NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Wild Card Weekend

+19
Parangal
Cenci D
ZippoZG
Bizon
Raising Arizona
Danijel Lg
KPGS
Miki HOF
Mean_Machine
Pit Bull
Mos Def
zokiruma
Peyton Manning
Sirko
dr.dule
Niger iz huda
Vlado997
Zver
Steelers
23 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Ići dole  Poruka [Strana 11 od 11]

251Wild Card Weekend - Page 11 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 09 Jan 2017, 14:40

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Steelers ::
Vlado997 ::
Steelers ::sad bi bilo najpametnije startere out da nam ne skrljaju nekog u frustraciji
zašto prizivaš belaj
da ne bi doslo do upravo ovog

Ben in a walking boot coming into his press conference. Vows to play next week. Hurt on last offensive play. Needless and inexcusable injury. As mentioned in the above tweet, the team’s coaching staff will, and likely should, be questioned about having their star players in the game when the contest was clearly in hand and just a formality.

Znam, ali se nešto bojim da Big Ben neće biti dovoljno spreman

252Wild Card Weekend - Page 11 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 09 Jan 2017, 15:21

fingolfin

fingolfin
Rookie
Rookie

Niko ne spominje odlicnu igru Cristine Michaela, koji je osvojio par prvih dauna u bitnim trenucima. Kako je covek otpao u Seahawksima nije mi jasno? Da li neko zna koliko tesko je povredjen Jordy, jel ima sanse da zaigra protiv DAL?

253Wild Card Weekend - Page 11 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 09 Jan 2017, 15:34

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Čeka se današnji pregled još uvijek...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

254Wild Card Weekend - Page 11 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 09 Jan 2017, 16:20

KPGS

KPGS
VIP
VIP

WC je bolja skracenica za toalet nego Wild Card, utakmice za WC solju!

255Wild Card Weekend - Page 11 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 09 Jan 2017, 16:51

fingolfin

fingolfin
Rookie
Rookie

Da ako navijas za NYG Very Happy
KPGS ::WC je bolja skracenica za toalet nego Wild Card, utakmice za WC solju!

256Wild Card Weekend - Page 11 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 09 Jan 2017, 17:28

Zver

Zver
VIP
VIP

Što je najgore i nije tako. Utakmica sinoć je 3/4 bila uzbudljiva i kvalitetna. Iako nimalo ne sporim zasluženu pobedu GB apsolutno sam siguran da je ovolika pobeda krajnje nerealna, kad se pogledaju dešavanja na terenu. Naši su se predali pa je kraj treće četvrtine i četvra bilo maltene nabijanje razlike.



...Sa Vajominškog Univerziteta

257Wild Card Weekend - Page 11 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 09 Jan 2017, 17:36

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

tako je. rezultat je nerealan. onaj td sa pola terena je nedopustiv i safs ekipa ne bi ga dobila.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Wild Card Weekend - Page 11 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

258Wild Card Weekend - Page 11 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 09 Jan 2017, 17:43

Zver

Zver
VIP
VIP

Evo jedan BOLD PREDICTION:

Pejton Mening ofanzivni koordinator NYG sezone 2017.



...Sa Vajominškog Univerziteta

259Wild Card Weekend - Page 11 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 09 Jan 2017, 17:55

Sirko

Sirko
VIP
VIP

Wild Raven ::Što je najgore i nije tako. Utakmica sinoć je 3/4 bila uzbudljiva i kvalitetna. Iako nimalo ne sporim zasluženu pobedu GB apsolutno sam siguran da je ovolika pobeda krajnje nerealna, kad se pogledaju dešavanja na terenu. Naši su se predali pa je kraj treće četvrtine i četvra bilo maltene nabijanje razlike.
ma ja sam strepeo do polovine 4. četvrtine...
Mani rez, uopste nije realan odnos. Prvih 27 min rasturali ste nas, ali niste materijalizovali. E, onda od onog hvatanja Adamsa na sideline pre prvog TD probili smo led i krenuli. Kad se sve sabere jesmo bili bolji, ali daleko od 38-13. Uzasan vam je napad bio.



Britva? Kakva bičarka? Nije skretničar nego ašov.
https://www.facebook.com/Zoka86

260Wild Card Weekend - Page 11 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 09 Jan 2017, 17:57

fingolfin

fingolfin
Rookie
Rookie

To bi bio nepotizam u NYG

261Wild Card Weekend - Page 11 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 09 Jan 2017, 18:03

fingolfin

fingolfin
Rookie
Rookie

Sirko ::
Wild Raven ::Što je najgore i nije tako. Utakmica sinoć je 3/4 bila uzbudljiva i kvalitetna. Iako nimalo ne sporim zasluženu pobedu GB apsolutno sam siguran da je ovolika pobeda krajnje nerealna, kad se pogledaju dešavanja na terenu. Naši su se predali pa je kraj treće četvrtine i četvra bilo maltene nabijanje razlike.
ma ja sam strepeo do polovine 4. četvrtine...
Mani rez, uopste nije realan odnos. Prvih 27 min rasturali ste nas, ali niste materijalizovali. E, onda od onog hvatanja Adamsa na sideline pre prvog TD probili smo led i krenuli. Kad se sve sabere jesmo bili bolji, ali daleko od 38-13. Uzasan vam je napad bio.

Ja sam to rekao posle utakmice sa redskinsima, napad NYG mi je bio ziceraski, iako im ta utakmica nije znacila.

262Wild Card Weekend - Page 11 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 09 Jan 2017, 18:05

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Jos nista o Nelsonu..stradalo je tu par rebara, a pitanje je i za unutrasnje organe

http://nfl.com/

263Wild Card Weekend - Page 11 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 09 Jan 2017, 18:06

Sirko

Sirko
VIP
VIP

Ilija mi je bio nekako ležeran, kao u fazonu "mi dobijamo ovo, samo lagano. Dobio sam ih već dva puta ovde..."
Nije bilo vatre u njemu



Britva? Kakva bičarka? Nije skretničar nego ašov.
https://www.facebook.com/Zoka86

264Wild Card Weekend - Page 11 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 09 Jan 2017, 18:07

Sirko

Sirko
VIP
VIP

Peyton Manning ::Jos nista o Nelsonu..stradalo je tu par rebara, a pitanje je i za unutrasnje organe
pomalo pederski kacigom u telo...



Britva? Kakva bičarka? Nije skretničar nego ašov.
https://www.facebook.com/Zoka86

265Wild Card Weekend - Page 11 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 09 Jan 2017, 18:08

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Sirko ::
Peyton Manning ::Jos nista o Nelsonu..stradalo je tu par rebara, a pitanje je i za unutrasnje organe
pomalo pederski kacigom u telo...
Pereira rekao da je to penalty top of helmet in defenseless WR, tako nekako

http://nfl.com/

266Wild Card Weekend - Page 11 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 09 Jan 2017, 18:14

fingolfin

fingolfin
Rookie
Rookie

Peyton Manning ::
Sirko ::
Peyton Manning ::Jos nista o Nelsonu..stradalo je tu par rebara, a pitanje je i za unutrasnje organe
pomalo pederski kacigom u telo...
Pereira rekao da je to penalty top of helmet in defenseless WR, tako nekako

Kako god, nije bilo sportski, steta za Jordya, taman je izasao iz teske povrede

267Wild Card Weekend - Page 11 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 09 Jan 2017, 18:16

fingolfin

fingolfin
Rookie
Rookie

A sta kazete za Clay Matthewsa i za napaljenost!
Fumble and recovery!

268Wild Card Weekend - Page 11 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 09 Jan 2017, 18:25

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

fingolfin ::A sta kazete za Clay Matthewsa i za napaljenost!
Fumble and recovery!


A onaj kreten iz Giantsa,lopta mu stoji kraj noge,on stoji i gleda!

269Wild Card Weekend - Page 11 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 09 Jan 2017, 18:31

Sirko

Sirko
VIP
VIP

fingolfin ::A sta kazete za Clay Matthewsa i za napaljenost!
Fumble and recovery!
zaista je super videti, ne samo on, nego i mnogi koliko su napaljeni



Britva? Kakva bičarka? Nije skretničar nego ašov.
https://www.facebook.com/Zoka86

270Wild Card Weekend - Page 11 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 09 Jan 2017, 22:56

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Cenci ::
fingolfin ::A sta kazete za Clay Matthewsa i za napaljenost!
Fumble and recovery!


A onaj kreten iz Giantsa,lopta mu stoji kraj noge,on stoji i gleda!
Čovjek je mislio da je to nekompletan pas i zato je tako sporo reagovao. Sudijama je trebalo par sekundi posle akcije da se konsultuju šta da sude.

271Wild Card Weekend - Page 11 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 09 Jan 2017, 23:10

fingolfin

fingolfin
Rookie
Rookie

Hehe... Ne pitaju se tu sudije nego Claymaker... Cool

272Wild Card Weekend - Page 11 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 09 Jan 2017, 23:35

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Zato i uce igrace da igraju do kraja na loptu bez obzira dal sudija svirao ili ne.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

273Wild Card Weekend - Page 11 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 09 Jan 2017, 23:56

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

Vlado997 ::
Cenci ::
fingolfin ::A sta kazete za Clay Matthewsa i za napaljenost!
Fumble and recovery!


A onaj kreten iz Giantsa,lopta mu stoji kraj noge,on stoji i gleda!
Čovjek je mislio da je to nekompletan pas i zato je tako sporo reagovao. Sudijama je trebalo par sekundi posle akcije da se konsultuju šta da sude.


Pa sudije uopće nisu ništa svirale,pa znači ako ništa ne sviraju da je živa igra,to što je ovaj mentol,to je druga stvar!

274Wild Card Weekend - Page 11 Empty Re: Wild Card Weekend Uto 10 Jan 2017, 13:27

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Realno, i ovaj iz Grin Beja što ga je čuvao je stao nakon pleja. Logično je da će Klej pokupiti loptu jer već ima prestavu u glavi da je to fumble dok ovi nemaju pojma

275Wild Card Weekend - Page 11 Empty Re: Wild Card Weekend Uto 10 Jan 2017, 13:39

fingolfin

fingolfin
Rookie
Rookie

Vlado997 ::Realno, i ovaj iz Grin Beja što ga je čuvao je stao nakon pleja. Logično je da će Klej pokupiti loptu jer već ima prestavu u glavi da je to fumble dok ovi nemaju pojma

Logicno je da Clay napravi fumble a sve ostalo je splet nesrecnih okolnosti po NYG afke

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 11 od 11]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu