NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Download Utakmica

+8
konsiljere
Cenci D
klodovik
dr.dule
Peyton Manning
Freak
Jacob
CARDINAL
12 posters

Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 2]

1Download Utakmica Empty Download Utakmica Sre 12 Avg 2009, 18:30

CARDINAL

CARDINAL
NCAA
NCAA

Ako neko zna neki dobar sajt za skidanje utakmica neka da link....linkove sa rapidshareom u download zone!



Poslednji put izmenio CARDINAL dana Pet 14 Avg 2009, 23:04, izmenio ukupno 2 puta

2Download Utakmica Empty Re: Download Utakmica Pet 14 Avg 2009, 18:24

Jacob

Jacob
Hall of Fame
Hall of Fame

Neki koje sam ja nasao:

http://forums.tenyardtorrents.com/

http://www.sportbit.org/

http://www.pogoed.com/forum/sports/

3Download Utakmica Empty Re: Download Utakmica Sub 15 Avg 2009, 17:10

Freak

Freak
VIP
VIP

Regovao sam se na TYT ali imam jedno pitanje. Posto sam dosad koristio share programe a torrente skidao iskljucivo sa piratebay i mininove koji nemaju ratio a vidim da ga ovde ima, zamolio bih nekoga da mi malo pojasni znacaj i namenu ratia?

Hvala unapred!



2016 NFLFS SUPERLEAGUE FANTASY FOOTBALL CHAMPION
2015 NFLFS SUPERLEAGUE FANTASY FOOTBALL CHAMPION
2015 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION
2013 NFLFS SUPERLEAGUE FANTASY FOOTBALL CHAMPION
2012 NFLFS YAHOO FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION
2011 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION
2010 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION
2009 NFLFS YAHOO FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION
2008 NFLFS YAHOO FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION

4Download Utakmica Empty Re: Download Utakmica Sub 15 Avg 2009, 17:53

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Jel moze neko da mi nadje download-ove SB meceva(celih)!
Znaci nema veze iz koje godine,ali najvise me zanima od 2000.pa do sada,ali i ranije!

http://nfl.com/

5Download Utakmica Empty Re: Download Utakmica Sub 15 Avg 2009, 21:20

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

naravno . ima nas takvih ali ces morati da postavis avatar koji ti ja budem dao.

6Download Utakmica Empty Re: Download Utakmica Sub 15 Avg 2009, 21:35

Freak

Freak
VIP
VIP

dr.dule ::naravno . ima nas takvih ali ces morati da postavis avatar koji ti ja budem dao.

lol! Neprocenjivo...



2016 NFLFS SUPERLEAGUE FANTASY FOOTBALL CHAMPION
2015 NFLFS SUPERLEAGUE FANTASY FOOTBALL CHAMPION
2015 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION
2013 NFLFS SUPERLEAGUE FANTASY FOOTBALL CHAMPION
2012 NFLFS YAHOO FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION
2011 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION
2010 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION
2009 NFLFS YAHOO FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION
2008 NFLFS YAHOO FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION

7Download Utakmica Empty Re: Download Utakmica Sub 15 Avg 2009, 21:55

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

dr.dule ::naravno . ima nas takvih ali ces morati da postavis avatar koji ti ja budem dao.
Dream team,drema on............ Razz Razz
Nisam lud,da mi smestis nesto kao mr.gold,sto je Fc Nadal-u! Laughing

http://nfl.com/

8Download Utakmica Empty Re: Download Utakmica Sub 15 Avg 2009, 22:14

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

Peyton Manning ::
dr.dule ::naravno . ima nas takvih ali ces morati da postavis avatar koji ti ja budem dao.
Dream team,drema on............ Razz Razz
Nisam lud,da mi smestis nesto kao mr.gold,sto je Fc Nadal-u! Laughing

dobro ne bi bio bas tako ne milosrdan....imam sve bolove osim II i V. Basketball

9Download Utakmica Empty Re: Download Utakmica Ned 16 Avg 2009, 10:00

klodovik

klodovik
VIP
VIP

Freak ::Regovao sam se na TYT ali imam jedno pitanje. Posto sam dosad koristio share programe a torrente skidao iskljucivo sa piratebay i mininove koji nemaju ratio a vidim da ga ovde ima, zamolio bih nekoga da mi malo pojasni znacaj i namenu ratia?

Hvala unapred!

Ne znam da li ti je neko (u međuvremenu poslao PM sa objašnjenjem), ali ako nije- probaću ja da ti objasnim.
Rotio je odnos download-a i upload-a. To znači da ti se dozvoljava "skidanje", ali posle nekog vremena, da bi i dalje mogao da skidaš- moraš nešto da ostaviš na torrentu i da drugi skidaju. Znači, ti možeš da skidaš sve do 20GB bez obzira koliko ti je rotio veliki ili mali- nema bojazni da će te banovati. Onog momenta kada pređeš tu granicu, ako ti je rotio ispod 0,3- sledi ban.
Kako to da izbegneš? Jednostavno, sve utakmice koje budeš skinuo, ostavi tako (na samom torrentu) još neko vreme (ja ostavljam od 7-14 dana) i tako da mi rotio uglavnom raste. Naravno, ako primetiš da ti upload ne ide na nekoj od utakmica dan- dva, nju možeš da izbaciš jer više nema zainteresovanih za skidanje.
Naravno, povremeno posetiš sekciju seeders needed i tamo vidiš tabelu trenutno poželjnih utakmica, pa ako ih imaš- ponudiš na skidanje.
Još nešto. Svaku utakmicu koju skineš obavezno ostavi onakvu kakva jeste, odnosno- NE BRIŠI ništa iz facikle! Pored same utakmice (u istoj facikli) postoje i neke druge ikonice. One služe da (ako želiš da ponudiš na skidanje) torrent "prepozna i prihvati" utakmicu. Znači, i kada skineš utakmicu, ako je "bacaš na DVD, nikako ne briši ništa iz same facikle.
Sve ovo ti neće biti problem ako imaš dovoljno veliki hard. Ja sam prošle sezone imao hard od 130 GB i povremeno sam imao priblema jer mi je hard bio poprilično pun. Za ovu sezonu sam se dobro pripremio jer sam hard zamenio sa većim (750GB). Zato, ako ti je hard mali, menjaj ga za veći (mislim da je onaj od 500 sasvim dovoljan). Ja sam uzeo i veći jer trenutno u prodavnici nije bilo tog od 500GB.
Ako imaš još neko pitanje, slobodno napiši, ali koristi podforum za to! Very Happy

10Download Utakmica Empty Re: Download Utakmica Ned 16 Avg 2009, 10:03

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

dr.dule ::
Peyton Manning ::
dr.dule ::naravno . ima nas takvih ali ces morati da postavis avatar koji ti ja budem dao.
Dream team,drema on............ Razz Razz
Nisam lud,da mi smestis nesto kao mr.gold,sto je Fc Nadal-u! Laughing

dobro ne bi bio bas tako ne milosrdan....imam sve bolove osim II i V. Basketball
Ajde reci..........takvu priliku je tesko propustit! Wink
Ali necu ako imas veze sa Geyton ili tako necim! Exclamation

http://nfl.com/

11Download Utakmica Empty Re: Download Utakmica Ned 16 Avg 2009, 10:14

Freak

Freak
VIP
VIP

klodovik ::
Freak ::Regovao sam se na TYT ali imam jedno pitanje. Posto sam dosad koristio share programe a torrente skidao iskljucivo sa piratebay i mininove koji nemaju ratio a vidim da ga ovde ima, zamolio bih nekoga da mi malo pojasni znacaj i namenu ratia?

Hvala unapred!

Ne znam da li ti je neko (u međuvremenu poslao PM sa objašnjenjem), ali ako nije- probaću ja da ti objasnim.
Rotio je odnos download-a i upload-a. To znači da ti se dozvoljava "skidanje", ali posle nekog vremena, da bi i dalje mogao da skidaš- moraš nešto da ostaviš na torrentu i da drugi skidaju. Znači, ti možeš da skidaš sve do 20GB bez obzira koliko ti je rotio veliki ili mali- nema bojazni da će te banovati. Onog momenta kada pređeš tu granicu, ako ti je rotio ispod 0,3- sledi ban.
Kako to da izbegneš? Jednostavno, sve utakmice koje budeš skinuo, ostavi tako (na samom torrentu) još neko vreme (ja ostavljam od 7-14 dana) i tako da mi rotio uglavnom raste. Naravno, ako primetiš da ti upload ne ide na nekoj od utakmica dan- dva, nju možeš da izbaciš jer više nema zainteresovanih za skidanje.
Naravno, povremeno posetiš sekciju seeders needed i tamo vidiš tabelu trenutno poželjnih utakmica, pa ako ih imaš- ponudiš na skidanje.
Još nešto. Svaku utakmicu koju skineš obavezno ostavi onakvu kakva jeste, odnosno- NE BRIŠI ništa iz facikle! Pored same utakmice (u istoj facikli) postoje i neke druge ikonice. One služe da (ako želiš da ponudiš na skidanje) torrent "prepozna i prihvati" utakmicu. Znači, i kada skineš utakmicu, ako je "bacaš na DVD, nikako ne briši ništa iz same facikle.
Sve ovo ti neće biti problem ako imaš dovoljno veliki hard. Ja sam prošle sezone imao hard od 130 GB i povremeno sam imao priblema jer mi je hard bio poprilično pun. Za ovu sezonu sam se dobro pripremio jer sam hard zamenio sa većim (750GB). Zato, ako ti je hard mali, menjaj ga za veći (mislim da je onaj od 500 sasvim dovoljan). Ja sam uzeo i veći jer trenutno u prodavnici nije bilo tog od 500GB.
Ako imaš još neko pitanje, slobodno napiši, ali koristi podforum za to! Very Happy

Hvala Klodi! I ja sam imao frku sa hard diskom, pa sam se na vreme obezbedio sa 2x400 GB tako da sam miran. Planirao sam da ostavljam sve utakmice na disku tako da onda ne bi trebao da imam problem sa ratiom.



2016 NFLFS SUPERLEAGUE FANTASY FOOTBALL CHAMPION
2015 NFLFS SUPERLEAGUE FANTASY FOOTBALL CHAMPION
2015 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION
2013 NFLFS SUPERLEAGUE FANTASY FOOTBALL CHAMPION
2012 NFLFS YAHOO FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION
2011 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION
2010 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION
2009 NFLFS YAHOO FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION
2008 NFLFS YAHOO FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION

12Download Utakmica Empty Re: Download Utakmica Ned 16 Avg 2009, 11:17

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

Peyton Manning ::
dr.dule ::
Peyton Manning ::
dr.dule ::naravno . ima nas takvih ali ces morati da postavis avatar koji ti ja budem dao.
Dream team,drema on............ Razz Razz
Nisam lud,da mi smestis nesto kao mr.gold,sto je Fc Nadal-u! Laughing

dobro ne bi bio bas tako ne milosrdan....imam sve bolove osim II i V. Basketball
Ajde reci..........takvu priliku je tesko propustit! Wink
Ali necu ako imas veze sa Geyton ili tako necim! Exclamation

dobro videcemo ovih dana da napravimo neki dogovor.

13Download Utakmica Empty Re: Download Utakmica Ned 16 Avg 2009, 11:42

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Vazi...........

http://nfl.com/

14Download Utakmica Empty Re: Download Utakmica Pon 17 Avg 2009, 12:36

Jacob

Jacob
Hall of Fame
Hall of Fame

Moze neko da mi posalje pozivnicu za Demonoid?

15Download Utakmica Empty Re: Download Utakmica Sub 19 Sep 2009, 00:01

klodovik

klodovik
VIP
VIP

Zna li neko sajt (bilo da je torrent ili na linkove rapida), gde bih mogao da skidam video-materijale namenjene edukaciji trenera (drilovi, taktike odbrane, napada i specijalnih timova). naravno, poželjan je i materijal o fleg-fudbalu?
Hvala unapred!



Download Utakmica Img_2015

16Download Utakmica Empty Re: Download Utakmica Pet 25 Sep 2009, 18:14

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

Kako povećati upload? Meni je najveći 30kb/s,a kako skidam na TYT-u,to mi je malo! Pomozite!

17Download Utakmica Empty Re: Download Utakmica Pet 25 Sep 2009, 20:28

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

taj 30kb/s i nije los za nase uslove. ne gasis komp i to ti je a usput ne moras skinuti celo kolo. ratio se nabija mnogo pre prvenstva a mozes i preko raznih programa ali nisam siguran da ne bi bio provaljen posle nekog vremena

konsiljere


NCAA
NCAA

Freak ::
klodovik ::
Freak ::Regovao sam se na TYT ali imam jedno pitanje. Posto sam dosad koristio share programe a torrente skidao iskljucivo sa piratebay i mininove koji nemaju ratio a vidim da ga ovde ima, zamolio bih nekoga da mi malo pojasni znacaj i namenu ratia?

Hvala unapred!

Ne znam da li ti je neko (u međuvremenu poslao PM sa objašnjenjem), ali ako nije- probaću ja da ti objasnim.
Rotio je odnos download-a i upload-a. To znači da ti se dozvoljava "skidanje", ali posle nekog vremena, da bi i dalje mogao da skidaš- moraš nešto da ostaviš na torrentu i da drugi skidaju. Znači, ti možeš da skidaš sve do 20GB bez obzira koliko ti je rotio veliki ili mali- nema bojazni da će te banovati. Onog momenta kada pređeš tu granicu, ako ti je rotio ispod 0,3- sledi ban.
Kako to da izbegneš? Jednostavno, sve utakmice koje budeš skinuo, ostavi tako (na samom torrentu) još neko vreme (ja ostavljam od 7-14 dana) i tako da mi rotio uglavnom raste. Naravno, ako primetiš da ti upload ne ide na nekoj od utakmica dan- dva, nju možeš da izbaciš jer više nema zainteresovanih za skidanje.
Naravno, povremeno posetiš sekciju seeders needed i tamo vidiš tabelu trenutno poželjnih utakmica, pa ako ih imaš- ponudiš na skidanje.
Još nešto. Svaku utakmicu koju skineš obavezno ostavi onakvu kakva jeste, odnosno- NE BRIŠI ništa iz facikle! Pored same utakmice (u istoj facikli) postoje i neke druge ikonice. One služe da (ako želiš da ponudiš na skidanje) torrent "prepozna i prihvati" utakmicu. Znači, i kada skineš utakmicu, ako je "bacaš na DVD, nikako ne briši ništa iz same facikle.
Sve ovo ti neće biti problem ako imaš dovoljno veliki hard. Ja sam prošle sezone imao hard od 130 GB i povremeno sam imao priblema jer mi je hard bio poprilično pun. Za ovu sezonu sam se dobro pripremio jer sam hard zamenio sa većim (750GB). Zato, ako ti je hard mali, menjaj ga za veći (mislim da je onaj od 500 sasvim dovoljan). Ja sam uzeo i veći jer trenutno u prodavnici nije bilo tog od 500GB.
Ako imaš još neko pitanje, slobodno napiši, ali koristi podforum za to! Very Happy

Hvala Klodi! I ja sam imao frku sa hard diskom, pa sam se na vreme obezbedio sa 2x400 GB tako da sam miran. Planirao sam da ostavljam sve utakmice na disku tako da onda ne bi trebao da imam problem sa ratiom.

19Download Utakmica Empty Re: Download Utakmica Čet 15 Okt 2009, 19:29

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

konsiljere,


nemoj u subject da pišeš nego u body.

Very Happy

drugo,mani torente ako do sada nisi koristio nego piči rapidshare odavde.

http://nfl-fans-serbia.forumotion.com/live-prenosi-i-download-f12/download-zone-t63-180.htm

20Download Utakmica Empty Re: Download Utakmica Čet 15 Okt 2009, 20:07

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Da.Nemoj da pises u naslovu,nego u delu za post.Naslov ti i nije potreban,ako ne pises novu temu.

http://nfl.com/

21Download Utakmica Empty Re: Download Utakmica Uto 10 Avg 2010, 08:52

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

TYT se vratio Cool




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Download Utakmica Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

22Download Utakmica Empty Re: Download Utakmica Uto 10 Avg 2010, 16:04

klodovik

klodovik
VIP
VIP

dr.dule ::TYT se vratio Cool


Jel'...? Idem o'ma tamo...!



Download Utakmica Img_2015

23Download Utakmica Empty Re: Download Utakmica Uto 10 Avg 2010, 16:06

klodovik

klodovik
VIP
VIP

...Nije... Mad

Site is down for code upgrade/testing. Please check back later!



Download Utakmica Img_2015

24Download Utakmica Empty Re: Download Utakmica Uto 10 Avg 2010, 16:25

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

tu ga neces docekati. promenili su adresu. Mad




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Download Utakmica Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

25Download Utakmica Empty Re: Download Utakmica Uto 10 Avg 2010, 16:38

klodovik

klodovik
VIP
VIP

Znam, i našao sam ga, ali nikako ne mogu da se ulogujem na svoj nalog (kao nekada) i da vidim ono što downlod-ujem, kao i ono što upload-ujem...Šifru mi ne pamti i kada god odem na sajt, moram da tražim šifru, a kada je dobijem, mogu da je iskoristim samo jednom. Usput, u opcijama mi uopšte neda da promenim šifru, već kada kliknem na save, on jednostavno traži da ponovo odradim logovanje (pa sve ponovo)...



Download Utakmica Img_2015

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 2]

Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu