NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Premier League

+22
Sirko
El Jefe runs San Diego
KPGS
Miki HOF
kb8
Mean_Machine
Pohovani feniks
Danijel Lg
Vlado997
Zver
Niger iz huda
animal
ZippoZG
coa sensei
dr.dule
Palermo
Steelers
Mos Def
penban
Bugi
Peyton Manning
Srbistuta
26 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 20 ... 39  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 39]

26Premier League  - Page 2 Empty Re: Premier League Ned 31 Maj 2015, 00:57

Srbistuta

Srbistuta
MVP
MVP


back to back FA kup
Martinez ce tesko u ASNL ali se ne slazem da je isti kao Ziru.
Ziru, koliko god da ga ljudi pljuju, je veoma nasao svoje mesto u igri Arsenala.
Kljucna je njegova uloga kada igra okrenut ledjima i vraca loptu glavom ili odigrava iz prve za vezne igrace ili krila. Mozda sam subjektivan ali to niko ne ume da radi bolje od njega na celom svetu.
Visok je u pizdu materinu - metar devedes' pet, idemo na dva nula peeeet! i velika je opasnost kod prekida i velika pomoc u defanzivi kod prekida.
Pola sezone je proveo out zbog preloma noge i od kako se vratio nanizao je fino on to golova, koga ne mrzi poz da proveri ali mislim da je zabio 14 u ligi.

Ono sto ne valjda je da ima brzinu jebene puzavice i tu ga Dzekson sije za tri klase.

27Premier League  - Page 2 Empty Re: Premier League Ned 31 Maj 2015, 16:38

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Premier League  - Page 2 14330727676931

http://nfl.com/

28Premier League  - Page 2 Empty Re: Premier League Pon 01 Jun 2015, 16:33

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Football clubs deconstructed: What is your team made of?

http://nfl.com/

29Premier League  - Page 2 Empty Re: Premier League Čet 04 Jun 2015, 20:35

Zver

Zver
VIP
VIP

Premier League  - Page 2 11412420_1456664547707090_2875344401132255884_n

funny



...Sa Vajominškog Univerziteta

30Premier League  - Page 2 Empty Re: Premier League Čet 04 Jun 2015, 21:37

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

lol!

31Premier League  - Page 2 Empty Re: Premier League Sre 24 Jun 2015, 11:00

Srbistuta

Srbistuta
MVP
MVP

Cenim da ce sledece nedelje da nastane haos

- Liverpul se "pojacao" u napadu s Robertom Firminom, kazu samo tri milke manje od Sanceza, sta li puse na tom Enfildu Travaši

- Ceh vec vidjen u Arsenalu - http://mediacdn.fanatix.com/media/a3/3a/75290ec514afe85f7377672e52b44923c889/upload.fanatix.mp4

- Mandzukic presao u Juve
- Dzekson Martinez na vratima Jorgandzija
- Falcao blizu prelaska u Celzi

32Premier League  - Page 2 Empty Re: Premier League Pon 29 Jun 2015, 16:40

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

Premier League  - Page 2 Gun__1435588130_CECH_711_TO_USE

zvanično, ne da je bilo neizvesno

33Premier League  - Page 2 Empty Re: Premier League Uto 14 Jul 2015, 15:36

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

Di Maria blizu prelaska u PSG.

Ne kapiram Utd, umesto da baziraju igru na Di Mariji i prave tim oko njega oni ga prodaju.

34Premier League  - Page 2 Empty Re: Premier League Sre 15 Jul 2015, 14:10

penban

penban
Moderator
Moderator

Vlasnik fudbalskog kluba Mančester Siti, Šeik Mansur, sumu od 59 miliona funti zaradi od 7 ujutru do 2 popodne.



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

35Premier League  - Page 2 Empty Re: Premier League Sre 15 Jul 2015, 14:12

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

jeste da zarađuje mnogo ali mnogo i troši

P.Ewing

36Premier League  - Page 2 Empty Re: Premier League Sre 15 Jul 2015, 14:13

penban

penban
Moderator
Moderator

Onda ne cudi da je onolike pare dao da onu budalu iz Liverpula



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

37Premier League  - Page 2 Empty Re: Premier League Sre 15 Jul 2015, 14:13

penban

penban
Moderator
Moderator



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

38Premier League  - Page 2 Empty Re: Premier League Sre 15 Jul 2015, 14:41

Zver

Zver
VIP
VIP

Koliko bi tom Šeiku trebalo vremena da zaradi dovoljno novca da isplati Deza ako za osnovu uzmemo sumu koju.

a) Nudi JJ
b) Traži Dez
c) Koju zarađuje Megatron

Very Happy



...Sa Vajominškog Univerziteta

39Premier League  - Page 2 Empty Re: Premier League Sre 15 Jul 2015, 23:02

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

penban ::
Laughing

40Premier League  - Page 2 Empty Re: Premier League Ned 02 Avg 2015, 18:37

penban

penban
Moderator
Moderator

Nisam gledao, ali cestitke Tobdzijama na pobedi



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

41Premier League  - Page 2 Empty Re: Premier League Ned 02 Avg 2015, 22:56

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

Smorinjo danas dotakao dno ljigavštine izjavom i bacanjem medalje

42Premier League  - Page 2 Empty Re: Premier League Pon 03 Avg 2015, 00:33

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Gledam sada kvote i nije mi jasno na koju foru Siti ima vece sanse od Arsenala za titulu.

Ove godine cu vise da pratim PL i pored Junajteda praticu Celzi, Liverpul i Arsenal.Kod Celzija me interesuje koliko jos dugo Murinjo moze da izdrzi, jer se ni u jednom klubu nije zadrzao duze od tri godine.A i do sada se pokazalo da je on poceo da gubi kontrolu nad timom u trecoj sezoni i u Realu i u Celziju je ostao praznih saka.Liverpul ce me najvise interesovati zbog Bentekea i Firmina tj kako ce se ta dvojica uklopiti.Arsenal konacno ima vrhunskog golmana, pa da vidimo da li konacno mogu do titule ili ce i dalje da gledaju konkurentima u ledja.Deluje mi da im fali jos jedno krilo u rotaciji, tacnije neko ko ce da ima slicnu rolu kao Podolski.Veoma malo sam ih gledao, ali generalno mi se ne svidja sto je Kasorlu povukao dok mu Remzi igra krilo i tako sto jos par igraca Venger premesta sa njihovih prirodnih pozicija.VG je jos gori od njega, ali uopste ne vidim da Junajted moze ozbiljnije da zapreti.

43Premier League  - Page 2 Empty Re: Premier League Pon 03 Avg 2015, 09:34

Zver

Zver
VIP
VIP

poptuno je svejedno kakve su kvote kad se zna da će WHU biti šampion



...Sa Vajominškog Univerziteta

44Premier League  - Page 2 Empty Re: Premier League Pon 03 Avg 2015, 11:01

Sirko

Sirko
VIP
VIP

Mislim da Arsenal ce se ozbiljno boriti za titulu, ne zbog ove pobede nego sto su sve uigraniji...
Čak mislim da mogu da osvoje.
Takodje četvorka se izdvaja nekako. ARS, CHE, MU, MC...



Britva? Kakva bičarka? Nije skretničar nego ašov.
https://www.facebook.com/Zoka86

45Premier League  - Page 2 Empty Re: Premier League Pon 03 Avg 2015, 12:20

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

Bazen

46Premier League  - Page 2 Empty Re: Premier League Pon 03 Avg 2015, 14:33

Srbistuta

Srbistuta
MVP
MVP

Spartacus ::Deluje mi da im fali jos jedno krilo u rotaciji, tacnije neko ko ce da ima slicnu rolu kao Podolski.

Podolski Hmm

Nadam se niko Very Happy
Lik se apsolutno nije snasao u Arsenalu.
Krila ima koliko oces: Alexis, Theo, Ox, Ezil, Santi kad zatreba, Jack kad zatreba, Welbeck kad zatreba, ceka se Gnaby da se vrati u match fit formu a sa klupe vrebaju super talentovani Awobi i i i THE JEFF (Jeff Reine-Adelaide) - od sledece sezone u uskoj konkurenciji za ballon d'or!


Ako neko treba da dodje i da pojaca squad, onda je to neki backup za Coquelin-a. Ostalo je ok. Ne vidim da ce doci napadac iz nekoliko razloga.

1. Ziru je produzio ugovor i ekipa najbolje igra kada je on u postavi. Igra ledjima mu je top 3 u svetu i hrani ostatak tima.
2. Ocekuje se da ostatak ekipe doprinese. Ovde najvise mislim na Volkota koji je propustio celu sezonu i pola one tamo. Ox je spreman da eksplodira ukoliko ga povrede zaobidju, Remzi je stasao, Sanchez je haos, Santi, Dzek, i Ezil su uvek opasni za gol ili da kreiraju gol sansu.
3. Volkot je produzio ugovor - ocekuje da igra.
4. Welbz je prosle godine potpisao. Nije se proslavio ali nije bio ni los s obzirom da je igrao s povredom cele sezone. Ako bi neko dosao znaci da Welbz pusi klupu, odnosno pada na depth chartu - not gonna happen.

Posle x godina, Arsenal izleda kompaktno i veoma zrelo na terenu.

Ja i dalje mislim da je ogavni Celzi i dalje no.1 favorit za titulu, pogotovo ako se onom indijancu Ramirezu i Banetu trti tolerisu neke stvari poput onih juce. Znaci koji kurac je ono?! Srecom sada je tu Coquelin da polomi picku svakom ko startuje bezobrazno, kao sto je to nekada Viera radio Cool

Jedinstvo me zanima ali se onda setim koji debil ih vodi dok mislim da ce Siti da tankuje ove godine kako bi doveli KLopa ili Guardiolu sledece.

Bazen ce verovatno promeniti trenera do Novembra Very Happy

47Premier League  - Page 2 Empty Re: Premier League Pon 03 Avg 2015, 17:47

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Vise sam mislio na igraca tog kalibra(ne treba vam lupam Rojs kada imate Sanceza, vise mislim na solidnu rezervu), Podolski po meni nije bio los u pocetku ali se poslednjih godinu ipo dana u Arsenalu pogubio, meni je to bogohuljenje kada Ozila guras na poziciju gde nije najproduktivniji i da sam gledao vise Arsenal prosle sezone vise bih pizdeo.Isto mi se ne svidja kada Remzika igra na krilu, Velbek vec moze da pruzi dobro izdanje na levom krilu.Mislio sam vise na krilo koje ce da vam popuni rotaciju, Aleksis ima naravno zacementirano mesto na toj poziciji.Od Avobija moze da bude nesto, nekako sam i ja stekao utisak da mozda neko od tih mladjih se probije do statusa rezerve.

Ne verujem da cete da dovodite pojacanje kao DM zbog toga sto Arteta i Flamini imaju ugovor na godinu dana i ne verujem da ce da mrdaju iz Arsenala.Koliko je samo prelaznih rokova proslo da je Arsenalu trebao DM?Ne verujem da ce i ovaj put Venger da se aktivira po tom pitanju.

48Premier League  - Page 2 Empty Re: Premier League Pon 03 Avg 2015, 18:50

Srbistuta

Srbistuta
MVP
MVP

Wenger je oduvek bio protivnik gomilanja igraca i prvi ce da pruzi sansu nekom nego da dovede zamenu.
Eno vidi sta se desava sa igracim u Sitiju i Celziju...
Poldi se nikako nije snasao u Arsenalu zato sto je jako specifican igrac. Sto se same zavrsnice tice, tu je apsolutno top class i malo je igraca sa takvom realizacijom ispred gola. Plus, ima jebenu topinu od leve noge!
S druge strane, ne ume da dribla i work rate mu je buljaski a nije neki kreator igre da kazes. Oce on da se vrati nazad da primi loptu i da ucestvuje u napadu ali ako si napadac u Arsenalu (u ovoj trenutnoj postavci) onda moras da budes spreman da prihvatis loptu, igras ledjima, utrcavas u kanale iza odbrane itd...Poldi to jednostavno nije umeo ili nije navikao da radi. Zao mi ga jer je bio fan favourite i sve ukupno veliki gotivac ali nije imao mesto u timu.

49Premier League  - Page 2 Empty Re: Premier League Čet 06 Avg 2015, 08:59

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Premier League  - Page 2 Untitled

http://nfl.com/

50Premier League  - Page 2 Empty Re: Premier League Čet 06 Avg 2015, 09:13

penban

penban
Moderator
Moderator

Murinjo se kurci... samo je zamenio igrace koji su otisli



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 39]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 20 ... 39  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu