NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Koncerti

+33
Niger iz huda
Steelers
Vlado997
Zver
Ljuba90
Freak
penban
Del_Boy
Kovac
stevenjackson92
pixi
Sirko
Dreamlord
Nixx
Darko
viking
T-Wolf
Danijel Lg
Rasha
El Jefe runs San Diego
3BEP
N.E.P.^Jeca
Colts4Life
Pohovani feniks
Ovan
Tedy Bruschi
Raising Arizona
minglez a.k.a milanche
brugi82
iceman
Miki HOF
Sirmium Samurai
Peyton Manning
37 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 18 od 19]

426Koncerti - Page 18 Empty Re: Koncerti Pet 27 Mar 2020, 15:55

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Opušteno samo, biće to ok...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

427Koncerti - Page 18 Empty Re: Koncerti Pet 27 Mar 2020, 21:10

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Bice sve pomereno sem festivala koji su otkazani, vise mi je fascinantno kako pre tri nedelje nije cinilo da ce tako biti i sada imamo domino efekat.

428Koncerti - Page 18 Empty Re: Koncerti Sub 28 Mar 2020, 09:23

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Pretpostavljam da ce i Exit otkazati.

http://nfl.com/

429Koncerti - Page 18 Empty Re: Koncerti Pet 22 Apr 2022, 08:44

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Pre par nedelja sam bio u soku da idu i veci koncerti, ocekivao sam da ce ponuda da bude malo bolja od proslogodisnje, ali ide pun gas.

Od mog plana iz 2020, ostao je samo Pearl Jam dok Nika Kejva cu da cujem na Exitu.

Za sada kako stvari stoje: Rammstein u Pragu, Ghost u Budimpesti, Maideni kod nas, Peppersi u Budimpesti, Pearl Jam isto Budimpesta i Gojira/Alien Weaponry u Zagrebu.

Od Meshuggah verovatno odustajem jer sam zakasnio nekih 16 sati, kao ajde da odradim refundaciju karte(pare jos nisu legle) pa onda uzimam kartu. Mozda eventualno uklopim i ubacim Bec posto sam sredinom maja na odmoru, deluje mi da cu juriti drugu priliku.

Imam kartu i za koncert Mastodona u Zagrebu(pored Baroness i Kvelertak), ali to cu tek u junu da odlucim da li cu da idem ili ne.

Zeleo sam Prieste u Ljubljani, ali se datum poklapa sa Pearl Jamom, pa je to otpalo.

Od avgusta pa do kraja godine, sem dolaska 3Teetha u regionu druge stvari bih preskocio.

430Koncerti - Page 18 Empty Re: Koncerti Pet 22 Apr 2022, 09:26

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Koncerti kažeš...

Svaka čast...

Meni je vrhunac otić do neke birtije i popit pivu uz random muziku s radia...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

Niger iz huda likes this post

431Koncerti - Page 18 Empty Re: Koncerti Pet 22 Apr 2022, 17:56

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Kupio karte za RHCP u Budimpesti? Na kom sajtu?

http://nfl.com/

432Koncerti - Page 18 Empty Re: Koncerti Pet 22 Apr 2022, 20:15

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Cim su izasle vesti za turneju, registrovao se za pre-sale pa uzeo na LiveNation.hu.

Tesko da sada mogu da se nadju, kapiram da na ticketswapu brzo nestanu (placas 20% vecu cenu od trzisne), dok na viagogo verovatno su najjeftinije 120 evra ili mozda imas najlosiji pogled po nizoj ceni. lol!  Sve zavisi od velicine benda , lokacije gde se odrzava koncert i da li taj bend nastupa u krugu od 500/1000 km, to najvise diktira potraznju.


Btw, bomba je odjeknula pre nekoliko sati. Rage Against The Machine u Zagrebu, bas su jebali kevu sa cenom karata. Od 60ak do 90ak evra. Jedino su skuplje neki VIP, ok mi je RATM ali ne bih dao 90 evra za parter. Prodaja karata pocinje 26.4 u 11, ako nekom znaci.


Bas me interesuje kojom brzinom ce se karte prodavati, mada bice bas puno stranih kupaca.


Ja sam kao drugu prepustio da mi uzme za Bec dok sam bio na poslu, bila bas nenormalna online guzva da drug nije uspeo da uzme kartu za sebe i zenu u istom sektoru. Ja se ukljucio kad je bilo prekasno i samo luda sreca bi me dovela do karte. Na pocetku covida sam gledao iz ocaja na ticketswap i viagogo, a kasnije me je proslo. Bio je taj trenutak reuniona 2019 i za manje godinu dana, eto ih na evropskoj turneji. Sa pojavom covida, sjeban je taj momentum.

433Koncerti - Page 18 Empty Re: Koncerti Sub 23 Apr 2022, 12:15

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Niger iz huda ::Cim su izasle vesti za turneju, registrovao se za pre-sale pa uzeo na LiveNation.hu.

Tesko da sada mogu da se nadju, kapiram da na ticketswapu brzo nestanu (placas 20% vecu cenu od trzisne), dok na viagogo verovatno su najjeftinije 120 evra ili mozda imas najlosiji pogled po nizoj ceni. lol!  
Gledao sam na viagogo, nema ispod 150e.

Ja imam gold circle karte za RHCP za London, uz samu binu, ali cekam da vidim da li ce mi dati vizu. Pa ako mi ne daju, razmisljam o Budimpesti.

http://nfl.com/

434Koncerti - Page 18 Empty Re: Koncerti Sub 23 Apr 2022, 23:25

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Ima VIP Bronze za 160 evra i ta je najjeftinija. Danas me pitao jedan lik, pa sam video na sajtu.

Ako bude tih karata, bolje i ta karta jer ce sigurno biti bolji pogled od ovih koji se prodaju na viagogo.

Ako ti ne odobre vizu, ja bih okacio kartu na ticketswap ukoliko tamo ima zainteresovanih. Ne svidja mi se kako funkcionise viagogo, mozes vise da zaradis ali mozes i krace i duze da cekas.

Ja letos nisam mogao jednu kartu da prodam, a prodavale su se karte koje su bile skuplje od mojih za parter.

435Koncerti - Page 18 Empty Re: Koncerti Ned 24 Apr 2022, 09:48

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Karte su kod druga koji zivi u Londonu, ima vec par kolega koje hoce karte ako je ne budem mogao da idem, tako da to nije problem.

Niger iz huda likes this post

http://nfl.com/

436Koncerti - Page 18 Empty Re: Koncerti Uto 06 Jun 2023, 11:55

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Prvi put isao do Kino Siske, slusao Voivod i Testament uzivo.

Voivod je hit and miss, mada ovako izmedju pesama nisam znao da su zajebanti na svoj nacin. Exodus je morao da otkaze.

Sto se tice Testamenta, nisam objektivan. Cuo sam da ozvucenje nije bas nesto najbolje, ali me je ponela atmosfera i bio sam tu odmah do sutke i skakao i drao se po potrebi.


Sigurno cu u nekoj skorijoj buducnosti da posetim Ljubljanu ponovo, veceras Meshuggah ali nju odlazem za neki avgust, ne mogu sav kes da spicim na Ljubljanu. Imao je dan kasnije koncert u drugom prostoru, ali nije me bend nesto puno interesova, a i zanr je punk rock. Rancid je u pitanju. Citao sam jednog lika koji se isto pozalio na ozvucenje i rekao da je gori prostor od Boogaloo-a.

Da je manji razmak bio izmedju Testamenta i Meshuggah (1-3 dana), povezao bih oba koncerta.

437Koncerti - Page 18 Empty Re: Koncerti Sre 07 Jun 2023, 12:59

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

E moj Pajo.
U 2023. ti biras Testament umjesto Meshuggah.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

438Koncerti - Page 18 Empty Re: Koncerti Sre 07 Jun 2023, 15:27

markosto

markosto
Hall of Fame
Hall of Fame

439Koncerti - Page 18 Empty Re: Koncerti Čet 08 Jun 2023, 11:09

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

SymphonyX ::E moj Pajo.
U 2023. ti biras Testament umjesto Meshuggah.

Meshuggah je u avgustu, napisao sam gore.

Ako imam opciju da slusam oba benda, zapravo cetiri, iskoristicu tu mogucnost.

440Koncerti - Page 18 Empty Re: Koncerti Čet 08 Jun 2023, 13:40

markosto

markosto
Hall of Fame
Hall of Fame

441Koncerti - Page 18 Empty Re: Koncerti Čet 08 Jun 2023, 23:20

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Znaci slovenska publika valja.

Koncerti - Page 18 BAinpsu

442Koncerti - Page 18 Empty Re: Koncerti Sre 09 Avg 2023, 12:03

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

@SymphonyX

Meshuggah ✅

Mada ceo festival je bio veoma dobar, usli i Rumuni u ekspanziju. Prosla godina mi nije bila nesto preterano privlacna, mada ja sam za festival saznao preko druga. Za jedan festival koji ima kapacitet 9000 i ne bas tako skupe karte, meni su barem zvucna imena iako nema velikog benda i nesto najpribliznije tome su Trivium i Architects. Dopunicu se kasnije.

Sa druge strane, sta zadesi Sloveniju. Sad

443Koncerti - Page 18 Empty Re: Koncerti Pon 14 Avg 2023, 00:42

Nixx

Nixx
Moderator
Moderator

Niger iz huda ::

Voivod je hit and miss, mada ovako izmedju pesama nisam znao da su zajebanti na svoj nacin. Exodus je morao da otkaze.

Sto se tice Testamenta, nisam objektivan. Cuo sam da ozvucenje nije bas nesto najbolje, ali me je ponela atmosfera ...

Za Voivod baš moraš biti specifičan fan da ih razumeš i prihvatiš. Testament uvek odlično zvuče kad ne sviraju na našim prostorima. Smile

Btw. Nedavno sam se vratio sa mini festa u Budimpešti...1. Avg, Kreator, Biohazard, Sacred Reich, Terror i lokalna podrška. Još sam pod utiskom pa neću dalje komentarisati, samo ovo...Mađarska metal publika je i dalje najkulturnija i tolerantinija od svih koje sam video.

Koncerti - Page 18 Img_2010



3rd&48


Koncerti - Page 18 Pbucket

Niger iz huda likes this post

444Koncerti - Page 18 Empty Re: Koncerti Pon 14 Avg 2023, 08:29

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Hteo sam i na taj dogadjaj da idem, ali bih onda kasnio na prvo vece festivala. Rumunski putevi su haos i prepunjeni. Zeleo sam da cujem Biohazard uzivo.

445Koncerti - Page 18 Empty Re: Koncerti Pon 14 Avg 2023, 08:35

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

hm Kreator, secam se njihovih majci u skoli nosili par likova, bese to recimo...85-86te

446Koncerti - Page 18 Empty Re: Koncerti Pon 14 Avg 2023, 19:03

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Niger iz huda ::@SymphonyX

Meshuggah ✅

Mada ceo festival je bio veoma dobar, usli i Rumuni u ekspanziju. Prosla godina mi nije bila nesto preterano privlacna, mada ja sam za festival saznao preko druga. Za jedan festival koji ima kapacitet 9000 i ne bas tako skupe karte, meni su barem zvucna imena iako nema velikog benda i nesto najpribliznije tome su Trivium i Architects. Dopunicu se kasnije.

Sa druge strane, sta zadesi Sloveniju. Sad


Mozda bih prvo krenuo od losih stvari u vezi Rockstadt Extreme Fest, bilo ih je vise u pocetku. Kako je pocelo, odlicno se zavrsilo. Elem, festival je vise zatvorenog tipa, mada posle sam i video zasto, broj stranaca nije bio bas u malom broju, ali kad sam tamo ljudi misle da sam rumunske nacionalnosti ili barem da pricam rumunski. I barem u pocetku javljao se problem sto neke stvari nisu razjasnjene i sto sam morao da idem do Brasova kako bih kupio sator, iako nigde nije bilo naglaseno da li sator nosimo sa sobom ili nam oni daju. Nisam ni planirao da kupim sator u Srbiji i da se toliko cimam, ali kako sam stigao bilo mi je jasno da cu ga koristiti par dana i da cu ga baciti. Dao sam 2000 dinara samo kako bih imao mesto u kampu. Fuck this shit.

Bilo je organizacionih propusta, najvise u trenutku kada je pala kisa i nisam video da se neki festival tako raspao i kako je njihova reakcija na sve bila spora. Pljusak je bio toliko jak tako da su na podnozju brda ulice bile veoma poplavljene, prosto nisi mogao da izbegnes a da ne natopis patike u vodu. Na osnovu njihovih najava mislio sam da je festival unutar zidina tvdjave, a ispostavilo se da je festival tek na 700-800 metara od podnozja brda, a da je tvrdjava jos malo uzbrdo i da je zatvorena. Kamp je na fudbalskom stadionu njihovog nizeligasa i s obzirom na kolicinu padavina, van trave je postalo veliko blatiste. Teren samo u delovima gde se vise hodalo, tek su se kasnije setili da moze da se stavi daska. Slicna prica i za standove na festivalu. Osecao sam se kao svinja prvog dana i to je srecom bio jedini dan. Da je neki nebitan dan, otisao bih na jedno vece do Brasova, ovako sam zeleo neke bendove da cujem i zato sam ostao.

Jos jedna mana za festival bila je sto je bina uzbrdo u odnosu na ulaz festivala i hodanje od ulaza do satora, koji je na pula puta od ulaza do bine, je bio pakao. Sto jaci pljusak, to se vise vode sruci nizbrdo. Srecom, bilo je nekih podrucja koja su bila ''suva ostrva''.

E sada na pozitivne stvari, gomila malih i srednjih bendova, ubacen treci stejdz (sator iz prethodnog pasusa) i moram da kazem da mi je skoro svaki nastup tamo bio dobar. Ekipa je bila hc, znali su zasto su dosli i uglavnom sam tamo slusao tvrdje bendove. Zvuk je generalno dobro odzvanjao, samo su For the Wicked imali tehnicke probleme.

Sto se mene tice, festival su obelezili Meshuggah, Triptykon i The Ocean. I kada bih oduzimao desetak izvodjaca opet bih bio zadovoljan sa onim sta sam cuo, samo ne bih bio svestan koliko drugi mogu bolje. Da se vratim na ova tri benda, The Ocean je fenomenalno zvucao, uglavnom su isle pesme sa poslednja dva albuma i osecao sam se ko da sam ih pustio na kompu/telefonu, a ne da su uzivo. Bio sam fasciniran sa tolikom preciznoscu tonova. Za moje pojmove, razvalili su. Radujem se sledecem susretu.

Triptykon je trebao na tom trecem stejdzu da nastupa, ali problemi sa opremom Deicida ih je pomerilo na tu binu. Vec duze vreme nisu izbacili neki novi materijal, dobili su malo vise prostora i dobro su to iskoristili. Njihov sporiji i mracniji tempo je mozda bio efektniji, ali je opet bilo dosta publike koja nije znala na sta je stigla. Slicna prica kao i za The Ocean, a oni su germani tj Svajcarci. Very Happy

Posto su od ove godine bile tri bine, program je bio takav da od 1 do 6 svi nastupaju na trecoj bini, pa se posle glavni bendovi smenjuju na glavnoj. Program traje do skoro pola 2. Poslednji bend nakon njih nastupa na trecoj bini, pa ubrzo nakon njih krece zurka. Ostali smo trece vece i uhvatili malo ELectric Calboy, Rammstein, SOAD, RATM itd.

Rumuni kao publika su drugaciji, nisu toliko krvolocni u sutkama, zakace te ali ne sad da ne znas gde ti je glava. I stalno dizu svoje drugare i nosimo ih do obezbedjenja ispred benda. Masa je dva puta veoma divljala. Prvi put na Meshuggah, veoma haoticna atmosfera, ali tu je obezbedjenje. Pravili se veliki cirlce pitovi, masa se bas iskakala. Njihova muzika razara, setlista veoma dobra.  Drugi put kad je masa izdivljala, bilo je na Knocked Loose, sto je najjace tu nije bilo obezbedjenja kod ograde. Za razliku od drugih sutki, ovde se vec islo na krv i noz. Nisam mogao da verujem u tom trenutku sta gledam. 1000 likova se tokom celog nastupa popelo na binu, pa su sa nje skakali u prve redove. Neki koji su lovili tajming kada da skoce, gurnuo ih je frontmen Knocked Loose. Cak sam i video nekog lika koji skida onu gumenu zastitu kabla koja povezuje tonce sa binom. Dzizas rock

Ne bih sada isao nesto puno dalje, samo bih ovako ovako napravio podelu po nastupima:

Prvi prsten: Meshuggah, The  Ocean i Triptykon
Drugi: Trivium, Obituary, Knocked Loose i Architects
Treci: Soulfly, Epica, Heilung i Hypocrisy
Cetvrti: Igorrr, Perturbator, Zeal and Ardor, Arch Enemy i Abbath

Za 5 dana sam slusao preko 40 bendova i neke bendove sam izostavio, a imali su generalno dobar nastup, npr I am Morbid koji je brzo pao u senku jer je nakon njih odmah nastupao Obituary. Sve sto su oni uradili, ovi su bili za klasu bolji. I za ove bendove bih imao sta da kazem, ali sam i ovako previse ispisao.

Pice je bilo itekako priustivo, vecina cena me je vratila na neku 2009 ili 2010. Hrana je bila malo skuplja, ali se ne secam da sam toliko stvari probao na jednom festivalu i da sam bio zadovoljan sa tim segmentom. Malo njihove palente, gulas, karbonara i zaboravio sam sta sam jos uzeo. Jedino nisam stigao da probam njihove vece cevape. Nisam se nadao takvoj raznovrsnosti, gulas nije bio prvog dana i bas sam bio iznenadjen kad sam ga video drugog.

Prvo sam mislio da festival broji 12 000, ali sam posle samo postepeno smanjivao. da bi do brojke od 9000 dosao kada su objavili da je preko 40 000 doslo na festival, a ni na jedan dan nije doslo upola manje u odnosu na prethodni dan. Za neke dane su dodatno prosirili kapacitet. Ono sto je najveci problem za festival je transport. Putevi su im i losi i prenapunjeni, imao sam srece pa sam oba puta uhvatio bla bla car umesto da idem njihovim vozom koji ko zna koliko bi kasnio. Jebeno je doci do Brasova i sreca pa sam isao nocu iz Temisvara, a i u povratku sam se vracao avionom kako bih sutra dosao na posao. Lokacija generalno nije top i zbog svih faktora i male zatvorenosti i nedovoljne povezanosi sa EU, jasno je zasto nema veceg priliva strane publike, jer ova imena generalno privlace publiku sa svih meridijana. Onaj ko dodje avionom do Bukuresta, sledi mu 3-4 sata puta do Brasova, nije velika kilometraza ali ne moze se ici brzo.

Jedna od upecatljivijih slika bilo je kada je lik bez jedne noge skakutao na Dying Fetus(nisam bas fan death metala) i u sledecem kadru namesta vestacku nogu. Bilo je i par hot crnkinja za koje mi bilo tesko da poverujem da slusaju vise od 2-3 benda, pored njih dosta zanimljivih ljudskih fasada, sa vise njih se mogao obaviti kvalitetan razgovor. Sa jednim Moldavcem sam se dotakako nase fudbalske reprezentacije i pricali smo o Mitrovicu i SMSu. Da kazem i da me je deo publike iznervirao, klinci blek metalci koje bih zbog sminke izudarao, vidi se u faci da su picke. I zenski vrisak me je dosta oladio za drugo vece kada su nastupali Sleep Token, Architects sam zato iz kampa slusao. Jebomajku, ko da sam otisao na pop koncert.

Na festival se uslo u veci deficit zbog kise, blata i organizacije festivala, na kraju je festival uspeo da ostavi jak utisak, neke stvari cu sigurno da menjam kada budem dolazio drugi put. Planiram dogodine da odem na jedan metal festival, Rockstadt bi mi bio plan B ili C.

Verovatno sam neke stvari zaboravio da spomenem, to bi bilo to za sada.

447Koncerti - Page 18 Empty Re: Koncerti Pon 14 Avg 2023, 23:51

Nixx

Nixx
Moderator
Moderator

Niger iz huda ::
Da ne citiram sad sve. Smile

Prvo, hvala na izveštaju, od prilike je to kako sam i mislio da izgleda. Bio sam u Brašovu i Rašnovu i svim tim mestima što zvuče na brašno, do duše nije bio festival već jesen tako da razumem vremenske prilike koje su te snašle.
Nisam fan festivala generalno, utisak mi je da ne dobijam dovoljno za cenu. 40 bendova al' *ebeš ti to kad je prosek po bendu pola sata. Daj ti meni jedan bend sat ipo do dva i to je taman, nisam čak ni za co-headlinere, ali eto nekad se mora.

Što se tiče Biohazarda nisi propustio ništa ako nisi HC fan. Ono u vezi organizacije, nosi na koncert samo što moraš i što možeš da ostaviš za sobom. U Mađarskoj je besnela ona oluja baš tada, tu što je bilo najavljivano kao neka super ćelija....moš' mislit', krenuo sam tamo pa makar sudnje, presedanje sa tranvaja na voz pa peške po svemu tome. Kupio majicu i ploču, lik u garderobi ne zna ni engleski ali zato je tu google speech i sve smo se dogovorili da sačuva za posle. Mada, ne očekuj da će iko normalno pričati engleski sa tobom tamo. Kad se završi jedna grupa, publika se sklanja, dolazi druga, nema guranja, nema svađe i sebičluka, red za pivo se poštuje, klasa iznad svih.

Od svih koji su nastupili iako sam stavio tu Kreator, Sacred mi je bio euforija, da ne dužim, datira to još iz 90'ih kad se išlo na berzu doma omladine za piratske diskove...realno zbog njih sam došao (prodao kartu za Exit kad su otkazali), interesantno da ih mediji nisu skoro ni spomenuli, a propust organizacije je što nije najavljeno da će biti na drugom stejdžu. Puno nas je popizdelo jer je propustilo prvu pesmu.

Nakon svega skontao se sa nekim klincima iz HR, odraslim na pričama o ratu, ali dobra deca, ona komunikativnija i svaka joj čast. Sledeći dan otišao u Blastbeat Bar...toplo preporučujem, prsian black i grind kolektiv ali primaju muzičke želje. hehe.

Ajd gledaću da postavim nešto kasnije od fotki/videa kad stignem...čisto da upotpuni doživljaj.



3rd&48


Koncerti - Page 18 Pbucket

Niger iz huda likes this post

448Koncerti - Page 18 Empty Re: Koncerti Uto 15 Avg 2023, 08:34

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Zavisi koji festival, za neke bendove mi je bilo dovoljno i 40ak minuta i za vecinu bendova ne bih zeleo da su minut duze svirali od planiranog jer bi onda mozda krenuli malo da ga dave. Jedino sam pozeleo da The Ocean, Soulfly, I am Morbid, Trivium i Meshuggah(14 pesama na setlisti, a ne 13) da imaju duze nastupe.

Sto se tice ovog na kom sam bio,niko nije bio ispod 40. Bilo je onih koji su skratili za par minuta, a i onih koji su probili termin tipa Heilung.

https://en.concerts-metal.com/file2019__Rockstadt_Extreme_Fest_2023_-_Running_Order_-_Day_1.html

Video sam i te druge festivale koji me ne privlace puno i ne bih zeleo da je sat vremena max, a neki nastupaju i po pola sata. Tako da kapiram taj rezon.

Nixx likes this post

449Koncerti - Page 18 Empty Re: Koncerti Uto 15 Avg 2023, 12:13

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Moram priznati da mi nakon citanja ovih postova deluje kao da pricate o nekom paralelnom univerzumu Very Happy

http://nfl.com/

450Koncerti - Page 18 Empty Re: Koncerti Sre 11 Okt 2023, 21:14

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Rammstein u Beogradu.

Idegas

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 18 od 19]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu