NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Offseason 2024/25 - Opšta diskusija (pijaca, dojave, šuškanja, tračevi i ostalo)

+8
Walt Deezna
kb8
Peyton Manning
Jacob
Zver
mardok
Miki HOF
Steelers
12 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Ići dole  Poruka [Strana 5 od 5]

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Zver ::Ovaj kog su dodali je bolji od svih onih koje su imali... Very Happy

Onda su mogli i nas dvojicu dovest za puno manje pare, isti učinak bi bio...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

Jacob

Jacob
Hall of Fame
Hall of Fame

Cousins je najsrecniji covek na svetu.
Pazi ovako, sedece penix na klupi dve sezone, onda Falconsi cutuju Cousinsa i lik opet unovci teske pare od sledeceg tima.
Ovaj lik zaradio vise para nego braca Manning zajedno

Jacob

Jacob
Hall of Fame
Hall of Fame

NFL team owners largely support Commissioner Roger Goodell’s preference for an 18-game regular season, and the league and owners might make a renewed attempt to get the players union to agree to such a lengthening of the season well before the collective bargaining agreement expires after the 2030 season, according to five people familiar with the NFL’s inner workings and the owners’ views.

An 18-game season, if implemented, would be accompanied by a reduction of the preseason from three to two games per team. It could lead to each team being given a second bye week during the regular season. It probably would result in the Super Bowl being played annually on Presidents’ Day weekend. That, in turn, could lead to a reworking of the offseason schedule in which the league might hold a “tentpole” event in each month — the NFL combine in March, free agency in April and the draft in May.

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

To ce se sigurno desiti, samo je pitanje kad...pretpostavljam tamo negde 2027. na primer

http://nfl.com/

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Nek prošire sezonu do aprila i misa...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

niko32


NFL Player
NFL Player

Dosta su ublažili sport. Ladno bi mogli da biju 20 kola + PO.

Jacob

Jacob
Hall of Fame
Hall of Fame

Mozda sam ja nostalgican ali ovaj sport je bio najbolji negde od 2005 do 2015

Niger iz huda likes this post

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Po meni je, kao i za vecinu timskih sportova tipa fudbal i kosarka, zlatan period od 80ih do sredine 2000ih. To je period kada je u svim tim sportovima kvalitet bio na visokom nivou a u isto vreme popularnost i novac nisu imali preveliki uticaj na samu igru. Pre tog perioda, novca je bilo manje pa nije imao uticaj ali je kvalitet bio poluamtarski, s druge strane danas je kvalitet na visokom nivou(neki se mozda ne bi slozili ali mislim da je sposobnost sportista prosto na mnogo vecem nivou sveukupno, iz vise razloga), medjutim novac ima preveliki uticaj na igru i odluke se donose iskljucivo zbog novca a ne zbog samog sporta.

Mislim da je niko32 tu dobro rekao, toliko su ublazili sport da mogu sada opusteno da dizu broj utakmica u sezoni.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

niko32


NFL Player
NFL Player

Jacob ::Mozda sam ja nostalgican ali ovaj sport je bio najbolji negde od 2005 do 2015
da da.. bila su to divna vremena kad si mogao da pregaziš qb kao omanji kamion, bez nekih većih posledica..

Zver

Zver
VIP
VIP

Ja sam pre nekog vremena gledao LT56 hajlajte. Lik u današnjem fudbalu ne bi završio utakmicu. Svaku bi bio isključen.



...Sa Vajominškog Univerziteta

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Sa suzom u oku gledam Ravense s početka ovog milenija kad je football bio football Sad



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

Zver

Zver
VIP
VIP

kb8 ::Sa suzom u oku gledam Ravense s početka ovog milenija kad je football bio football Sad

Danas bi protivnici imali više jardi na njihove kazne nego što bi proizveli napadački. A čak ni tada nije bilo daleko od toga Very Happy



...Sa Vajominškog Univerziteta

kb8 likes this post

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Točno tako, onomad su bili na fakin granici faula kod svakog playa, danas bi u prvom kvoteru svi bili potjerani s terena zbog aneseseri rafnisa...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

kb8

kb8
Moderator
Moderator

On Thursday, May 9th, the 2024 NFL schedule will be released according to FOX.

Ajde de, da malo pojačamo šupljak...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

niko32


NFL Player
NFL Player

Mos Def ::Po meni je, kao i za vecinu timskih sportova tipa fudbal i kosarka, zlatan period od 80ih do sredine 2000ih. To je period kada je u svim tim sportovima kvalitet bio na visokom nivou a u isto vreme popularnost i novac nisu imali preveliki uticaj na samu igru. Pre tog perioda, novca je bilo manje pa nije imao uticaj ali je kvalitet bio poluamtarski, s druge strane danas je kvalitet na visokom nivou(neki se mozda ne bi slozili ali mislim da je sposobnost sportista prosto na mnogo vecem nivou sveukupno, iz vise razloga), medjutim novac ima preveliki uticaj na igru i odluke se donose iskljucivo zbog novca a ne zbog samog sporta.

Mislim da je niko32 tu dobro rekao, toliko su ublazili sport da mogu sada opusteno da dizu broj utakmica u sezoni.
Skoro pa totalno su čvrstina , agresivnost i mentalno ugnjetavanje iskorenjeni iz sporta.
Mislim da se naš Jokić ne bi naigrao košarke pored Lambiera, Mahorna i ostalih bad boysa iz tog doba..

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Ma ja ne volim da poredim to po generacijama jer mislim da ni ne moze da se poredi, to sto su igraci meksi danas, ne mora da znaci da ne bi bili crvrsci da moraju da budu. Isto tako mozemo da poredimo onda te generacije tipa 80ih sa generacijama 50ih i da kazemo isto da su slabici u odnosu na one. Secam se kad sam gledao dokumentarac od Paul Arizinu, sto je igrao 50ih u Filadelfiji bio jedan od najboljih igraca tada. Lik dodje u NBA, odigra dve sezone onda ode u rat u Koreju 2. godine i vrati se nazad osvoji titulu.
Ali je cinjenica da je sve mekse, pogotovo NFL ali ke razlog zasto je mekse prosto zato sto je lose za biznis da bude crvrsce, sto opet dolazimo do toga da je novac jedino sto utice na donosenje odluka. Sutra bi od NFLa napravili flag football da znaju da ce zaraditi vise.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 5 od 5]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu