NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

PO Prediction SB LIV Edition

+10
The Bad Man
penban
Peyton Manning
Pit Bull
dr.dule
SymphonyX
Zver
Miki HOF
Steelers
kb8
14 posters

Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 3]

1PO Prediction SB LIV Edition Empty PO Prediction SB LIV Edition Pet 29 Mar 2019, 12:53

kb8

kb8
Moderator
Moderator

E'o ljudi da si malo ubijemo ovaj off season, otvorih temu da sad nakon FA perioda (barem većinu istoga) pokušamo se malo igrat i pogađat koga ćemo vidjeti iduće godine u Miamiu...

Draft nećemo čekat, ko jebe rukije, nexe dokažu prvo da ih uopće uzmemo u obzir...

Pravila su jednostavna, napišete koje timove očekujete vidjeti u PO u NFC i AFC, napišete prvake iste i naravno onda i pobjednika SB, ko neki mali bracket reći ćemo...

I to je to, udrite...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

2PO Prediction SB LIV Edition Empty Re: PO Prediction SB LIV Edition Pet 29 Mar 2019, 12:54

kb8

kb8
Moderator
Moderator

PO Prediction SB LIV Edition 15538610



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

3PO Prediction SB LIV Edition Empty Re: PO Prediction SB LIV Edition Čet 02 Maj 2019, 11:42

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Steelers ::AFC N: Cleveland WC: Pittsburgh              NFC N: GreenBay
AFC S: Indianapolis                                  NFC S: TampaBay
AFC W: :SD:                               NFC W: SanFrancisco WC: :STL:
AFC E: NewEngland WC: NYJ              NFC E: Dallas WC: NYG
prognoza ostaje ista
GreenBay sampion



PO Prediction SB LIV Edition Potpis

4PO Prediction SB LIV Edition Empty Re: PO Prediction SB LIV Edition Čet 02 Maj 2019, 11:50

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

Laughing

5PO Prediction SB LIV Edition Empty Re: PO Prediction SB LIV Edition Čet 02 Maj 2019, 11:51

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

49ers-Raiders opste poznato finale.

Cak smo se dogovorili oko nacina kako ce se stvari odvijati

6PO Prediction SB LIV Edition Empty Re: PO Prediction SB LIV Edition Čet 02 Maj 2019, 11:59

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Znamo maltene sve u najmanji detalj...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

7PO Prediction SB LIV Edition Empty Re: PO Prediction SB LIV Edition Čet 02 Maj 2019, 12:52

Zver

Zver
VIP
VIP

A gde su moćni Billsi pod dirigentskom palicom moćne Zveri sa Vajominškog Univerziteta.



...Sa Vajominškog Univerziteta

8PO Prediction SB LIV Edition Empty Re: PO Prediction SB LIV Edition Čet 02 Maj 2019, 12:56

kb8

kb8
Moderator
Moderator

2021e budu uskočili kad mi budemo branili osvojenu titulu iz 2020e...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

9PO Prediction SB LIV Edition Empty Re: PO Prediction SB LIV Edition Pet 03 Maj 2019, 19:25

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Chargers - Saints finale.
Fico SB pobjednik.




“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

10PO Prediction SB LIV Edition Empty Re: PO Prediction SB LIV Edition Pet 03 Maj 2019, 19:31

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

Oakland - SF mi deluje oprostajno finale.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

PO Prediction SB LIV Edition Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

11PO Prediction SB LIV Edition Empty Re: PO Prediction SB LIV Edition Ned 23 Jun 2019, 06:29

Pit Bull

Pit Bull
MVP
MVP

Neko ko je gledao duel Patsi Cardzersi u PO, tesko moze mucene Cardzerse videti daleko u doigravanju. Previse limitiran strucni stab da odu do kraja.

1) Cifsi
2) Patsi
3) Stilersi
4) Koltsi
5) Jagsi
6) Dzetsi

Plus Braunsi i Rejdersi u borbi za PO, bice i Cardzersi i Teksansi tu iza.

1) Remsi
2) Pekersi
3) Iglsi
4) Sejntsi
5) Baksi
6) 49ersi

Iza Lajonsi, Bersi i Kauboji. Vikinzi i Sihoksi u daljini.


SB Cifsi - Sejntsi/Pekersi.

Uzimaju Cifsi.

12PO Prediction SB LIV Edition Empty Re: PO Prediction SB LIV Edition Ned 23 Jun 2019, 10:48

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

odakle NYJ na ovoj tabli. oni su na onoj drugoj u pozoristu na vrhu.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

PO Prediction SB LIV Edition Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

13PO Prediction SB LIV Edition Empty Re: PO Prediction SB LIV Edition Ned 23 Jun 2019, 14:42

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

A tek Bucsi..

http://nfl.com/

14PO Prediction SB LIV Edition Empty Re: PO Prediction SB LIV Edition Ned 23 Jun 2019, 16:17

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

Brate pit bulle...

15PO Prediction SB LIV Edition Empty Re: PO Prediction SB LIV Edition Ned 23 Jun 2019, 19:10

penban

penban
Moderator
Moderator

Andy Reid da osvoji SB kao HC... ma dajte malo ozbiljnosti



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

16PO Prediction SB LIV Edition Empty Re: PO Prediction SB LIV Edition Ned 23 Jun 2019, 22:23

The Bad Man

The Bad Man
MVP
MVP

NFC- Saintsi, Falconsi, Ramsi, Seahawksi, Packersi i Eaglsi.
AFC- Chiefsi, Patriotsi, Brownsi, Coltsi, Chargersi i Steelersi.



Poslednji izmenio The Bad Man dana Uto 06 Avg 2019, 00:38, izmenjeno ukupno 1 puta

17PO Prediction SB LIV Edition Empty Re: PO Prediction SB LIV Edition Pon 24 Jun 2019, 05:16

Pit Bull

Pit Bull
MVP
MVP

Ja sam mislio da je ovo ozbiljan forum poznavalaca NFLa. Pa pobogu svake sezone imamo bar jedno-dva iznenadjenja u plej-ofu minimum.

Ko je video pre starta prosle sezone Koltse ili Berse u PO?

Ili jos bolje, ko je ocekivao onakav raspad Jagsa, Falkonsa i Pekersa?


Da ne idemo sezonu ranije kad smo imali Bilse i Titanse u PO. Pa i Jagse u finalu konferencije sto bas niko nije video pre starta sezone.



Tako da, konzervativne prognoze ne prolaze u NFLu. Mislim da ce Vinston imati sjajnu sezonu pod Ariansom, mada je konkurencija u NFCu dosta veca nego u AFCu. A Dzetsi ce da budu iznenadjenje sezone, oni ni lani nisu bili toliko los tim koliko je skor pokazivao, bukvalno im je trebao upgrade na klupi i par promena u timu sto su i napravili. U krs diviziji mogu uzeti 4-5 pobeda, plus raspored im je sasvim okej da dobace do 8-10 pobeda ukupno.


Kome nije dosadno, moze da popuni sve meceve pa vidi koje skorove ce dobiti na kraju i koga ce imati u PO.

https://playoffpredictors.com/Football/NFL

18PO Prediction SB LIV Edition Empty Re: PO Prediction SB LIV Edition Pon 24 Jun 2019, 11:14

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Pit Bull ::



Tako da, konzervativne prognoze ne prolaze u NFLu. Mislim da ce Vinston imati sjajnu sezonu pod Ariansom, mada je konkurencija u NFCu dosta veca nego u AFCu. A Dzetsi ce da budu iznenadjenje sezone, oni ni lani nisu bili toliko los tim koliko je skor pokazivao, bukvalno im je trebao upgrade na klupi i par promena u timu sto su i napravili. U krs diviziji mogu uzeti 4-5 pobeda, plus raspored im je sasvim okej da dobace do 8-10 pobeda ukupno.


Ovo ti je kljucna recenica. Aj Dzetsi to jos i nekako mogu da vidim kao iznenadjenje jer se dosta ekipa u AFC trazi, ne znas na cemu su, ali u NFC da upadnu Bucsi to ne mogu da vidim nikako. Samo da krenem od NFC North vec vidim 4 ekipe koje ce biti bolje plasirane od Bucsa, dalje necu ni da idem Very Happy Imaju laganiji raspored to stoji i verujem da ce biti iznenadjenja al ne u domenu naucne fantastike Very Happy



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

19PO Prediction SB LIV Edition Empty Re: PO Prediction SB LIV Edition Pon 24 Jun 2019, 20:33

Pit Bull

Pit Bull
MVP
MVP

Malo je ko video i Arizonu na 10-6 posle 5-11 sezone u prvoj sezoni Ariansa.

Ja mislim da je ova ekipa talentovana i da je Koetter kanal bio. Ocekujem ih na 9-7 ove sezone, definitivno u top8 ekipa NFCa. Bice bolji i od Pantera i od Falkonsa.

Mada ja mislim da je ovo sezona totalnog raspada Falkonsa i Vikingsa tj. da ce biti oko 50% ili ispod i da ce Kvin i Zimer da popiju nogobulj.

I za Detroit recimo mislim da ce biti bas dobar ove sezone, dok od Cikaga ocekujem mnogo slabiju sezonu i ostanak bez PO.

20PO Prediction SB LIV Edition Empty Re: PO Prediction SB LIV Edition Pon 24 Jun 2019, 21:33

penban

penban
Moderator
Moderator

Evo sagledavanja slike iz mog ugla.

TB - Novi HC sa pedigreom, ali stari problemi. Ume Brus da vadi kestenje iz vatre, ali ovi su baš kritični. Prvo, QB koji nije pokazao klasu u ove četiri godine. Istini za volju, ima samo jednu pravu metu, ali QB je taj koji WR treba da čini boljim. Posebna priča, što je Vinston pod pritiskom, jer nakon ove sezone mu ističe ruki ugovor. Pitanje je da li je do sada dovoljno pokazao da bude plaćen. Odbrana je druga priča, ima dosta talenta, ali sekundari treba da se dokaže i pokaže. Očekujem da budu slični kao prošle sezone, nema tu previše materijala za neki veći boom.

NYJ - Druga godina u ligi je uvek zeznuta za QB-a. Posebno kada dva puta igra protiv BB. Jeste to divizija kojom mi dominiramo, ali ove sezone će se baš tući za to drugo mesto. Kako god ne vidim da u konkurenciji OAK, CLE, LAC mogu do plejofa. Plus, doveli su fantastičnog RB koji je više šteta za svlačionicu nego šta drugo. A i šta se sve zbog Bela izdešavalo u predsezoni.

SF - tim za koji niko ne može sa 100% da kaže da li smrdi ili miriše. Da li GG dovoljno spreman da igra... to niko ne zna. Prošle sezone su ih izmučile povrede, pa nismo puno videli od njih, ali opet ko zna šta sve mogu kada su zdravi

KC - ekipa koja će doživeti imploziju ove sezone. Super je što grade tim oko mladog i perspektivnog QB koji je ogromna zvezda, ali da vidimo kakav će biti u drugoj sezoni. Liga nije bila spremna na Patrika, da vidimo da li je one hit wonder ili je prava stvar. Plus, mentalitet tima, tj njihovo HC mi ne uliva nadu da će biti na nivou iz prethodne sezone.

MIN - Kirk je jedan od QB koji je najviše puta požurivan prošle sezone. OL nije radila svoj posao, ali nikako. Ove sezone su to malo sredili. Ako OL uspe da mu da vremena biće dobro, ako ne ode Zimer iz Minesote

To je ono što mi je zapalo za oči od timova koje je Pit Bull postavio...

A takođe mislim da će PIT biti razočaranje, da će IND biti najbolji tim u AFC South i da će ta divizija uz AFC West dati dva predstavnika u PO...

Jedini problem je što je sada jun i što timovi još nisu krenuli ozbiljno da rade, tako da je ovo sve prazna priča.



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

21PO Prediction SB LIV Edition Empty Re: PO Prediction SB LIV Edition Pon 24 Jun 2019, 21:54

Pit Bull

Pit Bull
MVP
MVP

Vidis, ja se ne slazem za Pitsburg, ja mislim da uzimaju diviziju jer ih opet svi potcenjuju.

Bel je sigurno top7 RB u ligi, ali po meni nije top3, mnogo zasluga za njegove rezultate je islo zbog sjajne OL. Oni koga su god stavljali za RBa u zadnje 3-4 godine, taj je izdominirao. Ovaj mali Koner je sasvim okej bio lani. Da, Braun je otisao, to jesu veliki gubici, ali opet JuJu je prosle sezone spreman za ovo i mislim da ce lepo to izneti. Uopste glavna snaga Pitsburga po meni nije bio trio BBB. Da jeste, uzeli bi SB makar jednom. Ako njima odbrana bude na nivou i ako OL bude kako treba, bice oni sjajni plus su se resili kancera u svlacionici, a cini mi se da ih je to najvise sprecavalo, pre svih Tomlina.

Sto se Klivlenda tice, previse su kvalitetan tim da bi se raspali i bili npr. 6-10, ali mislim da nece uci u plej-of tj. da ce ostati prvi ispod crte.

22PO Prediction SB LIV Edition Empty Re: PO Prediction SB LIV Edition Pon 24 Jun 2019, 22:01

penban

penban
Moderator
Moderator

videćemo kakav će biti JuJu protiv udvajanja i najboljih protivničkih CB

za CLE sam rekao, ako svlačionica klikne nebo im je granica, ali to je franšiza sa luzerskim mentalitetom i to moraju da prevaziđu... plus, nemam puno poverenja u Bejkera (kao i u sve sophomore QB)



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

23PO Prediction SB LIV Edition Empty Re: PO Prediction SB LIV Edition Pon 24 Jun 2019, 22:02

penban

penban
Moderator
Moderator

Pit Bull ::Vidis, ja se ne slazem za Pitsburg, ja mislim da uzimaju diviziju jer ih opet svi potcenjuju.

Bel je sigurno top7 RB u ligi, ali po meni nije top3, mnogo zasluga za njegove rezultate je islo zbog sjajne OL. Oni koga su god stavljali za RBa u zadnje 3-4 godine, taj je izdominirao. Ovaj mali Koner je sasvim okej bio lani. Da, Braun je otisao, to jesu veliki gubici, ali opet JuJu je prosle sezone spreman za ovo i mislim da ce lepo to izneti. Uopste glavna snaga Pitsburga po meni nije bio trio BBB. Da jeste, uzeli bi SB makar jednom. Ako njima odbrana bude na nivou i ako OL bude kako treba, bice oni sjajni plus su se resili kancera u svlacionici, a cini mi se da ih je to najvise sprecavalo, pre svih Tomlina.

Sto se Klivlenda tice, previse su kvalitetan tim da bi se raspali i bili npr. 6-10, ali mislim da nece uci u plej-of tj. da ce ostati prvi ispod crte.

Samo za ovo komentar

U najvažnijim utakmicama taj trio nije bio zdrav i protivnici (mi najčešće) su to lako rešavali



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

24PO Prediction SB LIV Edition Empty Re: PO Prediction SB LIV Edition Pon 24 Jun 2019, 23:15

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Kvalitetna diskusija, posle duze vremena Smile
Dobri argumenti, ima istine u prici i jednog i drugog Very Happy

a sto se tampe tice mogli bi u PO sto da ne ako ih arians utegne makar kao WC. Karolina i Atlanta su cini se u silaznoj putanji, jedino taj NO... ko zna

25PO Prediction SB LIV Edition Empty Re: PO Prediction SB LIV Edition Uto 25 Jun 2019, 07:09

Pit Bull

Pit Bull
MVP
MVP

Ma preko NO nema sanse da idu. Mislim da su oni zakucani sa 10+ pobeda uz osvajanje divizije. Mada treba videti, imali su oni pod Pejtonom neke bas crne sezone, njima je Ingram bio zlata vredan, ako se Kamara skrsi... A ni Bris ne postaje mladji. Videcemo, mada mislim da ce diviziju da uzmu.

Sve u svemu, nadamo se dobroj i neizvesnoj sezoni. Ne moze ni Brejdi do 50. da osvaja...

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 3]

Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu