice) borio za opstanak u Grckoj ligi.



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

300Eurobasket 2011 - Lithuania - Page 12 Empty Re: Eurobasket 2011 - Lithuania Sub 17 Sep 2011, 00:55

Ovan

Ovan
Veteran
Veteran

a iskreno i nemamo mnogo bolje, nisu nam vise igraci tog kalibra da igraju bitne faktore u evropskoj kosarci, ova ekipa je mogla nesto da uradi na snagu, timski duh i tucu u odbrani, kao u Poljskoj, falio je Novica mnogo. dovoljno je pogledati minutazu od prosle sezone + povrede i to je dovoljan pokazatelj. prerano su potcali za velikim parama

4 Teo jedini igrao bitnu ulogu
5. Tepic ima sekuntazu u PAou
6. Rasic u Lietuvosu neusepli pokusaj u Trabzonu
7. Paunic, neka rusija nesto,
8. Bjelica sitno igrao a onda povreda ruke i operacija itd itd 5 meseci nije igrao
9. Markovic dobar za Beneton
10. Savan imao odlicnu sezonu i sjebao se protiv Francuza, jbg. desava se
11. Keselj minimalno u Olimpijakosu
12. Krstic konkretno igrao koliko toliko
13. Kosta ni sam ne zna kako igra u Barsi
14. Bobi u CSKA je otisao zato sto ga Dule voli tamo nista negde u rusiji opet se pogubio
15. Macvan isto po koji minut u Makabiju

ostali Trip dobio otkaz u Unikaji, Raduljica se seljakao po evropi valjda iz efesa na pozajmicu u albi ( nisam siguran ) da bi zavsrio u partizanu sada da bi spasao karijeru, Radenovic koji se nije odazvao, Tadija u Albi, ostali nam Rakocevic i Milicic koji se zna da su katastrofa za atmosveru i da sa njima treba ratovati pogotovo sa milicicem... ne znma jako slaba baza, nema tu igraca extra kvaliteta jedino timski moze se nesto.. a ovo prvesntvo je bilo jace od svetskog i onog evropskog drasticno.



2008. SK Nfl.com Fantasy Champion
2012. NFLFS Fantasy Playoff Challenge Champion

Zvezda! "Red Star is my dream, and Manchester United is a proof of my football success!" by Nemanja Vidic Zvezda!

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 12 od 14]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu