NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Defanzivni igrac godine?

+14
black & silver
T-Wolf
kb8
Peyton Manning
cooper
markosto
Srbistuta
Raising Arizona
Miki HOF
dr.dule
penban
Sirko
Danijel Lg
braun
18 posters

Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 3]

1Defanzivni igrac godine? Empty Defanzivni igrac godine? Uto 13 Nov 2012, 21:01

braun


NCAA
NCAA

Ko ce po vasem misljenju biti najbolji defanzivni igrac ove godine? Trenutno je po mom misljenju ovo borba izmedju Dzej Dzej Vata i Carlsa Tilmana a tu im se moze prikljuciti i Von Miler.

Dzej Dzej Vat mozda ima blagu prednost jer iako igra kao 3-4 defanzivni end i dalje je ogromna pretnja za pas igru,sto se moze videti po broju sekova i izblokiranih paseva.

Tilman je usavrsio takozvani "Peanut punch" i trenutno je najveca nocna mora svakog risivera. Odbrana Cikaga je u celini fenomenalna ali je Tilman trenutno najbitniji faktor u njihovoj pas odbrani.

Vase misljenje?

2Defanzivni igrac godine? Empty Re: Defanzivni igrac godine? Uto 13 Nov 2012, 21:05

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

pa u pravu si, ovo su igraci koji su obilježili dosadašnji tok sezone
polako,vidjecemo da lu će čikago i protiv boljih ekipa uspjeti da održi visok nivo u odbrani



STANE VAS SVE PRATI

3Defanzivni igrac godine? Empty Re: Defanzivni igrac godine? Uto 13 Nov 2012, 21:13

Sirko

Sirko
VIP
VIP

uz Tilmana, i Watta ja bi dodao Jenningsa, čovek odlično pokriva, mislim da ima i čak 8 presečenih lopti...



Britva? Kakva bičarka? Nije skretničar nego ašov.
https://www.facebook.com/Zoka86

4Defanzivni igrac godine? Empty Re: Defanzivni igrac godine? Uto 13 Nov 2012, 21:13

penban

penban
Moderator
Moderator

robert de niro ::uz Tilmana, i Watta ja bi dodao Jenningsa, čovek odlično pokriva, mislim da ima i čak 8 presečenih lopti...

+1



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

5Defanzivni igrac godine? Empty Re: Defanzivni igrac godine? Uto 13 Nov 2012, 21:14

braun


NCAA
NCAA

Danijel LG ::pa u pravu si, ovo su igraci koji su obilježili dosadašnji tok sezone
polako,vidjecemo da lu će čikago i protiv boljih ekipa uspjeti da održi visok nivo u odbrani
Vec prvi sledeci test im je protiv San Franciska i tu cemo videti da li su zreli za nastavak sezone.

Iskreno,mislim da Tilman i Dzenings ne bi trebali da imaju problema protiv Krebtrija i Mosa,ali ce Gor i Hanter namuciti njihovu defanzivnu liniju.

6Defanzivni igrac godine? Empty Re: Defanzivni igrac godine? Uto 13 Nov 2012, 21:14

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

Miler i Vat su najbolji . bice mrtva trka do kraja. JJ uvek udvajaju i sa takvim krmicima na grbaci , dolazi do protivnika.
Miler kao pozadinac , deluje cudesno kada se pokrene.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Defanzivni igrac godine? Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

7Defanzivni igrac godine? Empty Re: Defanzivni igrac godine? Uto 13 Nov 2012, 21:20

braun


NCAA
NCAA

I Demarkus Ver bi mogao da se umesa ovde,s njim se nikad ne zna,prosto bi mogao da poludi i izdominirra u ostatku sezone.

8Defanzivni igrac godine? Empty Re: Defanzivni igrac godine? Uto 13 Nov 2012, 21:35

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

<<<<<---------------------------------------------

9Defanzivni igrac godine? Empty Re: Defanzivni igrac godine? Sre 14 Nov 2012, 17:05

Raising Arizona

Raising Arizona
VIP
VIP

D Wash HoF



 photo AZcardsscript.gif

10Defanzivni igrac godine? Empty Re: Defanzivni igrac godine? Sre 14 Nov 2012, 17:33

Srbistuta

Srbistuta
MVP
MVP

Watt, Tillman, Clay tim redom

11Defanzivni igrac godine? Empty Re: Defanzivni igrac godine? Čet 15 Nov 2012, 09:25

markosto

markosto
Hall of Fame
Hall of Fame

JJ Watt, nema tu nikakve dileme.

12Defanzivni igrac godine? Empty Re: Defanzivni igrac godine? Čet 15 Nov 2012, 12:00

cooper

cooper
MVP
MVP

ja to gledam ovako. watt ima 10.5 sekova. ako odradi jos toliko imace 21 sto je sasvim ok, ali to je vec vidjeno. a ako recimo tim jenings napravi jos 8 inta, imace 16 ukupno. a to je vec nezapamceno. i pritom je ubedljivo najbolji u ligi sa odbranjenim pasovima. posle njega mi dodju watt i tillman..

13Defanzivni igrac godine? Empty Re: Defanzivni igrac godine? Čet 15 Nov 2012, 12:02

Sirko

Sirko
VIP
VIP

cooper ::ja to gledam ovako. watt ima 10.5 sekova. ako odradi jos toliko imace 21 sto je sasvim ok, ali to je vec vidjeno. a ako recimo tim jenings napravi jos 8 inta, imace 16 ukupno. a to je vec nezapamceno. i pritom je ubedljivo najbolji u ligi sa odbranjenim pasovima. posle njega mi dodju watt i tillman..
Cool



Britva? Kakva bičarka? Nije skretničar nego ašov.
https://www.facebook.com/Zoka86

14Defanzivni igrac godine? Empty Re: Defanzivni igrac godine? Čet 15 Nov 2012, 12:06

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

Watt je toliko dominantan da ce uskoro poceti svi da igraju double team na njega ili da ga čipuju TE-ovi stalno i trčanje na kontra stranu. Tako rade Clayu uvek

15Defanzivni igrac godine? Empty Re: Defanzivni igrac godine? Čet 15 Nov 2012, 12:07

markosto

markosto
Hall of Fame
Hall of Fame

JJ Watt je 2. ili 3. u odbijenim pasovima.
Videćemo do kraja...

16Defanzivni igrac godine? Empty Re: Defanzivni igrac godine? Čet 15 Nov 2012, 12:08

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

Da i tu je fenomenalan

17Defanzivni igrac godine? Empty Re: Defanzivni igrac godine? Čet 15 Nov 2012, 12:10

markosto

markosto
Hall of Fame
Hall of Fame

Mislim da Watt daje veći doprinos.
Ako bi njega izbacili iz odbrane, bili bi prosečna odbrana. Uz svo poštovanje ostalih. Ne vidi se sve na statistici.

18Defanzivni igrac godine? Empty Re: Defanzivni igrac godine? Čet 15 Nov 2012, 12:13

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

Pa da, Revis ima očajnu statistiku a niko ne sme da baca na njegovu stranu.

Žrtva sopstvene sposobnosti, nažalost corneri izbijaju u plan tek kad hvataju pickove

19Defanzivni igrac godine? Empty Re: Defanzivni igrac godine? Čet 15 Nov 2012, 12:17

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

tako nekako
najboljji korner je onaj za kojeg se ne čuje



STANE VAS SVE PRATI

20Defanzivni igrac godine? Empty Re: Defanzivni igrac godine? Čet 15 Nov 2012, 12:33

cooper

cooper
MVP
MVP

watt sigurno nije drugi ili treci u pass d. to si lupio.
jeste dominantan, ali meni je za sad ovaj jenings vise uradio. videcemo sta ce biti, ima jos da se igra..

21Defanzivni igrac godine? Empty Re: Defanzivni igrac godine? Čet 15 Nov 2012, 12:54

markosto

markosto
Hall of Fame
Hall of Fame

SEASON TEAM GP TACK SOLO AST SACK FF FR YDS INT YDS AVG LNG TD PD STF STFYDS KB
2011 HOU 16 56 48 8 5.5 0 2 2 0 0 0 0 0 4 9 18 1
2012 HOU 9 41 33 8 10.5 0 2 7 0 0 0 0 0 10 9 21 0


Nije lepo da kažeš da sam lupio.
Sve se da proveriti.
Pozdrav

22Defanzivni igrac godine? Empty Re: Defanzivni igrac godine? Čet 15 Nov 2012, 12:56

Srbistuta

Srbistuta
MVP
MVP

Ma vazi da ce Jennings da ima 16 INTa, pa ne igra svake nedelje sa Romom i Riversom Very Happy

Drugo, DBs ne uticu toiliko na igru, jednostavno ne ides na njegovu stranu i cao. Drugo, nijedan DB ne moze da sacuva WRa beskonacno dugo, tu im pomazu igraci koji rushuju passera.
Igra se igra u "trenches" i stoga mislim da DL/LB vise zasluzuju nagradu.

23Defanzivni igrac godine? Empty Re: Defanzivni igrac godine? Čet 15 Nov 2012, 12:58

penban

penban
Moderator
Moderator

Da se ne zezamo... Najbolji odbrambeni igrac 100% Very Happy
Defanzivni igrac godine? 20121105093014010711_McCourtyROY



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

24Defanzivni igrac godine? Empty Re: Defanzivni igrac godine? Čet 15 Nov 2012, 13:04

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Tillman i Watt...tezak izbor

http://nfl.com/

25Defanzivni igrac godine? Empty Re: Defanzivni igrac godine? Čet 15 Nov 2012, 13:09

cooper

cooper
MVP
MVP

izvini za lupio, ali tako je. lepo je to sto si napisao, ima 10 pass defended, isto koliko i ovaj specijalac sa slike. jennings ima 26, a drugi najbolji na listi 18. to je velika razlika. watt ne bezi toliko po sekovima ili taklovima ostalim igracima. moze se reci da vise zasluzuju lb i de titulu najbolje defanzivca nego cornerback.
ali sta ces ja navijam za patse, nama je dobar corner samo san. valjda zbog toga mi je ovaj najbolji Smile

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 3]

Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći

Similar topics

-

» Najgori igrač sezone

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu