NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Najbolji TE?

+10
Raising Arizona
brugi82
T-Wolf
Colts4Life
iceman
Colts fan
kb8
Pohovani feniks
Miki HOF
Sirmium Samurai
14 posters

Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Najbolji TE?

Najbolji TE? Vote_lcap157%Najbolji TE? Vote_rcap 57% [ 12 ]
Najbolji TE? Vote_lcap15%Najbolji TE? Vote_rcap 5% [ 1 ]
Najbolji TE? Vote_lcap119%Najbolji TE? Vote_rcap 19% [ 4 ]
Najbolji TE? Vote_lcap114%Najbolji TE? Vote_rcap 14% [ 3 ]
Najbolji TE? Vote_lcap10%Najbolji TE? Vote_rcap 0% [ 0 ]
Najbolji TE? Vote_lcap10%Najbolji TE? Vote_rcap 0% [ 0 ]
Najbolji TE? Vote_lcap15%Najbolji TE? Vote_rcap 5% [ 1 ]
Najbolji TE? Vote_lcap10%Najbolji TE? Vote_rcap 0% [ 0 ]
Ukupno Glasova : 21

Zatvoreno sondiranje

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 2]

1Najbolji TE? Empty Najbolji TE? Sre 24 Feb 2010, 13:32

Sirmium Samurai

Sirmium Samurai
Veteran
Veteran

Dosadašnji izbori i nisu bili toliko neizvesni, sem za QBa - podsećam glasanje još uvek traje!!!

Očekujem da će ovde biti prilično zanimljivo, jer su u ponudi tajt endovi koji su odigrali stvarno vrhunske sezone i vec duze vreme igraju odlicno. Zato sam ih stavio ovako puno u glasanje, čak i one koje su prerano završili sezonu, možete i glasati za njih (nemam toliko opcija za glasanje)...

Tony Gonzalez, Falcons
Owen Daniels, Texans
Chris Cooley, Redskins



Ja se ipak odlučujem za Dallasa Clarka, odličan bloker i još bolji hvatač. Tuku ga ko vola svaku tekmu, a ne sećam se da je ikad bio povredjen. Jednom rečju - čovek stena. Fenomenalne sezone imali su Šenko, Denijels i Dejvis, ali eto, ipak glasam za matorog Klarka.



Najbolji TE? Samu1
http://www.takolako.rs

2Najbolji TE? Empty Re: Najbolji TE? Sre 24 Feb 2010, 13:35

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

Sirmium Samurai ::Dosadašnji izbori i nisu bili toliko neizvesni, sem za QBa - podsećam glasanje još uvek traje!!!

Očekujem da će ovde biti prilično zanimljivo, jer su u ponudi tajt endovi koji su odigrali stvarno vrhunske sezone i vec duze vreme igraju odlicno. Zato sam ih stavio ovako puno u glasanje, čak i one koje su prerano završili sezonu, možete i glasati za njih (nemam toliko opcija za glasanje)...

Tony Gonzalez, Falcons
Owen Daniels, Texans
Chris Cooley, Redskins



Ja se ipak odlučujem za Dallasa Clarka, odličan bloker i još bolji hvatač. Tuku ga ko vola svaku tekmu, a ne sećam se da je ikad bio povredjen. Jednom rečju - čovek stena. Fenomenalne sezone imali su Šenko, Denijels i Dejvis, ali eto, ipak glasam za matorog Klarka.

+1

dečko hvata sve živo, i igra konstantno odlično. Neki WR bi mu pozavideli na hvatanjima.

3Najbolji TE? Empty Re: Najbolji TE? Sre 24 Feb 2010, 13:54

Pohovani feniks

Pohovani feniks
Osnivač foruma
Osnivač foruma

Clarc definitivnisitiko.

http://nfl-fans-serbia.forumotion.com

4Najbolji TE? Empty Re: Najbolji TE? Sre 24 Feb 2010, 13:58

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Ovdje idem navijacki za Vernona a i frajer je takav athletic freak of nature da je ova sezona samo naznaka kakav igrac bi mogao postat...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

5Najbolji TE? Empty Re: Najbolji TE? Sre 24 Feb 2010, 14:21

Colts fan

Colts fan
Standardan
Standardan

Bilo je mesta za Heap-a a ne za Gonzaleza???
Drugo malo si se precenio za Clarka(imao je 4 potresa mozga, polomio je nogu u sezoni kad smo osvojili SB) i takodje nije bas dobar bloker cak bih rekao jedan od losijih blokera u NFL-u od TE-ova i zato moj glas ide Jasonu Wittenu

6Najbolji TE? Empty Re: Najbolji TE? Sre 24 Feb 2010, 14:21

iceman

iceman
Veteran
Veteran

Gonzalez je bruka TE po meni mada ni Gates nikako nije los.....

http://iceman@nfl-fans-serbia.com

7Najbolji TE? Empty Re: Najbolji TE? Sre 24 Feb 2010, 14:22

iceman

iceman
Veteran
Veteran

A posto nema Gonzaleza, mada ne razumem zasto, moj glas ide Gatesu....

http://iceman@nfl-fans-serbia.com

8Najbolji TE? Empty Re: Najbolji TE? Sre 24 Feb 2010, 15:04

Sirmium Samurai

Sirmium Samurai
Veteran
Veteran

Jel cita neko nesto???

Procitajte ponovo moj prvi post - ako hocete da glasate za Gonza - moze! U konkurenciji su jos Denijels i Kuli, samo sto nemam dovoljno opcija da ih sve ubacim.


Colts fan ::
Drugo malo si se precenio za Clarka(imao je 4 potresa mozga, polomio je nogu u sezoni kad smo osvojili SB)

Ako je to tacno onda ga jos vise treba ceniti! Pogledajte hajlajte svih boljih lajnbekera i sejftija, svako je makar jednom zestoko overio Klarka. Kakve udarce on prima, to je uzas, najvise zbog toga sto se ne boji da hvata "u sredini" terena.

Sto se tice blokiranja u pass pro, sasvim je dobar u tome! Npr. celu tekmu protiv Baltimora ostvljali su Klarka u bloku, sem par akcija kad je isao pas na njega i nisam video da je jednom neko prosao njegovom stranom (a obracao sam paznju na to, jer sam ga imao u fantaziju). Sad priznajem, kao run bloker je los, ali tu im je slaba i cela OL, jer su oni jednostavno pas ekipa.



Najbolji TE? Samu1
http://www.takolako.rs

9Najbolji TE? Empty Re: Najbolji TE? Sre 24 Feb 2010, 16:01

Colts4Life

Colts4Life
Veteran
Veteran

Dallas Clark

10Najbolji TE? Empty Re: Najbolji TE? Sre 24 Feb 2010, 16:07

T-Wolf

T-Wolf
Hall of Fame
Hall of Fame

Ovo je cini mi se najtezi izbor, jer su svi napomenuti vrhunski igraci. Dugorocno gledano Gonzalez je bez premca, ali ove sezone su za nijansu odskocili Clark i Davis. Ali da je Daniels ostao zdrav, moj glas bi isao njemu. Ovako, moj glas ide Vernon-u...

11Najbolji TE? Empty Re: Najbolji TE? Sre 24 Feb 2010, 16:51

brugi82

brugi82
VIP
VIP

Clark. Sjajan TE. Nemamo mnogo prilike da se uverimo u njegove blokerske sposobnosti, ali svejedno mislim da je najbolji.

12Najbolji TE? Empty Re: Najbolji TE? Sre 24 Feb 2010, 18:30

Raising Arizona

Raising Arizona
VIP
VIP

Vernon mrcina - 13 TD hvatanja (najvise u ligi na poziciji TE) + skoro hiljadu jardi. Mada Dalas odmah iza njega, ali njemu baca Gejton a mrcini onaj raspad od Smita.



 photo AZcardsscript.gif

13Najbolji TE? Empty Re: Najbolji TE? Sre 24 Feb 2010, 19:28

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Dallas,naravno.

http://nfl.com/

14Najbolji TE? Empty Re: Najbolji TE? Sre 24 Feb 2010, 22:07

Pats 4ever

Pats 4ever
VIP
VIP

Nisam mnogo obracao paznju niti obracam na tajt endove,tako da i nisam nesto kompetentan,ali mislim da je Klark,covek je masina za poene ali i uglavnom hvata sve zivo sta mu Pejton baci



Najbolji TE? <a href=
https://www.nfl-fans-serbia.com/profile.forum?mode=editprofile

15Najbolji TE? Empty Re: Najbolji TE? Sre 24 Feb 2010, 22:17

Ovan

Ovan
Veteran
Veteran

Pats 4ever ::Nisam mnogo obracao paznju niti obracam na tajt endove,tako da i nisam nesto kompetentan,ali mislim da je Klark,covek je masina za poene ali i uglavnom hvata sve zivo sta mu Pejton baci

osim kad ispusti u finalu konferencije Very Happy



2008. SK Nfl.com Fantasy Champion
2012. NFLFS Fantasy Playoff Challenge Champion

Zvezda! "Red Star is my dream, and Manchester United is a proof of my football success!" by Nemanja Vidic Zvezda!

16Najbolji TE? Empty Re: Najbolji TE? Sre 24 Feb 2010, 22:25

Pats 4ever

Pats 4ever
VIP
VIP

Ovan ::
Pats 4ever ::Nisam mnogo obracao paznju niti obracam na tajt endove,tako da i nisam nesto kompetentan,ali mislim da je Klark,covek je masina za poene ali i uglavnom hvata sve zivo sta mu Pejton baci

osim kad ispusti u finalu konferencije Very Happy

Hteo sam bas to da navedem al obrisao ali rekao kolte su svejedno choke tim pa necu reci nista novo! Very Happy

El konkretno mislis protiv San Diega posto je tad bas zasrao,a i ovaj playoff je nesto vise cureo nego inace Very Happy Very Happy



Najbolji TE? <a href=
https://www.nfl-fans-serbia.com/profile.forum?mode=editprofile

17Najbolji TE? Empty Re: Najbolji TE? Sre 24 Feb 2010, 22:34

Ovan

Ovan
Veteran
Veteran

Pats 4ever ::
Ovan ::
Pats 4ever ::Nisam mnogo obracao paznju niti obracam na tajt endove,tako da i nisam nesto kompetentan,ali mislim da je Klark,covek je masina za poene ali i uglavnom hvata sve zivo sta mu Pejton baci

osim kad ispusti u finalu konferencije Very Happy

Hteo sam bas to da navedem al obrisao ali rekao kolte su svejedno choke tim pa necu reci nista novo! Very Happy

El konkretno mislis protiv San Diega posto je tad bas zasrao,a i ovaj playoff je nesto vise cureo nego inace Very Happy Very Happy

na SD



2008. SK Nfl.com Fantasy Champion
2012. NFLFS Fantasy Playoff Challenge Champion

Zvezda! "Red Star is my dream, and Manchester United is a proof of my football success!" by Nemanja Vidic Zvezda!

18Najbolji TE? Empty Re: Najbolji TE? Čet 25 Feb 2010, 08:38

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Raising Arizona ::Vernon mrcina - 13 TD hvatanja (najvise u ligi na poziciji TE) + skoro hiljadu jardi. Mada Dalas odmah iza njega, ali njemu baca Gejton a mrcini onaj raspad od Smita.

Kad nam to kaze divizijski rival onda to stvarno nesto znaci Wink

Nego, kad se vec spominje tu Zivotinja samo da navedem jedan citat gdje se analizira ko ce na combineu od tackleova ostavit najbolji dojam...

"Campbell has a chance to pull a Vernon Davis-type workout for the offensive tackle position,"

Hehehe! Postao je standard za unhuman like performance Twisted Evil

Svakim danom, sve mi draze i draze sto imam bas njegov dres u kolekciji Very Happy



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

19Najbolji TE? Empty Re: Najbolji TE? Čet 25 Feb 2010, 14:48

Raising Arizona

Raising Arizona
VIP
VIP

Fantastican igrac. Kad ga je Singi napusio prosle sezone i oterao sa tekme, znao sam da ce se u inat vratiti i pocepati. I eto, zver kida. Samo se nadam (zbog naseg het trika) da ostali nece. Very Happy



 photo AZcardsscript.gif

20Najbolji TE? Empty Re: Najbolji TE? Čet 25 Feb 2010, 18:02

T-Wolf

T-Wolf
Hall of Fame
Hall of Fame

Raising Arizona ::Fantastican igrac. Kad ga je Singi napusio prosle sezone i oterao sa tekme, znao sam da ce se u inat vratiti i pocepati. I eto, zver kida. Samo se nadam (zbog naseg het trika) da ostali nece. Very Happy

Da nije bilo tog nemilog dogadjaja mislim da ne bi danas bio ovako dobar. Singlteri ga je doveo u red, jer je prethodno bio nakurceni klinac. A gledao sam jedan video gde je Vernon u teretani i pokazuje Grudenu kakve sve vezbe radi. Znaci lik je zverina, mada je i Gruden pokazao da je u formi...

21Najbolji TE? Empty Re: Najbolji TE? Čet 25 Feb 2010, 19:07

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Kako je Olsen usao u ovo konkurenciju? Shocked
Ocajan je bio ove sezone.....

http://nfl.com/

22Najbolji TE? Empty Re: Najbolji TE? Čet 25 Feb 2010, 20:50

Raising Arizona

Raising Arizona
VIP
VIP

Peyton Manning ::Kako je Olsen usao u ovo konkurenciju? Shocked
Ocajan je bio ove sezone.....

Ne osvezavaj moje Fantasy rane... Evil or Very Mad



 photo AZcardsscript.gif

23Najbolji TE? Empty Re: Najbolji TE? Čet 25 Feb 2010, 20:51

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Hahahahahah............

http://nfl.com/

24Najbolji TE? Empty Re: Najbolji TE? Čet 25 Feb 2010, 21:29

Sirmium Samurai

Sirmium Samurai
Veteran
Veteran

Peyton Manning ::Kako je Olsen usao u ovo konkurenciju? Shocked
Ocajan je bio ove sezone.....

Molim te razmisli pre nego što nešto napišeš...


S onakvim CuNtlerom, očajnom OL, povredjenim Hesterom i ostalom grupom gradjana(TM) bio je sasvim dobar.



Najbolji TE? Samu1
http://www.takolako.rs

25Najbolji TE? Empty Re: Najbolji TE? Pet 26 Feb 2010, 00:09

minglez a.k.a milanche

minglez a.k.a milanche
NFL Player
NFL Player

Glasam za Gonzu naravno ,bez stotinke dvoumljenja (molim da se upise u evidenciju) Smile

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 2]

Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu