NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Super Bowl

+25
Mauzeer
Portis26
jax
Tedy Bruschi
Freak
Danijel Lg
Eule
El Jefe runs San Diego
T-Wolf
Raising Arizona
dr.dule
N.E.P.^Jeca
brugi82
Ovan
Sirmium Samurai
Peyton Manning
gajic1989
minglez a.k.a milanche
Nesh
L.D.
Miki HOF
Colts4Life
zvaljo
kb8
Pohovani feniks
29 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 5 od 8]

101Super Bowl - Page 5 Empty Re: Super Bowl Pon 08 Feb 2010, 03:44

Sirmium Samurai

Sirmium Samurai
Veteran
Veteran

Ovo mi je kao da su Patsi osvojili!!! Ima da se slavi! cheers



Super Bowl - Page 5 Samu1
http://www.takolako.rs

102Super Bowl - Page 5 Empty Re: Super Bowl Pon 08 Feb 2010, 03:45

jax


Rookie
Rookie

WHO DAT!
draga mi je ova njihova pobjeda skoro ko da su je moji bearsi pokupili Very Happy

svaka cast breesu i ekipi....u potpunosti zasluzeno cheers

103Super Bowl - Page 5 Empty Re: Super Bowl Pon 08 Feb 2010, 03:45

Ovan

Ovan
Veteran
Veteran

Sirmium Samurai ::Ovo mi je kao da su Patsi osvojili!!! Ima da se slavi! cheers

mislim da je tebi najdraže Very Happy cheers



2008. SK Nfl.com Fantasy Champion
2012. NFLFS Fantasy Playoff Challenge Champion

Zvezda! "Red Star is my dream, and Manchester United is a proof of my football success!" by Nemanja Vidic Zvezda!

104Super Bowl - Page 5 Empty Re: Super Bowl Pon 08 Feb 2010, 03:47

Tedy Bruschi

Tedy Bruschi
Standardan
Standardan

Sirmium Samurai ::Ovo mi je kao da su Patsi osvojili!!! Ima da se slavi! cheers
Upravo tako!! cheers Zasluzena pobjeda! cheers

105Super Bowl - Page 5 Empty Re: Super Bowl Pon 08 Feb 2010, 03:49

minglez a.k.a milanche

minglez a.k.a milanche
NFL Player
NFL Player

Zasluzeno,cele sezone su igrali najatraktivnije i najlepse i NAPOKON da neka napadacka ekipa osvoji SB!

106Super Bowl - Page 5 Empty Re: Super Bowl Pon 08 Feb 2010, 03:51

Nesh

Nesh
Standardan
Standardan

Bravo Saintsi!!! cheers

107Super Bowl - Page 5 Empty Re: Super Bowl Pon 08 Feb 2010, 03:54

zvaljo

zvaljo
NFL Star
NFL Star

Better than sex, baby, better than sex. SAMPIONI!!!

108Super Bowl - Page 5 Empty Re: Super Bowl Pon 08 Feb 2010, 05:24

Eule

Eule
NCAA
NCAA

Eule ::
dr.dule ::sta vredi da mi navijamo za Brisa kada ce ih Pajser rastresti kao pilice.
Tesko. Nema Pusi muda. Very Happy
Very Happy

109Super Bowl - Page 5 Empty Re: Super Bowl Pon 08 Feb 2010, 06:31

Raising Arizona

Raising Arizona
VIP
VIP

Bravo NO! Budim se i ucitavam na mobilnom ESPN, a Bris mi sa ekrana mase peskirom dok konfete padaju! Ima li sta lepse da te probudi u 6 ujutru?!?!?! Very Happy Very Happy Very Happy



 photo AZcardsscript.gif

110Super Bowl - Page 5 Empty Re: Super Bowl Pon 08 Feb 2010, 06:56

Pats 4ever

Pats 4ever
VIP
VIP

Raising Arizona ::Bravo NO! Budim se i ucitavam na mobilnom ESPN, a Bris mi sa ekrana mase peskirom dok konfete padaju! Ima li sta lepse da te probudi u 6 ujutru?!?!?! Very Happy Very Happy Very Happy


da znas da je i mene obradovalo! Rolling Eyes



Super Bowl - Page 5 <a href=
https://www.nfl-fans-serbia.com/profile.forum?mode=editprofile

111Super Bowl - Page 5 Empty Re: Super Bowl Pon 08 Feb 2010, 08:11

zvaljo

zvaljo
NFL Star
NFL Star

Raising Arizona ::Bravo NO! Budim se i ucitavam na mobilnom ESPN, a Bris mi sa ekrana mase peskirom dok konfete padaju! Ima li sta lepse da te probudi u 6 ujutru?!?!?! Very Happy Very Happy Very Happy

Pada mi na pamet par umjetnica iz svjeta zabave za odrasle ali i ovako je dobro, dapace savrseno.

112Super Bowl - Page 5 Empty Re: Super Bowl Pon 08 Feb 2010, 08:25

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

Ne znam sta da napisem. legao sam na poluvremenu sa nadom da ce Bris nastaviti kako je odradio 2/4 i vidim da je uspeo. . . glupa zajebancija ona predugacka pauza izmedju poluvremena sa onim muzikantima.
bravo NO

Pajser isduvao. u igrackom kartonu velikih igaca mora stajati gubitak finala. naravno kod ovog ce stajati i da je pussy...mada nije ni tako los bio , valjda. bice zanimljivo koga ce sada da otkrivi....gonzalesa?



Poslednji izmenio dr.dule dana Pon 08 Feb 2010, 08:38, izmenjeno ukupno 1 puta




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Super Bowl - Page 5 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

113Super Bowl - Page 5 Empty Re: Super Bowl Pon 08 Feb 2010, 08:35

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

Bravo majstori, bravo.

WHO DAT!

114Super Bowl - Page 5 Empty Re: Super Bowl Pon 08 Feb 2010, 08:48

Pats 4ever

Pats 4ever
VIP
VIP

dr.dule ::Ne znam sta da napisem. legao sam na poluvremenu sa nadom da ce Bris nastaviti kako je odradio 2/4 i vidim da je uspeo. . . glupa zajebancija ono predugacka pauza izmedju poluvremena sa onim muzikantima.
bravo NO

Pajser isduvao. u igrackom kartonu velikih igaca mora stajati gubitak finala. naravno kod ovog ce stajati i da je pussy...mada nije ni tako los bio , valjda. bice zanimljivo koga ce sada da otkrivi....gonzalesa?

bas kad sam se probudio sam na brzak pustio show gde su raspravljali o njemu

Dao je solidnu partiju,svi se slazemo i svi su se slozili,ali ono sto ga odvaja od najboljih je CHOKE!lepo je Deion Sanders rekao a i Vic Carucci je dotakao neke lepe teme

probudih se i pored ovog ispita sam morao da vidim klip zavrsnice,ne treba osuti paljbu po Meningu,covek je solidno odigrao,zaista kako treba,ali je bio i ostao PUSSY,sta se desilo?ono sto urbani Amerikanci zovu CHOKE,sto ne sme da se desava,ona presecna je zaista bila glupost,moguce da mesa boje pa je izmesao zlatno belo sa plavom,ali ona lopta je isla direktno u ruke defanzivca,jeste se on dobro postavio,ali kao najbolji kvoterbek ikada,covek koga je Obama hvalio pre SBa na tvu i pricao da je savrsen,on je to morao da vidi,ovo cu staviti kao zakljucak a vi pricajte dalje sta hocete Mening nema srce,mozemo da pricamo o ovome do sutra,ali ne mozete mi objasniti kako taj covek ima 9-9 u playoffu,a samo nekolicina izgubljenih tokom 10 godina u regularnoj,on je manje izgubio u regularnoj tokom svojih 10 godina nego u playoffu

zasto Big Ben nije napravio presecenu prosle?ili 2006 kad se secamo njegovih fantasticnih drajvova,svi smo mozda gledali ali vise naculi kako je Joe Montana palio i zario terenom sa Jerry Ricom nepogresivo saltajuci 4 puta!Brady je poznat da ima veliko srce a i ima,nikad mu se nije desilo ni u superbolu ni u regularnoj sezoni da zajebe zavrsnicu,igrao je savrseno svaki put nevezano od njegovih igraca,daj mu minut,napravice 14 poena in no time!

Sta se sad desilo,lepo je rekao Sanders,choke,uplasenost Meninga se videla od kad je usao na stadion(licno je bio blizu njega),jeste bio spreman,jeste samouveren,ali i uplasen,pogotovu kod tog poslednjeg bacanja,sad cete mi reci,svima se desi to!jeste!svima se desi tacno u pravu ste,ali u superbolu?u zavrsnici utakmice?kad vi nosite renome najboljeg kvoterbeka IKADA?to jednostavno ne sme da se desi,a i nije se desavalo makar ljudima koji su smatrani za kvoterbekove dekade,konac delo krasi u zivotu,a superbol u nflu,dzaba nama patriotama 16-0 2007 kad dobismo onaj bolan poraz protiv giantsa(i tu je Brejdi akciju pre dao TD i odradio svoj deo posla,pricajte sta hocete,ali odbrana nam je predala superbol,Brejdi je odradio svoj deo posla pogotovu pred kraj)

I na kraju da se ne razumemo,ja sam veliki postovalac igre Pejtona Meninga i on jeste najbolji QB danasnjice,TEHNICKI!,ali i GENERALNO?tvrdim ne!i potvrdice se to sledece sezone

Zopp svima i cestitam i koltama i svecima na dobroj igri



Super Bowl - Page 5 <a href=
https://www.nfl-fans-serbia.com/profile.forum?mode=editprofile

115Super Bowl - Page 5 Empty Re: Super Bowl Pon 08 Feb 2010, 09:37

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

u svem da se slozim sa malisom ali odbrana ne prodaje mec kada primi 17 poena . evo vidimo NO. ocigledno nesto drugo proda mec.

usput Frini nije igrao celo drugo. mozda je i to razlog gubitka meca.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Super Bowl - Page 5 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

116Super Bowl - Page 5 Empty Re: Super Bowl Pon 08 Feb 2010, 09:43

kb8

kb8
Moderator
Moderator

OH, WHEN DA SAINTS GO MARCHIN' IN, OH WHEN DA SAINTS GO MARCHIN' IN!!!!

Ma svaka cast prvacima! SVAKA IM CAST! Jest mi bilo drago ostat budan, pogotovo nakon onog pocetnog 0-10!

Gledam cijelu tekmu i ne vjerujem da su obrane toliko ocajne, mislim, jes da su se susrela mozda i 2 najbolja napada lige al opet, krecu se i jedni i drugi po terenu s pol snage, od obrane ni o i onda BAM, PORTER 2 DA HOUSE!!! Game over! Uh, koja tekma!

Sad fino uskacem u black & gold #25 i ne izlazim iz njega barem mjesec dana Wink



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

117Super Bowl - Page 5 Empty Re: Super Bowl Pon 08 Feb 2010, 09:53

iceman

iceman
Veteran
Veteran

Cekajte samo da proverim jel Maric ziv il ga je srcka pustila, hahahaha Very Happy

http://iceman@nfl-fans-serbia.com

118Super Bowl - Page 5 Empty Re: Super Bowl Pon 08 Feb 2010, 10:00

iceman

iceman
Veteran
Veteran

Ljudi o cemu vi pricate, ono je bila cista konverzija za 2 poena, presla lopta gol liniju, ne znam sta vam nije jasno.....

http://iceman@nfl-fans-serbia.com

119Super Bowl - Page 5 Empty Re: Super Bowl Pon 08 Feb 2010, 10:01

iceman

iceman
Veteran
Veteran

Manning looking, Manning passing, Manning INTERCEPTED.... Very Happy

http://iceman@nfl-fans-serbia.com

120Super Bowl - Page 5 Empty Re: Super Bowl Pon 08 Feb 2010, 10:06

Pats 4ever

Pats 4ever
VIP
VIP

iceman ::Manning looking, Manning passing, Manning INTERCEPTED.... Very Happy

ahahahaahhaah,pussy Cool



Super Bowl - Page 5 <a href=
https://www.nfl-fans-serbia.com/profile.forum?mode=editprofile

121Super Bowl - Page 5 Empty Re: Super Bowl Pon 08 Feb 2010, 10:14

Pats 4ever

Pats 4ever
VIP
VIP

https://www.youtube.com/watch?v=6FP0Dac9AmA

Pogledajte ovo i odslusajte pazljivo snimano je pre Superbola,i recite da nije istina sve sta je lik rekao?



Super Bowl - Page 5 <a href=
https://www.nfl-fans-serbia.com/profile.forum?mode=editprofile

122Super Bowl - Page 5 Empty Re: Super Bowl Pon 08 Feb 2010, 10:15

iceman

iceman
Veteran
Veteran

Ma ajd sto je INT desi se, al sto je INT vracen za TD, e od toga grdje nema Very Happy

http://iceman@nfl-fans-serbia.com

123Super Bowl - Page 5 Empty Re: Super Bowl Pon 08 Feb 2010, 10:17

Pats 4ever

Pats 4ever
VIP
VIP

https://www.youtube.com/watch?v=8_zpDsRgO_s

e o ovome sam pricao...

ahahahaha nema grdje ajs Wink



Super Bowl - Page 5 <a href=
https://www.nfl-fans-serbia.com/profile.forum?mode=editprofile

124Super Bowl - Page 5 Empty Re: Super Bowl Pon 08 Feb 2010, 12:34

Ovan

Ovan
Veteran
Veteran

Pats 4ever ::
dr.dule ::Ne znam sta da napisem. legao sam na poluvremenu sa nadom da ce Bris nastaviti kako je odradio 2/4 i vidim da je uspeo. . . glupa zajebancija ono predugacka pauza izmedju poluvremena sa onim muzikantima.
bravo NO

Pajser isduvao. u igrackom kartonu velikih igaca mora stajati gubitak finala. naravno kod ovog ce stajati i da je pussy...mada nije ni tako los bio , valjda. bice zanimljivo koga ce sada da otkrivi....gonzalesa?

bas kad sam se probudio sam na brzak pustio show gde su raspravljali o njemu

Dao je solidnu partiju,svi se slazemo i svi su se slozili,ali ono sto ga odvaja od najboljih je CHOKE!lepo je Deion Sanders rekao a i Vic Carucci je dotakao neke lepe teme

probudih se i pored ovog ispita sam morao da vidim klip zavrsnice,ne treba osuti paljbu po Meningu,covek je solidno odigrao,zaista kako treba,ali je bio i ostao PUSSY,sta se desilo?ono sto urbani Amerikanci zovu CHOKE,sto ne sme da se desava,ona presecna je zaista bila glupost,moguce da mesa boje pa je izmesao zlatno belo sa plavom,ali ona lopta je isla direktno u ruke defanzivca,jeste se on dobro postavio,ali kao najbolji kvoterbek ikada,covek koga je Obama hvalio pre SBa na tvu i pricao da je savrsen,on je to morao da vidi,ovo cu staviti kao zakljucak a vi pricajte dalje sta hocete Mening nema srce,mozemo da pricamo o ovome do sutra,ali ne mozete mi objasniti kako taj covek ima 9-9 u playoffu,a samo nekolicina izgubljenih tokom 10 godina u regularnoj,on je manje izgubio u regularnoj tokom svojih 10 godina nego u playoffu

zasto Big Ben nije napravio presecenu prosle?ili 2006 kad se secamo njegovih fantasticnih drajvova,svi smo mozda gledali ali vise naculi kako je Joe Montana palio i zario terenom sa Jerry Ricom nepogresivo saltajuci 4 puta!Brady je poznat da ima veliko srce a i ima,nikad mu se nije desilo ni u superbolu ni u regularnoj sezoni da zajebe zavrsnicu,igrao je savrseno svaki put nevezano od njegovih igraca,daj mu minut,napravice 14 poena in no time!

Sta se sad desilo,lepo je rekao Sanders,choke,uplasenost Meninga se videla od kad je usao na stadion(licno je bio blizu njega),jeste bio spreman,jeste samouveren,ali i uplasen,pogotovu kod tog poslednjeg bacanja,sad cete mi reci,svima se desi to!jeste!svima se desi tacno u pravu ste,ali u superbolu?u zavrsnici utakmice?kad vi nosite renome najboljeg kvoterbeka IKADA?to jednostavno ne sme da se desi,a i nije se desavalo makar ljudima koji su smatrani za kvoterbekove dekade,konac delo krasi u zivotu,a superbol u nflu,dzaba nama patriotama 16-0 2007 kad dobismo onaj bolan poraz protiv giantsa(i tu je Brejdi akciju pre dao TD i odradio svoj deo posla,pricajte sta hocete,ali odbrana nam je predala superbol,Brejdi je odradio svoj deo posla pogotovu pred kraj)

I na kraju da se ne razumemo,ja sam veliki postovalac igre Pejtona Meninga i on jeste najbolji QB danasnjice,TEHNICKI!,ali i GENERALNO?tvrdim ne!i potvrdice se to sledece sezone

Zopp svima i cestitam i koltama i svecima na dobroj igri

daj mi veliku utakmicu koju je on dobio TDom. znači poslednji napad gde Brady postiže TD. SB protiv Ramsa prešao je 40 jardi u SB protiv CAR prešao je 30 jardi. INT u PO protiv SD, INT u PO protiv Coltsa ( ovoga se sećaš nedge oko 4 ujutru kad si mi slao poruku ), ovo su mečevi kada je jurio 3+ razliku. Drugo promašaj Stowera, eh gde je Adam bio.



2008. SK Nfl.com Fantasy Champion
2012. NFLFS Fantasy Playoff Challenge Champion

Zvezda! "Red Star is my dream, and Manchester United is a proof of my football success!" by Nemanja Vidic Zvezda!

125Super Bowl - Page 5 Empty Re: Super Bowl Pon 08 Feb 2010, 12:44

Eule

Eule
NCAA
NCAA

Pats 4ever ::
dr.dule ::Ne znam sta da napisem. legao sam na poluvremenu sa nadom da ce Bris nastaviti kako je odradio 2/4 i vidim da je uspeo. . . glupa zajebancija ono predugacka pauza izmedju poluvremena sa onim muzikantima.
bravo NO

Pajser isduvao. u igrackom kartonu velikih igaca mora stajati gubitak finala. naravno kod ovog ce stajati i da je pussy...mada nije ni tako los bio , valjda. bice zanimljivo koga ce sada da otkrivi....gonzalesa?

bas kad sam se probudio sam na brzak pustio show gde su raspravljali o njemu

Dao je solidnu partiju,svi se slazemo i svi su se slozili,ali ono sto ga odvaja od najboljih je CHOKE!lepo je Deion Sanders rekao a i Vic Carucci je dotakao neke lepe teme

probudih se i pored ovog ispita sam morao da vidim klip zavrsnice,ne treba osuti paljbu po Meningu,covek je solidno odigrao,zaista kako treba,ali je bio i ostao PUSSY,sta se desilo?ono sto urbani Amerikanci zovu CHOKE,sto ne sme da se desava,ona presecna je zaista bila glupost,moguce da mesa boje pa je izmesao zlatno belo sa plavom,ali ona lopta je isla direktno u ruke defanzivca,jeste se on dobro postavio,ali kao najbolji kvoterbek ikada,covek koga je Obama hvalio pre SBa na tvu i pricao da je savrsen,on je to morao da vidi,ovo cu staviti kao zakljucak a vi pricajte dalje sta hocete Mening nema srce,mozemo da pricamo o ovome do sutra,ali ne mozete mi objasniti kako taj covek ima 9-9 u playoffu,a samo nekolicina izgubljenih tokom 10 godina u regularnoj,on je manje izgubio u regularnoj tokom svojih 10 godina nego u playoffu

zasto Big Ben nije napravio presecenu prosle?ili 2006 kad se secamo njegovih fantasticnih drajvova,svi smo mozda gledali ali vise naculi kako je Joe Montana palio i zario terenom sa Jerry Ricom nepogresivo saltajuci 4 puta!Brady je poznat da ima veliko srce a i ima,nikad mu se nije desilo ni u superbolu ni u regularnoj sezoni da zajebe zavrsnicu,igrao je savrseno svaki put nevezano od njegovih igraca,daj mu minut,napravice 14 poena in no time!

Sta se sad desilo,lepo je rekao Sanders,choke,uplasenost Meninga se videla od kad je usao na stadion(licno je bio blizu njega),jeste bio spreman,jeste samouveren,ali i uplasen,pogotovu kod tog poslednjeg bacanja,sad cete mi reci,svima se desi to!jeste!svima se desi tacno u pravu ste,ali u superbolu?u zavrsnici utakmice?kad vi nosite renome najboljeg kvoterbeka IKADA?to jednostavno ne sme da se desi,a i nije se desavalo makar ljudima koji su smatrani za kvoterbekove dekade,konac delo krasi u zivotu,a superbol u nflu,dzaba nama patriotama 16-0 2007 kad dobismo onaj bolan poraz protiv giantsa(i tu je Brejdi akciju pre dao TD i odradio svoj deo posla,pricajte sta hocete,ali odbrana nam je predala superbol,Brejdi je odradio svoj deo posla pogotovu pred kraj)

I na kraju da se ne razumemo,ja sam veliki postovalac igre Pejtona Meninga i on jeste najbolji QB danasnjice,TEHNICKI!,ali i GENERALNO?tvrdim ne!i potvrdice se to sledece sezone

Zopp svima i cestitam i koltama i svecima na dobroj igri
U svemu se slazemo osim ove zadnje recenice. Postujem igru Pusija ali ni tehnicki ni generalno nije najbolji QB danasnjice.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 5 od 8]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu