NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Divisional Playoffs

+19
BlackPoint
Bizon
BasBetis
Sirko
fingolfin
Peyton Manning
kb8
Pit Bull
ZippoZG
zokiruma
Steelers
Vlado997
Raising Arizona
Zver
Mos Def
Cenci D
Danijel Lg
Parangal
dr.dule
23 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 13]

26Divisional Playoffs - Page 2 Empty Re: Divisional Playoffs Pon 09 Jan 2017, 22:07

Parangal

Parangal
NFL Player
NFL Player

Pa nije NFL kao Uefa ili Fifa , možda bude malo guranje od sudca zbog domaceg terena ali nebi reko da je namješteno. Pa kako su ih zadnji put zajebali protiv green baya s onim smjesnim pravilom o hvatanju lopte...

27Divisional Playoffs - Page 2 Empty Re: Divisional Playoffs Pon 09 Jan 2017, 22:47

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Sirko ::
Vlado997 ::Ček, ček, ček... Grin bej... Dalas... Divizijska runda... Nešto mi ovo djeluje poznato odnekud... Ko neki Déjà Vu...
bilo pre dve godine na LF
Istorija se ponavlja. Vazda tako bilo. Sad već legendarna slika. Very Happy
Divisional Playoffs - Page 2 Dez-catch-or-not

28Divisional Playoffs - Page 2 Empty Re: Divisional Playoffs Pon 09 Jan 2017, 23:58

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

Steelers ::nisam pristalica raznoraznih teorija zavere, ali siguran sam da ove godine Dalas mora igrati SB... opao rejting i gledanost a kod amera je sve u novcu. 20 godina rupa, a onda 2 HOF rukija preokrecu i eto nam ga america's team u holivud stilu
business is booming...


Ako ga guraju sudci,onda će igrati,al ljudi su skužili njihovu igru,i nevjerujem da ćemo ih vidjeti u SB!

29Divisional Playoffs - Page 2 Empty Re: Divisional Playoffs Uto 10 Jan 2017, 00:17

Parangal

Parangal
NFL Player
NFL Player

Teško da ce Dallas ic do SBa , ipak su još previše zeleni.

30Divisional Playoffs - Page 2 Empty Re: Divisional Playoffs Uto 10 Jan 2017, 11:16

fingolfin

fingolfin
Rookie
Rookie

Parangal ::Teško da ce Dallas ic do SBa , ipak su još previše zeleni.

Sve u svemu bice zanimljiva utakmica, samo da ne odlucuje OT, tada GB gubi sigurno (ili zbog novcica ili zbog tradicije) Very Happy

31Divisional Playoffs - Page 2 Empty Re: Divisional Playoffs Uto 10 Jan 2017, 11:33

fingolfin

fingolfin
Rookie
Rookie

http://www.nfl.com/news/story/0ap3000000772104/article/jordy-nelson-suffered-fractured-ribs-vs-giants

Male sanse!

32Divisional Playoffs - Page 2 Empty Re: Divisional Playoffs Uto 10 Jan 2017, 11:44

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Ne znam kakvu drogu treba da mu daju da igra sa par slomljenih rebara...znam ko je lomio rebra boli kad dises, a ne da igras NFL utakmicu

http://nfl.com/

33Divisional Playoffs - Page 2 Empty Re: Divisional Playoffs Uto 10 Jan 2017, 11:53

fingolfin

fingolfin
Rookie
Rookie

Peyton Manning ::Ne znam kakvu drogu treba da mu daju da igra sa par slomljenih rebara...znam ko je lomio rebra boli kad dises, a ne da igras NFL utakmicu

Istu onu koju mu daju pred svaku utakmicu! Sa povredama posle kojih igraci u NFL pauziraju nedelju-dve, u drugim sportovima se pauzira po nekoliko meseci. Ali raja placa da gleda najbolje...

34Divisional Playoffs - Page 2 Empty Re: Divisional Playoffs Uto 10 Jan 2017, 12:05

Zver

Zver
VIP
VIP

Jedno glupo pitanje... Ko sve dobija prsten na kraju sezone u ekipi koja osvoji SB. Treneri i koordinatori me u ovom slučaju ne zanimaju. Zanima me koji igrači to dobijaju.
Da li samo oni koji su bili aktivni na toj utakmici. Da li svi članovi 53 rostera. Šta je sa igračima na IR. Da li oni dobijaju prsten. Na IR često bude igrača koji daju nemerljiv doprinos tokom sezone i fasuju season ending injury negde pred kraj, a često ima igrača koji i ne vide teren. Da li će Gronk dobiti prsten ako Patsi osvoje. Da li je Fil Sims dobio prsten one sezone kad se povredio u predzadnjoj utakmici sezone i završio na IR, a Giantsi osvojili SB.



...Sa Vajominškog Univerziteta

35Divisional Playoffs - Page 2 Empty Re: Divisional Playoffs Uto 10 Jan 2017, 12:29

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

zar gugleta nema odgovor?




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Divisional Playoffs - Page 2 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

36Divisional Playoffs - Page 2 Empty Re: Divisional Playoffs Uto 10 Jan 2017, 12:35

Zver

Zver
VIP
VIP

Izgleda da ima Very Happy

The NFL pays for the cost of 150 rings to the winning team, at roughly $5,000,000 in total, depending upon the fluctuating cost of gold and diamonds. Most rings are manufactured by memorabilia company Jostens. In 2015 (for the New England Patriots), it was reported that each ring cost $36,500, costing over $5 million, being the most expensive rings Jostens has ever produced.[1] The winning team can typically present rings to whomever they choose, including usually, but not limited to: players (active roster or injured), coaches, trainers, executives, personnel, and general staff. Some teams have also been known to give rings to former players and coaches that were on the team at some point during the season, despite not having been on the winning roster for the Super Bowl itself.[2][3] Sometimes a team will give rings to fans as part of a charity raffle.[4] Teams can distribute any number of rings, but must pay for any over the 150-ring limit. A recent trend over the last 15–20 years has been lesser rings awarded to front office staff. These are commonly called "B" and "C" level rings and are smaller and contain fewer diamonds or contain faux diamonds. The first instance of this was the Redskins Super Bowl XVII ring when many in the front office received rings that were not solid gold and contained cubic zirconia stones (which resemble diamonds). When Tampa Bay won Super Bowl XXXVII, the players and coaches received rings with a diamond-centered Lombardi trophy. Some staff received rings with a metal Lombardi trophy and real diamonds surrounding the trophy and the "C" level ring did not contain any diamonds.



...Sa Vajominškog Univerziteta

37Divisional Playoffs - Page 2 Empty Re: Divisional Playoffs Uto 10 Jan 2017, 12:38

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

fingolfin ::
Peyton Manning ::Ne znam kakvu drogu treba da mu daju da igra sa par slomljenih rebara...znam ko je lomio rebra boli kad dises, a ne da igras NFL utakmicu

Istu onu koju mu daju pred svaku utakmicu! Sa povredama posle kojih igraci u NFL pauziraju nedelju-dve, u drugim sportovima se pauzira po nekoliko meseci. Ali raja placa da gleda najbolje...
ja sam 2014. nagnječio jedno rebro i znam da nisam mogao uopšte potrčati od bola, hodati da ali potrčati ne. A on ima dva slomljena rebra. I zanemarimo bol, veliki je rizik po unutrašnje organe da on odigra meč.

38Divisional Playoffs - Page 2 Empty Re: Divisional Playoffs Uto 10 Jan 2017, 12:40

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Pa logično je da svi prsten dobiju svi igrači, treneri, asistenti...

39Divisional Playoffs - Page 2 Empty Re: Divisional Playoffs Uto 10 Jan 2017, 14:52

Parangal

Parangal
NFL Player
NFL Player

Ko da je bitno ako Nelson igra kad ionako Rodgers ima 5-10 sec vremena da nađe igraca ...

40Divisional Playoffs - Page 2 Empty Re: Divisional Playoffs Uto 10 Jan 2017, 17:40

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

ovo sto kolega kaze za vreme Rodgersa ima istine. Cowgirls su najtanji kada je u pitanju pass rusher.
po meni ovo sve ide u jedino logicno finale . GB NE.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Divisional Playoffs - Page 2 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

41Divisional Playoffs - Page 2 Empty Re: Divisional Playoffs Uto 10 Jan 2017, 17:48

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

A Atlanta? Njih bi rado volio vidjeti u finalu...

42Divisional Playoffs - Page 2 Empty Re: Divisional Playoffs Uto 10 Jan 2017, 18:27

zokiruma

zokiruma
NFL Star
NFL Star

Ja se ipak nadam SB gde gledamo PIT-GB i da GB uzme prsten Smile ono GB ne mozes a da ne postujes tako da je sa moje strane ok Smile

Ipak realnije je da NE prestavlja AFC dok NFC luzerski DAL, ova utakmica NE i HOU moze biti ili najgora u celom PO ili najbolja Smile

Videcemo koliko ce iskustvo doneti poena timovima

43Divisional Playoffs - Page 2 Empty Re: Divisional Playoffs Uto 10 Jan 2017, 18:33

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

sto se tice meca NE Hou, nisam siguran da ce to da bude lagano za NE. ipak ceo strucni stab Houstona je radio u Bostonu. HC, OC, DC, LBC . previse je tu poznatog iznutra. druga stvar je sto NE ima kvalitet ali ovo je PO i tu sitnice menjaju tok meca. mec GB NYG su najveci dokaz . cak i mec Pit Mia. da nije bilo onih pocetnickih gresaka Mia u crvenoj zoni.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Divisional Playoffs - Page 2 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

44Divisional Playoffs - Page 2 Empty Re: Divisional Playoffs Uto 10 Jan 2017, 18:37

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

da ne zaboravim da qb Hou zna da pobedi Brejdija.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Divisional Playoffs - Page 2 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

45Divisional Playoffs - Page 2 Empty Re: Divisional Playoffs Uto 10 Jan 2017, 20:09

ZippoZG

ZippoZG
Standardan
Standardan

Ako kojim slucajem budu igrali GB i SEA u finalu NFC-a, SEA prolazi 100%. Teze ce SEA pobediti ATL nego GB kojim slucajem u finalu NFC-a

46Divisional Playoffs - Page 2 Empty Re: Divisional Playoffs Uto 10 Jan 2017, 20:18

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

dr.dule ::da ne zaboravim da qb Hou zna da pobedi Brejdija.
Vise zna odbrana i Cj Anderson nego on..
Mozda je prevelik spread, al da Hou izbaci NE u Bostonu, to su sanse 1%

http://nfl.com/

47Divisional Playoffs - Page 2 Empty Re: Divisional Playoffs Uto 10 Jan 2017, 21:31

zokiruma

zokiruma
NFL Star
NFL Star

Pretera ga sada sa ovih 1%, realno sanse su male ali nisu bez sansi, bolje bi bilo da je tu mozda neki drugi tim umesto HOU ali sta je tu je Smile

48Divisional Playoffs - Page 2 Empty Re: Divisional Playoffs Uto 10 Jan 2017, 22:28

fingolfin

fingolfin
Rookie
Rookie

ZippoZG ::Ako kojim slucajem budu igrali GB i SEA u finalu NFC-a, SEA prolazi 100%. Teze ce SEA pobediti ATL nego GB kojim slucajem u finalu NFC-a

A zasto si tako siguran u to? SEA se na Lambeau nije video u W14 a Wilson je dobro prosao sto nije zavrsio na IL.

49Divisional Playoffs - Page 2 Empty Re: Divisional Playoffs Sre 11 Jan 2017, 10:35

ZippoZG

ZippoZG
Standardan
Standardan

fingolfin ::
ZippoZG ::Ako kojim slucajem budu igrali GB i SEA u finalu NFC-a, SEA prolazi 100%. Teze ce SEA pobediti ATL nego GB kojim slucajem u finalu NFC-a

A zasto si tako siguran u to? SEA se na Lambeau nije video u W14 a Wilson je dobro prosao sto nije zavrsio na IL.

Sijetl je ove sezone bio jedna ekipa kod kuce, a druga u gostima.Jos na Century link-u imaju 10 pobeda za redom u playoff-u, a verovatno se secas i onog preokreta od pre 2 godine.

50Divisional Playoffs - Page 2 Empty Re: Divisional Playoffs Sre 11 Jan 2017, 10:45

Zver

Zver
VIP
VIP

Vik Bizli će ružno da siluje Vilsona, s obzirom koliko je "kvalitetna" OL Sijetla.



...Sa Vajominškog Univerziteta

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 13]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu