NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Offseason 2015 - pijaca, dojave, suskanja , tracevi i ostalo

+24
Mos Def
Zona do trona
mardok
evatim89
Bugi
el maestro
STP
Jacob
Vlado997
Miki HOF
Steelers
Zver
Sirko
Nik88
Niger iz huda
kb8
dr.dule
Danijel Lg
Peyton Manning
SymphonyX
Lomljiv u struku
Pit Bull
Srbistuta
Raising Arizona
28 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 24 ... 44  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 4 od 44]

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Zamisli tek da nama zamijeni brata.

Zver

Zver
VIP
VIP

ne znam za vas ali ja se zezam u velikoj meri, odnosno verujem da on ne može biti DC u NYG. On forsira one svoje 3-4 odbrane a mi jednostavno nemamo ljudstvo za tako nešto.



...Sa Vajominškog Univerziteta

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

A mi imamo 3-4 odbranu.

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

dr.dule ::


Offseason 2015 - pijaca, dojave, suskanja , tracevi i ostalo - Page 4 Blackmonday

Jets fire Rex Ryan after six seasons, GM John Idzik after two

Falcons fire Mike Smith after 6-10 year

Bears fire general manager Emery after three years

The 49ers announced that Harbaugh and the team had mutually decided to part ways, wrapping up a deeply disappointing 8-8 campaign after three terrific seasons




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Offseason 2015 - pijaca, dojave, suskanja , tracevi i ostalo - Page 4 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

Bears fire coach Marc Trestman, GM Phil Emery




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Offseason 2015 - pijaca, dojave, suskanja , tracevi i ostalo - Page 4 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

samo polako oterace i brku. tu dolazi Dule, Stan ga rano jutros zvao da se pojavi u prostorijama tima u Misuriju

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

Dule se javio i rekao da ce pomoci Brki da sredi redove na raspustu.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Offseason 2015 - pijaca, dojave, suskanja , tracevi i ostalo - Page 4 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

The New York Daily News reports the Jets have "reached out" to Jim Harbaugh about their head-coaching vacancy.
Reporter Manish Mehta is confirming ESPN's Adam Schefter's report.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

Srbistuta

Srbistuta
MVP
MVP

pljuc

Pit Bull

Pit Bull
MVP
MVP

Op op, bilo bi odlicno, jeb'o ga Michigan Very Happy

Zver

Zver
VIP
VIP

On i Bili u istoj diviziji bi prouzrokovali da kompletan univerzum odma' kolabira u džinovsku crnu rupu kao predstanje novog velikog praska....



...Sa Vajominškog Univerziteta

Pit Bull

Pit Bull
MVP
MVP

Al' ozbiljno mi nije jasno sto fura pricu sa Michiganom a celi NFL ga hoce jbt... Ej koledz fudbal pored NFL-a, jebes to...

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Sta ce covek da se bakce sa njima, Micigen bih uvek izabrao ispred Dzetsa na njegovom mestu.Ima vremena za njega, vratice se u svakom slucaju u contenderu nekom a to Dzetsi nisu.

Pit Bull

Pit Bull
MVP
MVP

Spartacus ::Sta ce covek da se bakce sa njima, Micigen bih uvek izabrao ispred Dzetsa na njegovom mestu.Ima vremena za njega, vratice se u svakom slucaju u contenderu nekom a to Dzetsi nisu.

Veci je smek pokusati sa slabijim timom uci u PO...

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Da je to Ouklend ne bih se bunio, ovako su raspali Dzetsi. Very Happy Skok sa konja na magarca, sa druge strane Micigen je institucija.

Zver

Zver
VIP
VIP

pa on je od ekipe koja smrdi na sve strane napravio TOP 3 ekipu lige. Ne vidim zašto to ne bi mogao da uradi sa Jetsima.



...Sa Vajominškog Univerziteta

Sirko

Sirko
VIP
VIP

Jetsi nisu toliki kanal koliko se misli. Jebe ih napad pa ih rastura. D je jaka

Da im mi pozajmimo Zeku sledecu sezonu, eto PO



Britva? Kakva bičarka? Nije skretničar nego ašov.
https://www.facebook.com/Zoka86

Pit Bull

Pit Bull
MVP
MVP

Spartacus ::Da je to Ouklend ne bih se bunio, ovako su raspali Dzetsi. Very Happy Skok sa konja na magarca, sa druge strane Micigen je institucija.

Kad bi u kosarci birao izmedju Dukea i npr. Orlanda, ti bi Duke izabrao?

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Zasto si pitao kada znas odgovor, da je neka trofejna i velika fransiza naravno da bih u tom slucaju pre izabrao nju nego koledz tim.

Pit Bull

Pit Bull
MVP
MVP

Pa ne znam, cudi me iskreno Very Happy Ja bih uvek izabrao pre bilo koju pro ekipu nego najjacu koledz...

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Micigen vec sada ima poduzi post, a i pre te 97 kada su osvajali proslo je puno vremena od njihove prethodne titule.Dobar deo titula je iz prve polovine dvadesetog veka.Sa te strane bi barem iz mog ugla bio veci izazov nego da preuzmem Dzetse, da pokusam da osvojim titulu koju njeni navijaci cekaju skoro dve decenije.Sa druge strane to je najveci stadion u zemlji, a nije uopste tajna da je bolja atmosfera i jos veca ludnica na stadionu kada su koledz utakmice.

Pit Bull

Pit Bull
MVP
MVP

Naravno, sto se atmosfere tice to je dobro poznato ali opet nije ista stvar voditi pro ili koledz ekipu... Barem iz moje tacke gledista...

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

sa moje tacke gledista nije ti nista Very Happy



Offseason 2015 - pijaca, dojave, suskanja , tracevi i ostalo - Page 4 Potpis

Lomljiv u struku

Lomljiv u struku
Standardan
Standardan

Samo koledž mafija može to da priušti

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

Dzimi peder se usrecio. Dobio dobru lovu, moze ds radi sta hoce ali mu igracki potencijal krs. Sada ce moci da regrutuje klince ali za ovu godinu mu je kasno. Tek sledece mozda moze uzeti neki kvalitetan talenat




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Offseason 2015 - pijaca, dojave, suskanja , tracevi i ostalo - Page 4 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 4 od 44]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 24 ... 44  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu