NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Week 17

+17
Zona do trona
Steelers
Miki HOF
TMH34
Mos Def
Vlado997
dr.dule
Luke Komarowsky
viking
Parangal
Raising Arizona
Peyton Manning
Mirkony
Pit Bull
Zver
Minitron
Sirko
21 posters

Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 12]

1Week 17 Empty Week 17 Uto 29 Dec 2015, 17:08

Pit Bull

Pit Bull
MVP
MVP

Week 17 Nflweek17schedule

2Week 17 Empty Re: Week 17 Uto 29 Dec 2015, 17:13

Pit Bull

Pit Bull
MVP
MVP

Meni se nikako ne svidjaju timovi za PO ni ove godine Very Happy Recimo da je NFC interesantniji ovako na prvu.

Sto se AFCa tice iskreno ne vidim ko moze u Bostonu da savlada NewEngland 
Kladio bih se samo na ludi dan Pittsburgh koji nece igrati u PO ili na Denver da se igra u Koloradu, ovako sumnjam + kako stvari stoje Pejton nece igrati a Osvajler je krs za taj nivo.
Ostaje samo da se vidi Kansas mada nisam nesto optimistican da ce oni i Houston dobiti.

S obzirom da ce Cinncinati opet izletiti na startu, imacemo reprizu NewEngland NYJ 


Sto se NFCa tice, ja ne verujem da ce Carolina ili Arizona da igraju veliko finale iako su dosta dominatniji u odnosu na ostale timove u konferenciji. Videcemo raspored WC runde, ja ocekujem da GreenBay ode do kraja. Od Minnesota opet ne ocekujem da mogu nesto ozbiljnije u PO, sta tek reci za Washinghton ali bice interesantno ako budu igrali protiv Minesote u WC rundi, ko bi se kladio na taj mec u PO pre pocetka sezone? Seattle nakon Grin Beja po meni najozbiljniji kandidat za SB.

3Week 17 Empty Re: Week 17 Uto 29 Dec 2015, 17:14

Sirko

Sirko
VIP
VIP

jao, a u ponedeljak ujutru na posao... Nema spavanja, ili menjanje smene



Britva? Kakva bičarka? Nije skretničar nego ašov.
https://www.facebook.com/Zoka86

4Week 17 Empty Re: Week 17 Uto 29 Dec 2015, 17:42

Minitron

Minitron
Standardan
Standardan

Nažalost, nismo gledali istu sezonu, ako je GB trenutno favorit za bilo šta. Smile
Na gostujućem terenu je čak i Rodžers izgubljen, ako nije dovoljno to što im je u ofanzivnoj liniji potrebno pet kiborga (po mogućnosti japanskih) i da risiverima ubrizgaju DNK Rendija Mosa.
Sijetl je djelovao kao jedini tim koji može da pomrsi račune kad ima svoj dan, ali opet, moraće im povrede konačno doći glave.
Jednostavno, Karolina i Arizona čitave sezone igraju kao najozbiljniji timovi u ligi, i teško da će u divizijskoj rundi protiv bilo koga prokockati prednost domaćeg terena, a u finalnom NFC okršaju je apsolutno sve moguće.

Patriotsi treba prvo da dočekaju plej-of sa glavom na ramenima, očigledno. Za titulu je potrebno nešto više od improvizovanja, pa bih trenutni pesimizam odložio za januar i nekoj vedrijoj prognozi dao šansu kad prođe bye week.

5Week 17 Empty Re: Week 17 Uto 29 Dec 2015, 18:00

Zver

Zver
VIP
VIP

Nadam se ćemo dobiti Filu. Matori je zaslužio da se od klupe oprosti pobedom.



...Sa Vajominškog Univerziteta

6Week 17 Empty Re: Week 17 Uto 29 Dec 2015, 18:21

Pit Bull

Pit Bull
MVP
MVP

Pa car NFL je upravo u tome sto nam PO priredi iznenadjenja koja niko ne ocekuje, a Grin Bej ima iskustva na pretek. Jednostavno ne verujem da ce Carolina ili Arizona igrati SB, u PO kvalitet igra ogromnu ulogu ali iskustvo zna da presudi Very Happy 

A Rodzers je previse kvalitetan igrac... Videcemo, bice interesantno u svakom slucaju.

7Week 17 Empty Re: Week 17 Uto 29 Dec 2015, 18:31

Mirkony

Mirkony
Standardan
Standardan

Slika PO posle 16. weeka:

Week 17 Po12

Week 17 Afc11
Week 17 Nfc12
Week 17 Legend10

8Week 17 Empty Re: Week 17 Uto 29 Dec 2015, 19:19

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Pit Bull ::Pa car NFL je upravo u tome sto nam PO priredi iznenadjenja koja niko ne ocekuje, a Grin Bej ima iskustva na pretek. Jednostavno ne verujem da ce Carolina ili Arizona igrati SB, u PO kvalitet igra ogromnu ulogu ali iskustvo zna da presudi Very Happy 

A Rodzers je previse kvalitetan igrac... Videcemo, bice interesantno u svakom slucaju.
Car sumnjam da ce u SB, pasce, sumnjam da ce u finale NFC uopste
Ari nece jer sam ih prokleo
najvece sanse dajem Seattle

http://nfl.com/

9Week 17 Empty Re: Week 17 Uto 29 Dec 2015, 20:43

Raising Arizona

Raising Arizona
VIP
VIP

@PitBull

Pogledaj neku utkamicu Pekersa i promenices misljenje
Nije sve u jednom coveku koliko god dobar bio Zeka
Njemu je startna OL KATASTROFALNA a sad ni nju kompletnu nema (Bakhtiari OUT i protiv nase se povredila jos dvojica)
Grin Bej sa ubedljivo najgorom OL u ligi nema sta da trazi u PO koliko god AR kvalitetan QB bio



 photo AZcardsscript.gif

10Week 17 Empty Re: Week 17 Uto 29 Dec 2015, 20:54

Pit Bull

Pit Bull
MVP
MVP

Pogledao sam sigurno 10 utakmica najmanje GreenBay ove sezone, sto uzivo sto u "condensed" nakon meceva, sve to stoji sto vi pricate, ali PO je potpuna druga prica, svi daju svoj maximum, videcemo. Imam neki osecaj da ce Pekersi da bude iznenadjenje plej-ofa. Nije sad bas da pricamo o SanFrancisco pa da kazemo da nemaju nikakve sanse...

11Week 17 Empty Re: Week 17 Uto 29 Dec 2015, 20:58

Raising Arizona

Raising Arizona
VIP
VIP

Naravno da imaju, imaju vise nego mi 2009. tako da je sve moguce
Samo ono sto sam video u nedelju ono je dugometrazni horor



 photo AZcardsscript.gif

12Week 17 Empty Re: Week 17 Uto 29 Dec 2015, 23:04

Mirkony

Mirkony
Standardan
Standardan

Čitam razne power rankige, pa pitanje da li će dominantni timovi zadržati formu i jeste uvek glavno! Uostalom kao i svake godine. Jbt, nisam stigao da pogledam ni jednu utakmicu KC!Moraću da premotavam u nazad.

13Week 17 Empty Re: Week 17 Sre 30 Dec 2015, 00:44

Pit Bull

Pit Bull
MVP
MVP

Meni je Kansas jedna velika nepoznanica kada je PO u pitanju, u ovoj seriji pobeda su jedino dobili Denver i to na strani od kvalitetnijih timova tj. timova koji ce igrati PO. Eventualno jos Pittsburgh mada oni su blize tome da ne igraju PO.

I prosli put su igrali u WC rundi protiv sampiona juga, samo je tada to bio Indianapolis , kakav preokret je tada izrezirao Luck...

14Week 17 Empty Re: Week 17 Sre 30 Dec 2015, 08:54

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Pit Bull ::Meni je Kansas jedna velika nepoznanica kada je PO u pitanju, u ovoj seriji pobeda su jedino dobili Denver i to na strani od kvalitetnijih timova tj. timova koji ce igrati PO. Eventualno jos Pittsburgh mada oni su blize tome da ne igraju PO.

I prosli put su igrali u WC rundi protiv sampiona juga, samo je tada to bio Indianapolis , kakav preokret je tada izrezirao Luck...
definitivno su dobri, al 9 pobeda za redom, prosto sumnjam da su toliko dobri da vezu 12-13 pobeda
mada ako se vrate Hali i Houston i Smith nastavi da igra sigurno, sve je moguce

http://nfl.com/

15Week 17 Empty Re: Week 17 Sre 30 Dec 2015, 15:29

Parangal

Parangal
NFL Player
NFL Player

Igrao bi tiket na Jetse , Houston što mi djeluje prilično sigurno e sad dali da igram na GB protiv Minesote ili da probam na Vikinge što mislite ?

16Week 17 Empty Re: Week 17 Sre 30 Dec 2015, 15:33

Sirko

Sirko
VIP
VIP

Ja mislim da zaobiđeš taj par. Pre bi igrao u hendikepu na NE protiv MIA. Igracu i over na CHI-DET, jer nikom ništa ne treba.



Britva? Kakva bičarka? Nije skretničar nego ašov.
https://www.facebook.com/Zoka86

17Week 17 Empty Re: Week 17 Sre 30 Dec 2015, 16:17

Parangal

Parangal
NFL Player
NFL Player

U mojoj kladi nema takve ponude , samo 1 X 2.Znam da je to zajeban dvoboj MIN i GB ali moram tu nešto igrat jer ga planiram gledat pa da mi bude što zanimjivije Very Happy

18Week 17 Empty Re: Week 17 Sre 30 Dec 2015, 16:36

Sirko

Sirko
VIP
VIP

aaaaa... onda X Very Happy

šalim se... Kec na nas.



Britva? Kakva bičarka? Nije skretničar nego ašov.
https://www.facebook.com/Zoka86

19Week 17 Empty Re: Week 17 Sre 30 Dec 2015, 19:18

viking

viking
VIP
VIP

Sirko ::aaaaa... onda X Very Happy

šalim se... Kec na nas.
Laughing Laughing Laughing



Week 17 10628238_10152682700463035_8539326837381196049_n
http://www.vikings.com

20Week 17 Empty Re: Week 17 Čet 31 Dec 2015, 12:52

Mirkony

Mirkony
Standardan
Standardan

Zona do trona ::Gledajuci juce nas pass rush,imao sam flashback za flashbackom odbrane Chicaga Bearsa iz 1985 godine.

Ovo nocas je bio meet you at the QB part II.

Kao sto su se igraci odbrane Bearsa 1985 ljutili ako bar trojica ne sack-uju protivnickog QB.

Ovo je najbolji tim Arizone u istoriji,SB, sad ili nikad!

Čoveče, gde se seti (koliko imaš god?) ili si živa enciklopedija!!! Svaka čast! Dobio nas je samo fenomenalni Den Marino u seyoni, XX SB je bio naš 46-10 at Pats!
Da bili su to slavni dani! Evo malo sam googlao!

21Week 17 Empty Re: Week 17 Sub 02 Jan 2016, 00:30

Pit Bull

Pit Bull
MVP
MVP

11 od 12 timova znamo za PO a samo jedan zna sa koje pozicije krece u PO, svi ostali jos "nesigurni" tako da moze biti zanimljivo kolo ali svakako Buffalo NYJ mec kola. Ocekujem da NYJ ipak dobiju, mislim da su vise zasluzili PO od Pittsburgh

22Week 17 Empty Re: Week 17 Sub 02 Jan 2016, 13:03

Parangal

Parangal
NFL Player
NFL Player

Moraju dobit Jetsi ako sad uprskaju nek se premjesti klub u LA Very Happy

23Week 17 Empty Re: Week 17 Ned 03 Jan 2016, 11:55

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

The final Football Sunday of the regular season is officially here...

http://nfl.com/

24Week 17 Empty Re: Week 17 Ned 03 Jan 2016, 12:13

Zver

Zver
VIP
VIP

Eeej druuugovi jeel vaam žaooo, jel vam žao, jel vam žao
Rastanaaak se priiimaaakaaaooooo



...Sa Vajominškog Univerziteta

25Week 17 Empty Re: Week 17 Ned 03 Jan 2016, 13:50

Luke Komarowsky

Luke Komarowsky
NCAA
NCAA

Parangal ::Igrao bi tiket na Jetse , Houston što mi djeluje prilično sigurno e sad dali da igram na GB protiv Minesote  ili da probam na Vikinge što mislite ?

Nisam siguran da i jedan i drugi tim žarko žele pobedu u tom meču jer šampion divizije ide u PO na Seattle a drugoplasirani na Washinghton ! Ispravi me ako grešim.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 12]

Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Sledeći

Similar topics

-

» Week 12
» Week 7
» Week 14
» Week 12
» Week 8

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu