NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Offseason 2014 - pijaca, dojave, suskanja , tracevi i ostalo

+14
STP
Rasha
Zona do trona
Danijel Lg
Lomljiv u struku
Srbistuta
Niger iz huda
Zver
Vlado997
penban
black & silver
Steelers
Mos Def
kb8
18 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Ići dole  Poruka [Strana 8 od 8]

penban

penban
Moderator
Moderator

Opet, sve zavisi od toga da li ce Linc igrati. Kada je on na terenu uglavnom WR imaju 1 na 1

Mislim da bih se tako i ja proslavio kao WR u Sijetlu Very Happy



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

penban ::Linc gubi dnevno 30k sto se ne pojavljuje na kampu, znaci da ce ugovor koji mu ponude morati da bude oko 8-9 miliona po sezoni. Jeste covek degen, ali on je bukvalno napad Sijetla... mada je vec dobio neke pare... mislim da je Sijetl u nezgodnoj poziciji i da ce oni popustiti i dati mu nov ugovor.

Linc ima 28 godina. Mozda dobije lepu cifru u prve dve godine ugovora,sve ostalo je ludost sa aspekta Seahawksa.

Ne bi me uopste iznenadilo i da Seahawksi ne popuste pred zahtevima njegovog agenta...

penban

penban
Moderator
Moderator

Buccaneers and former Pro-Bowl G Carl Nicks have mutually agreed that they will part ways, ending his tenure with the team.



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

penban

penban
Moderator
Moderator

Zona do trona ::
penban ::Linc gubi dnevno 30k sto se ne pojavljuje na kampu, znaci da ce ugovor koji mu ponude morati da bude oko 8-9 miliona po sezoni. Jeste covek degen, ali on je bukvalno napad Sijetla... mada je vec dobio neke pare... mislim da je Sijetl u nezgodnoj poziciji i da ce oni popustiti i dati mu nov ugovor.

Linc ima 28 godina. Mozda dobije lepu cifru u prve dve godine ugovora,sve ostalo je ludost sa aspekta Seahawksa.

Ne bi me uopste iznenadilo i da Seahawksi ne popuste pred zahtevima njegovog agenta...

Mislim da ima on jos 4 godine. Neka mu daju slican ugovor kakav je Carls dobio. Lepo 8 miliona po sezoni, ali samo novac u prvoj godini garantovan i cao..



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

penban

penban
Moderator
Moderator

Colts RB Vick Ballard has torn his Achilles, source says. Brutal. Looking at another lost season



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Znači, otvorena sezona povreda na kampovima.

penban

penban
Moderator
Moderator

Gledam konferenciju za stampu CLE
Hojer je gospodin, Dzoni je dzukela...

Iskreno navijam za Hojera da dobije posao startnog QB-a, a nadam se da ce se Dzoni smiriti i skontati da je srecan sto ima priliku da igra u NFL-u



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

penban

penban
Moderator
Moderator

Former Bucs and Saints G Carl Nicks: "After careful consideration, I have made the decision to step away from the game."



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

e ovako se dolazi u kamp

Offseason 2014 - pijaca, dojave, suskanja , tracevi i ostalo - Page 8 Temp2014_TC_PlayerArrival_0725_0010--nfl_mezz_1280_1024
Offseason 2014 - pijaca, dojave, suskanja , tracevi i ostalo - Page 8 Temp2014_TC_PlayerArrival_0725_0018--nfl_mezz_1280_1024



Poslednji izmenio Steelers dana Sub 26 Jul 2014, 18:38, izmenjeno ukupno 1 puta



Offseason 2014 - pijaca, dojave, suskanja , tracevi i ostalo - Page 8 Potpis

penban

penban
Moderator
Moderator

Offseason 2014 - pijaca, dojave, suskanja , tracevi i ostalo - Page 8 10421511_757673937612630_273079323782073111_n



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

koja je priča sa manzielom, nisam pratio ništa ovih dana. kao nešt nisu zadovoljin sa njim?

penban

penban
Moderator
Moderator

kazu otvoreno takmicenje, ali Hojer startuje prvu utakmicu

navodno su mu rekli da se smire i svi su na istoj strani, ali videcemo kako ce se to zavrsiti
sad je imao prvi trening sa CLE u punom sastavu, uzeo je snepove sa drugim timom... kao zadovoljni su time sto vide i da je naucio plejbuk bolje nego sto su mislili da ce



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Gazda ::koja je priča sa manzielom, nisam pratio ništa ovih dana. kao nešt nisu zadovoljin sa njim?
Postoji slika u kojoj on mota gudru u dolar ili sipa kokain(nebitno). On je na tu i slične fotografije rekao da je to njegov prvatni život i da smije da radi šta hoće.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 8 od 8]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu