NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

From Russia with love

+11
Vlado997
penban
KPGS
Zver
kb8
Peyton Manning
SymphonyX
The Bad Man
Cenci D
dr.dule
zvaljo
15 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 15 ... 25, 26, 27

Ko osvaja WC 2018

From Russia with love - Page 27 Vote_lcap142%From Russia with love - Page 27 Vote_rcap 42% [ 5 ]
From Russia with love - Page 27 Vote_lcap125%From Russia with love - Page 27 Vote_rcap 25% [ 3 ]
From Russia with love - Page 27 Vote_lcap10%From Russia with love - Page 27 Vote_rcap 0% [ 0 ]
From Russia with love - Page 27 Vote_lcap18%From Russia with love - Page 27 Vote_rcap 8% [ 1 ]
From Russia with love - Page 27 Vote_lcap18%From Russia with love - Page 27 Vote_rcap 8% [ 1 ]
From Russia with love - Page 27 Vote_lcap117%From Russia with love - Page 27 Vote_rcap 17% [ 2 ]
Ukupno Glasova : 12

Zatvoreno sondiranje

Ići dole  Poruka [Strana 27 od 27]

651From Russia with love - Page 27 Empty Re: From Russia with love Sre 18 Jul 2018, 08:45

Zver

Zver
VIP
VIP

koju...bilo ih je više Very Happy



...Sa Vajominškog Univerziteta

652From Russia with love - Page 27 Empty Re: From Russia with love Sre 18 Jul 2018, 09:01

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Onu preko Rimca 97e na EP...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

653From Russia with love - Page 27 Empty Re: From Russia with love Sre 18 Jul 2018, 09:20

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

A Kecman? Mada mozda ne navijas za Cibonu

http://nfl.com/

654From Russia with love - Page 27 Empty Re: From Russia with love Sre 18 Jul 2018, 09:47

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Navijam i tu sam tekmu bio u Areni pa i uživo svjedočih navedenom al ova Đorđevićeva je ipak bila jača...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

655From Russia with love - Page 27 Empty Re: From Russia with love Sre 18 Jul 2018, 10:26

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Kad smo kod nacionalista, mene recimo nervira u poslednje vreme Tesa Tesanovic. Tako bih voleo da ga neko izriba kada negde bude gostovao. Vidi se da nikada nije posecivao Exit, ne bi bio tako konzervativan.  Very Happy

Ja cisto sumnjam da su takvi vecina i kod vas i kod nas. U vrh glave ako ih ima jace od 35%, ali verujem da su na obe strane oko 30%.

Edit: Jutros sam se zabriunuo kada sam video vest da malo manje od 40% Hrvata na sajtu N1 podrzava nastup Tompsona, a u naslovu stoji da svaki treci covek podrzava Tompsona.



Poslednji izmenio Niger iz huda dana Sre 18 Jul 2018, 10:29, izmenjeno ukupno 1 puta

656From Russia with love - Page 27 Empty Re: From Russia with love Sre 18 Jul 2018, 10:28

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Niger iz huda ::Kad smo kod nacionalista, mene recimo nervira u poslednje vreme Tesa Tesanovic. Tako bih voleo da ga neko izriba kada negde bude gostovao.

Ja cisto sumnjam da su takvi vecina i kod vas i kod nas. U vrh glave ako ih ima jace od 35%, ali verujem da su na obe strane oko 30%.
Ko gleda tu budalu uopste? Retko odvratan lik, koji dovodi slicne goste.

http://nfl.com/

657From Russia with love - Page 27 Empty Re: From Russia with love Sre 18 Jul 2018, 10:31

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Ja ga gledam zato sto mi je smesan ko crtani film. Very Happy Juce sam video njegov status koji je u neku ruku branio Topmsona i kritikovao Srbe. Mada gledam bas selektivno klipove Balkan Infa. Ako u jednoj nedelji pogledam 2-3 intervjua, neki put ni toliko. Kako imaju periode dobrih gostiju, tako zaredjaju i sa losima.

Dovode goste iz svih sfera zivota gde je voditelj skroz marginalan i pustaju goste da pricaju koliko hoce, meni je to skroz ok koncept.

658From Russia with love - Page 27 Empty Re: From Russia with love Sre 18 Jul 2018, 10:32

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Da, taj koncept je ok, ali ja tamo jos nisam naleteo na ok gosta..

http://nfl.com/

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 27 od 27]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 15 ... 25, 26, 27

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu